Skocz do zawartości

PS4 - Komentarze i inne rozmowy


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

A ja wam powiem ze lepiej kupic teraz PS4 niz FHD TV(chyba ze kogos nie interesuja kompletnie zadne tytuly na start) bo roznica w takim BF4 miedzy PS3 a PS4 jest wieksza niz miedzy 720p a 1080p.

Ja mam projektor HD Ready i dwa TV FHD, i tak bede gral na HD Ready, TV mozna zawsze zmienic, one nonstop tanieja, sa raty 0% itd.

Odnośnik do komentarza

"the PS4 can broadcast all game audio (and voice chat) to the audio/mic jack on the DualShock 4, which is compatible with all headphones and mobile headsets using 1/8 inch audio adapters — though enabling game audio output on the DualShock 4 disables all audio via HDMI and optical out."

 

czyli moj plan z graniem z duzymi sluchawkami nalozonymi na tego malego gown.ianego headseta wlasnie legl w gruzach...

 

w(pipi)ic sie mozna ta sprawa z headsetami- ciekawe, jak dluga kaza czekac na uruchomenie funkcjonalnosci hs bluetoothowych

Odnośnik do komentarza

"the PS4 can broadcast all game audio (and voice chat) to the audio/mic jack on the DualShock 4, which is compatible with all headphones and mobile headsets using 1/8 inch audio adapters — though enabling game audio output on the DualShock 4 disables all audio via HDMI and optical out."czyli moj plan z graniem z duzymi sluchawkami nalozonymi na tego malego gown.ianego headseta wlasnie legl w gruzach...w(pipi)ic sie mozna ta sprawa z headsetami- ciekawe, jak dluga kaza czekac na uruchomenie funkcjonalnosci hs bluetoothowych

Czyli co bo nie do końca rozumiem? 1/8 tylko przepustowości audio będzie po podłączeniu słuchawek do pada?

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Tzn tylko tyle, że jak sobie puścisz dzwięk na słuchawki (nie mylić z tym HS mono z zestawu) podłączone do pada to audio przestanie lecieć po HDMI/optyku, a jedynie przez słuchawki.

 

Nie wiem jak marekjw chciał sobie podłączyć słuchawki, ale jeżeli przez usb albo amplituner to normalnie będzie mógł używać ich z headsetem. Do pada i tak podłączyłby tylko jeden sprzęt.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...