Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dobra Pany, możecie mnie zminusować bo mam przeczucie, że to pytanie padło już tu setki razy, ale przewijając ostatnie strony nie namierzyłem...

 

Chce kupić Driveclub - wchodzę na PS Store i jest tam ta edycja "Pełna wersja PS Plus i przepustka sezonowa" za 84 zł. To jest wersja której faktycznie nadal nie jestem właścicielem (tzn do momentu końca subskrypcji PS+)??

Odnośnik do komentarza

Chce kupić Driveclub - wchodzę na PS Store i jest tam ta edycja "Pełna wersja PS Plus i przepustka sezonowa" za 84 zł. To jest wersja której faktycznie nadal nie jestem właścicielem (tzn do momentu końca subskrypcji PS+)??

Gra będzie działać jak Plus wygaśnie. Nawet w pierwszym zdaniu opisu na PSS jest taka informacja ;)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Od kilku dni nie odpalałem PS4, skończył mi się plus i przerzuciłem się na Xone. Odpalam dzisiaj stronę sony na kompie i patrzę, że zamiast 100% trofeów w Driveclubie mam tylko 98. Trzeba odpalić w końcu DC i uzupełnić brakujące 2% :D 24 grudnia minie dokładnie rok od kiedy gram w ten najlepszy racer na PS4.

Edytowane przez REZOK
Odnośnik do komentarza

Wczoraj pograliśmy online w cztery osoby (ja, Ukyo, Masorz i Ficek) i jest super. Nie ma lagów, są kolizje :D Jakby co to zapraszamy na party.

 

Nom, jeździło się jak zawsze super.

 

Mnie ciekawi, czy te nowe trasy będą umiejscowione w jakimś nowym kraju (albo więcej) czy w tych już znanych.

 

Coś mi się wydaje, że szykuje się nowy Season Pass, który bardzo chętnie zakupię.

Niech jeszcze dadzą nowy Tour do tych tras i będzie znowu grania na całe miechy.

Odnośnik do komentarza

Ten Mercedes to jest prawdziwy kot. Wcale nie jest super łatwy ale jezdzi mi sie nim mega przyjemnie.

 

PS: Masteruje tego DC juz tyle czasu a jak właczam to znowu mi gwiazdek brakuje :D

Nooo... Te ostatnie zawody z AMG będę długo przeklinał, ale jest satysfakcja z ukończenia.

 

Ed.

 

Jakby dodali mapę podobną do Costa di Amalfi z GT4 byłby miód.

granturismo.jpg

Edytowane przez McDrive
Odnośnik do komentarza

Motyw fajny, ale wkurza ciągły odgłos samochodów, przez co jest mało praktyczny.

 

Dopiero wczoraj zrobiłem te najnowsze poziomy Elite, bo zatrzymał mnie brak motoru. Czemu to jest takie łatwe? Jedynie właśnie dwukołowiec zatrzymał mnie na kilkanaście minut, bo pierwszy raz jechałem motorkiem w DC. Trzy ostatnie poziomy wpadają w zasadzie od razu, co kłóci się z nazwą Elite Levels.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...