Skocz do zawartości

Watch Dogs


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

 

No pamietamy - tak sie wystraszyli tego GTA V, ze musieli jeszcze popracowac nad swoja gra bo by ich wszyscy wysmiali.

Wydaje się, że te ponad pół roku na niewiele im się zdało ... 

 

Ocenicie grę jak już w nią zagracie :) bo teraz to jest tylko teoretyzowanie...żeby nie było, że bronie Watch Dogs i uważam, że jest lepsze od GTAV bo nie sądzę żeby tak było, ale dajmy tej grze szansę.

Odnośnik do komentarza

Ewidentnie gra wydaje się skierowana tylko do osób, które nie wiedzą co to GTA V.

 

A jak ktoś np przeszedł GTAV i miał ochotę na jakiegoś kolejnego sandboxa to nie mógł czekać na WD ?

 

Ja jeszcze nie skreślam i dalej czuję, że będzie to gierka na 7+/8, czyli do mocnego ogrania ale nie warta pozostawienia w kolekcji. Mam jak coś preorder w Empiku, on czeka 7 dni na odbiór, poczytam recki oraz opinie tych co grają i podejmę decyzję.

Odnośnik do komentarza

Nie no gra jest fajna... 

Ale samo to że wygląda tak samo jak jak GTA 4, gra która ma sześć lat to i tak jej chwały nie przynosi. Zwłaszcza że Ubi tyle hajpu narobiło. Szkoda mi ich bo potrafią robić ładne i grywalne gry ( AC 2 i 4, FC3 czy chociażby Prince of persia). 

Watch Dogs to jest taka fajna wydmuszka żerująca na sukcesie GTA, ale to nie ten developer i nie te umiejętności. Gameplay w WD jest nawet porównywalny do gier od R*, ale co z tego skoro graficznie spóznili się o jakieś 3-4 lata. 

 

żeby nie było, zagrać warto ale to sandbox typu ukończyć i sprzedać. 

Jak dziś spojrzę na prezentację E32012 to jest to bardzo zbliżone, nawet drzewa zawsze tak samo sie poruszają jakby w Chicago zawsze był huragan, ALE:

 

Więcej jak 8/10 to nie bedzie, darmowe tablety tu nie pomogą. A mogli tą kasę włożyć w zdolniejszych grafików.

Edytowane przez .:marioo:.
Odnośnik do komentarza

W GTA5, podobnie jak w RDR były tryby całkowicie bez autoaima (co R myślało wprowadzając to?) w które grałem dość sporo, ale specyficzne celowanie, średnia kontrola nad postacią nie pasują mi w grach od R już od dawna. Oczywiście w tryby hardcore grało b.mało osób jak na grę chwilę po premierze i ciężko było zagrać deatchmatch w komplecie w GTA5. Żenada.

 

Jeszcze kilka dni i sam się przekonam co to za psy :)

Odnośnik do komentarza

Myślę czy zamawiać preorder czy nie... gram w wolfa i zaostrzyl mi apetyt na porządne szpile na ps4. Problem w tym że nie wiem czy to porządny szpil:)

Myślę czy zamawiać preorder czy nie... gram w wolfa i zaostrzyl mi apetyt na porządne szpile na ps4. Problem w tym że nie wiem czy to porządny szpil:)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...