Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze że mnie przekonano do powrotu wieczorne Multi wyborne :banderas:

 

- Dobra panowie gramy tak słabe warunki pogodowe jakas kreta trasa i TYLKO AMERYKAŃSKIE SAMOCHODY!!

- Ok ok ok ok ok ok

- x wybrał Dodge Viper x wybrał Chevrolet Corvette x wybrał Dodge Viper Wełna wybrał Ferrari 488 GTB :dunno:

Odnośnik do komentarza

Masakra jakas... jeżdziłem wczoraj cały wieczór (5h!!!) aby zaliczyć 62 poziom elity.

Zawsze brakowało około 0,025 i się nie udało...

 

To już nie pierwsze takie posiedzenie i ciągle bez efektów :(

Jednak zauważyłem że pomaga hamowanie ręcznym nakierowuje nas na tor jazdy (eureka ;) )

 

 

 

*Jak kiedyś się wkońcu uda napije się za to !!! Jeszcze nigdy nie męczyłem się tyle z jakimś wyzwaniem. Chyba od września 2015 mnie ono blokuje :(

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

*Jak kiedyś się wkońcu uda napije się za to !!! Jeszcze nigdy nie męczyłem się tyle z jakimś wyzwaniem. Chyba od września 2015 mnie ono blokuje :(

podziwiam takich wytrwalcow. 

Wyjasniles mi przy okazji dlaczego większość osob z elite nie przeszkoczyla 1 poziomu, a zwróciło moją uwagę ze sporo osob ma pierwszy albo 13 poziom tego eliternego levelu, ja walcze o pierwszy :)

Odnośnik do komentarza

Panowie, nie było mnie w temacie DC przez 2 miechy - o co się rozchodzi z tymi elitarnymi? Zapewne chodzi o te zielone 0 obok, wytrwale wbitego 58lvlu normalnie. Swoją drogą polecam mały odpoczynek od DC, aby zgłodnieć i wrócić ze zdwojoną chęcią - combo: housikowa łupanka ze Spotify + wbijanie pucharów w Bikes po małej przerwie :wub:  Ja nie wiem jak mozna te gierke hejtować, do tego widzę, że cena 49pln na promo w PSS to juz w ogole kozacka opcja.

Odnośnik do komentarza

Dobrze że mnie przekonano do powrotu wieczorne Multi wyborne :banderas:

 

- Dobra panowie gramy tak słabe warunki pogodowe jakas kreta trasa i TYLKO AMERYKAŃSKIE SAMOCHODY!!

- Ok ok ok ok ok ok

- x wybrał Dodge Viper x wybrał Chevrolet Corvette x wybrał Dodge Viper Wełna wybrał Ferrari 488 GTB :dunno:

Nie słyszałem tego, wogole jak sie połaczyłem to przerzuciłem sie na słuchawki i mi widocznie cos nie pykło bo was nie słyszałem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...