Skocz do zawartości

Watch Dogs


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

 

Z tego co mi się obiło o uszy max ustawienia na pc wymagają  3gb vram . Nie chce się już nawet im gier optymalizować . Niedługo bez karty za 2 kawałki nie pogra się w gry.

 

Moge potwierdzic ze faktycznie uzywa tej pamieci, patrze wlasnie na Evga precision i widze maksymalne uzycie pamieci: 3044mb, srednie to jakies 2900.

 

Nie wierzę że taki battlefield 4 jest w stanie na ultra latać na 2gb a tutaj taki syf wymaga 3gb podobnie jak z titanfallem. Tak samo nie wierzę że wersja na ps4 nie ma 1080p . Lenie yeban# nie chce nic im się już robić .

Odnośnik do komentarza

Raczej amatorzy, po prostu zatrudnili czeladników- rzemieślników i myśleli że reklama i PR załatwią resztę.

Jak na grę którą robiono 5 lat to megazawód, inaczej gdyby nie ten cały hype, no ale to samo Ubi nakręciło wszystkich. Wyszło średnio, i w dodatku nawet oprócz grafiki okazuje się że z optymalizacją tez mieli duży problem.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

-całkiem ładna ale nierówna grafika. Nie jest to poziom dema z e3, ale mimo wszystko gra wygląda nieźle. Momentami bardzo dobrze, ale jak czasami dopie.rdoli teksturą sprzed 5 lat, to się niedobrze robi. Czuć, że gra była robiona trochę na past geny, trochę na current geny.
-okropny model jazdy. Auta zachowują się jakby jechały po torach, a każdy skręt to przeskakiwanie na kolejny tor
-za dużo tutoriali. Gra podsuwa wszystko pod nos. A z tego co widzę, nie da się tego wyłączyć.
-za dużo ikonek, powiadomień, świecących się elementów otoczenia. Bardzo psuje to wszelkie próby wczucia się w klimat.
-słabiutcy bohaterowie. Jacyś tacy bez polotu.

A tak to standard taki. Nic, czego nie można się spodziewać po wysokobudżetowej grze w 2014 roku. Wybuchy, przyklejanie się do ścian, kontury przeciwników widoczne zza ścian, milion tutoriali na każdym kroku, trochę strzelania, jakieś minigierki po drodze, sekcje skradankowe które przejdzie szympans i ciągle odbieranie nam kontroli nad postacią. Assassin w XXI wieku? Chyba tak.

Mi się takie gierki już przejadły, ale jak ktoś lubi, to może WD brać.

 

Oto problem związany z prezentacją gry:

 

iwu0H0fZnI72H.PNG

 

No no, całkiem całkiem, co nie?

 

I NAGLE:

 

i40NQhdv7o3pY.PNG

 

xd

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

 

Z tego co mi się obiło o uszy max ustawienia na pc wymagają  3gb vram . Nie chce się już nawet im gier optymalizować . Niedługo bez karty za 2 kawałki nie pogra się w gry.

yup zgadza sie

 

No i znowu przypomnieli mi czemu nienawidziłem grać na pc i wszystko ogrywałem na konsolach. Niedawno dałem 1300 za kartę a teraz już do śmieci bo nawet full hd nie ciągnie a co dopiero 1440. Tylko ps4 

 

No to żadna nowość, że na początek generacji zdecydowanie lepiej brać next-gena niż składać nowy PC. Wydasz 2-3 kafle by uzyskać to samo, a i tak za te 3-4 lata będzie już problem. Gorzej jak przeciągają generację jak to miało miejsce z PS3/X360, gdzie next-geny powinny jakoś 2011/2012 wychodzić. Wskutek tego w ostatnich latach w prawie nic nie dało się po ludzku grać, bo każda multiplatforma poświęcała płynność by zyskać kilka światełek więcej.

Odnośnik do komentarza

btw jak ktos jest na wyspach polecam oferte sieci sklepow z zbawkami Smyths Toys, dwie dowolne gry na ps4(odpada Killzone i  Knack) lub x720p( odpada Angry Birds i Figters within) i dostajemy Watch dogs za 99p/99c(anglia/irlandia)

Ja wymieniam Lego Marvel i Injustice;P

Edytowane przez shy4
Odnośnik do komentarza

Nie mozna sie "zanirzyc" :>

 

 

Momentami ta gra na prawde daje rade graficznie, a innymi momentami wyglada jak sredniak, strasznie nierowny poziom graficzny.

 

 

Jednak sama gra na plus, fabula jest strasznie kliszowa, wiele sie po niej nie spodziewam juz, zaczynaja od schematu oklepanego bardziej niz schabowy ktorego jadlem na obiad, jednak aktywnosci poboczne to krok w przod w porownaniu z takim AC, czy innymi grami z otwartym swiatem (choc GTA dalej wiedzie prym). Misje poboczne w AC przewaznie byly bzdurne, opierajace sie na jednym i tym samym a same znajdzki nieciekawe, tutaj z kolei mamy 40 pobocznych misji ktore bardzo czesto maja jakis czynnik oddzielajacy zadanie nr 1 od zadania nr 2. Same znajdzki rowniez fajny pomysl, zamiast zbierania jakis pior czy flag jak idiota, tutaj znajdujemy skrzynki dostepu do kamer w mieszkaniach obcych ludzi, scenki bardzo czesto sa komiczne i takie wlasnie znajdzki moge z checia poszukiwac.

 

Model jazdy dno i wodorosty, tramwaje na lodzie, ale do przyzwyczajenia, takie mniej responsywne Sleeping Dogs, strzelanie bardzo fajne (widac plamy krwi po postrzale), animacje rowniez na wysokim poziomie. Ok, skoncze tutaj, pogram wiecej moze dopisze cos.

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

Beka z Ubi.. Przekręt na miarę Colonial Marines imo. Powinny pójść pozwy :D Bez kitu. Jak ktoś wrzucił screeny z PC Ultra to nie wierzyłem.. Infamous zjada graficznie dupą tego "blockbustera". GTA 5 z past genów robi większe wrażenie mimo, że technicznie niby gorsze (niewiele) to lepiej się prezentuje. Wiele większy teren, zróżnicowanie terenu, dużo kolorów, etc.. No i ile trzeba dać za kompa, na którym komfortowo pogra się na ultra ? 4-5 k ? Nie chcę wszczynać wojen, po prostu twierdze, że blaszki za 2k powinny to ciągnąć na Full lajtowo, a na PS4 powinno być 1080/60 bez gadania.. Najlepszy jest pop-up i wymarłe prawie miasto xD 

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

60 fpsów w grze z otwartym światem od ubisoftu na pc xd? I co jeszcze? Gtx 770 i i5-3570 gwarantuje niesamowite wrażenia na ultra w 30 fpsach jak sobię zablokuje framerate, albo 40-50 z odblokowanym.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Przepraszam, pomyliłem się o 200zł. Za 3,2k jest taki zestaw i tak, ma kartę 4gb za 1396zł. Znając twoje przygody z Titanfallem, pewnie znowu ustawiłeś na swojej karcie ultra tekstury albo inne MSAAx8 i narzekasz, że ci słabo chodzi.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...