Skocz do zawartości

Watch Dogs


Gość Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Grafika i ilość przechodniów mnie nie obchodzi ja chcę grywalną grę. Co z tego że Infamous był ładny jak był pusty i nieciekawy. Liczę na sandboxa który mnie wciągnie jak AC 4 w tamtym roku !

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Nie ma szans żeby gra stojąca w rozkroku między generacjami przebiła graficznie next-genowego Infamous'a. PS3 Second Son by w życiu nie pociągnął, także ludzie opamiętajcie się :) jeśli grafika będzie podobna do ACIV to wystarczy.

 ...hmmm...w sumie idąc tym tokiem rozumowania to jeśli gra będzie podobna do GTA V to PS3 nam wystarczy.

Już najwyższy czas na zaprezentowanie czegoś nowego, ciekawego i nie stojącego "w rozkroku". Oczywiście Ubisoft ciężko pracujący na wydawniczego trolla obecnej generacji wciska raz po raz gry na sto konsol jednocześnie " bo taniej".

Nie wiem co tam za megatalenty pracują ale te 5 lat pracy to chyba jeden z najbardziej zmarnowanych okresów w historii developingu.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

jak ktoś chce kupic wd, empik bedzie kombinował z ceną, mam potwierdzoną wersje pc za 99zł w sklepach z bliską konkurencją do 119zł w innych, co do konsolówek brak mi informacji

cena tylko w dniu premiery, tak jak było z gta v i czyms tam jeszcze

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

jak ktoś chce kupic wd, empik bedzie kombinował z ceną, mam potwierdzoną wersje pc za 99zł w sklepach z bliską konkurencją do 119zł w innych, co do konsolówek brak mi informacji

cena tylko w dniu premiery, tak jak było z gta v i czyms tam jeszcze

 

A nie wiesz jak na PS4 ?

Odnośnik do komentarza

Jezu jaki sztuczny flejm i hejt na tą grę. Masakra. Ja czekam na swoją kopię, ogram to się wypowiem. Nie oglądałem zbyt wielu materiałów, ale mniej więcej wiem na co się nastawiać. Nie wiedzę w niej nic co można by aż tak hejtować. Downgrade graficzny też mnie nie rusza, bo już dawno zacząłem z dużym dystansem podchodzić do materiałów, zapowiedzi itp. Nie oglądam tego dużo, bo nie chcę spoilerów. Szybko decyduję, czy dam tytułowi szansę i tyle...

 

Podobno na curretgenach gra ma wyglądać jak na high w PC. Brzmi obiecująco, byle framerete trzymał poziom i najważniejsze - liczę na ciekawą i rozbudowaną mechanikę gry i porywające misje :)

Odnośnik do komentarza

To jeśli będą to nowe (względem AC, a nie kopia 1:1) rzeczy, ale porównywalne atrakcyjnością do najlepszych części AC to mi styknie. Na prawdę nie oczekuję mesjasza goty czy inne koty. Dobrego szpila i tyle. Wiem jakie gry robi ubi i myślę, że się nie zawiodę.

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...