Skocz do zawartości

Watch Dogs


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

 

Coś czuję w cyckach że szybko stanieje giera. Nie ma co się bić na premierę ;)

oczywiscie ze tak bedzie, bedzie to samo co z sc blacklist

 

 

Nie wiadomo czy napewno tak bedzie - Assassins Creed IV Black Flag dlugo trzyma sie w cenie i  trzeba pamietac, ze to kolejna czesc gry, a nie zupelnie nowa jak Watch Dogs.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Jak cos to gra wlasnie wyladowala w wypozyczalni gier wideo, wersja PC. 4 dni przed premiera : o

 

Conan jak zwykle w formie :D, szkoda ze czesciej nie robia Clueless Gamer'a.

 

Wypożyczyć i opisać pierwsze wrażenia?

Odnośnik do komentarza

W AC4 chociaż bitwy morskie trzymały wysoki poziom. W WD nie widzę takiego elementu, który stanowiłby o unikalności tego tytułu. Z kolei AC4 bez aspektu morskiego byłby co najwyżej przeciętną grą... Jaką pewnie okaże się WD. Na co bardzo liczę i mam nadzieję, że masowy recykling w grach AAA od Ubi wreszcie im się czkawką odbije.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

 

Jak cos to gra wlasnie wyladowala w wypozyczalni gier wideo, wersja PC. 4 dni przed premiera : o

 

Conan jak zwykle w formie :D, szkoda ze czesciej nie robia Clueless Gamer'a.

 

Wypożyczyć i opisać pierwsze wrażenia?

 

 

Po tym jak ubi ladowalo w dupsko klamstwa ja sie nie krepuje, zrobie screenshota na Ultra aby porownac wersje, E3 2012 i PS4. Bedzie trzeba tylko znalezc to miejsce:

 

WD_E3-2012_scene2.jpg

 

findjoseph.jpg

Edytowane przez Bansai
Odnośnik do komentarza

 

Jak cos to gra wlasnie wyladowala w wypozyczalni gier wideo, wersja PC. 4 dni przed premiera : o

 

Conan jak zwykle w formie :D, szkoda ze czesciej nie robia Clueless Gamer'a.

 

 

Wypożyczyć i opisać pierwsze wrażenia?

Dajesz. Ludzie tylko pie.rdola o tej grafice, a ja chcialbym sie w ogole dowiedziec czy to w miare niezla gra jest.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

 

 

Coś czuję w cyckach że szybko stanieje giera. Nie ma co się bić na premierę ;)

oczywiscie ze tak bedzie, bedzie to samo co z sc blacklist

 

 

Nie wiadomo czy napewno tak bedzie - Assassins Creed IV Black Flag dlugo trzyma sie w cenie i  trzeba pamietac, ze to kolejna czesc gry, a nie zupelnie nowa jak Watch Dogs.

 

assasins creed 4 jest dobrą grą, wd nie będzie :( kolejny średniak na 6-7/10 który wygląda lepiej na kazdym rocznym pc od konsoli. dodatkowo wpompowali tyle kasy w ten tytuł ze bedą chcieli jak najszybciej jak najwięcej sztuk sprzedać, assassyn takiej presji nie miał.

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

 

 

Jak cos to gra wlasnie wyladowala w wypozyczalni gier wideo, wersja PC. 4 dni przed premiera : o

 

Conan jak zwykle w formie :D, szkoda ze czesciej nie robia Clueless Gamer'a.

 

Wypożyczyć i opisać pierwsze wrażenia?

Dajesz. Ludzie tylko pie.rdola o tej grafice, a ja chcialbym sie w ogole dowiedziec czy to w miare niezla gra jest.

Wystarczy rzucić okiem na youtube'owe kanały IGNu i Gamespot'a, wczoraj oba serwisy przeprowadzily ponad godzinne streamy z Watch Dogs, nie spoiluja fabuly tylko freeroam i zabawa w misje poboczne, warto sie zainteresowac bo to one sprawiły że dla mnie ta gra wróciła do statusu - must buy!

 

Odnośnik do komentarza

 

 ja chcialbym sie w ogole dowiedziec czy to w miare niezla gra jest.

 

Jako, że WD ograłem (ps4), to lekko wieje nudą (w niektórych momentach). Sama gra nie jest jednak słaba, powiedzmy że jest dobra. Wszyscy, którzy myślą o WD jako next genowym GTA V powinni opuścić pociąg nazywany hypem.

 

Tyle ode mnie :) 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

 

Z tego co mi się obiło o uszy max ustawienia na pc wymagają  3gb vram . Nie chce się już nawet im gier optymalizować . Niedługo bez karty za 2 kawałki nie pogra się w gry.

yup zgadza sie

 

No i znowu przypomnieli mi czemu nienawidziłem grać na pc i wszystko ogrywałem na konsolach. Niedawno dałem 1300 za kartę a teraz już do śmieci bo nawet full hd nie ciągnie a co dopiero 1440. Tylko ps4 

Odnośnik do komentarza

Z tego co mi się obiło o uszy max ustawienia na pc wymagają  3gb vram . Nie chce się już nawet im gier optymalizować . Niedługo bez karty za 2 kawałki nie pogra się w gry.

 

Moge potwierdzic ze faktycznie uzywa tej pamieci, patrze wlasnie na Evga precision i widze maksymalne uzycie pamieci: 3044mb, srednie to jakies 2900.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...