Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

No, w dwójce byli mini-bossowie i było całkiem spoko, w jedynce o ile mnie pamięć nie myli też była ta babeczka dziwna.
 
No to nic, trzeba jutro brać i w tygodniu po 200 PLN puścić, co by się odkuć. Trzeba było zostawić PS3 i przejść czwarty raz TLoU,a nie na głód przy PS4 się wystawiać.

 

 

Ale wiadomo - i tak Sony <3

 

Odnośnik do komentarza

ale to zupełnie inny typ gry, filmowa narracja itp. Tutaj może się znudzić walenie jedynie do tych samych przeciwnikow. Figaro - okej do polowy gry nie ma, czekam na info, jak ktoś skończy gre...

Aem - przecież miałeś nie sprzedawac ^^

Widzac sytuacje z grami na nextgenach sam PS3 odkupiłem.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Więcej wydaje mi się.Co do miasta,gdzieś wyczytałem,ze jest puste i bez życia.Ziomek chyba chodził po dachach,na ulicach jest więcej wiary niż w GTA 5.Czasami to przeszkadza,jak się jest dobrym bohaterem.Ogólnie wiara żyje,czasami jak przy nich jakieś sztuczki odwalisz to chcą zdjęcie zrobić albo wołają ciebie.Fajnie to zrobili,bo normalnie cię traktują jak zwykłego typa,a przy jakims teleporcie wszystkie oczy na ciebie.

Czekam na grę rockstara w takiej oprawie.Masakra

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Widzę że wywołałem panikę swoim komentarzem zatem śpieszę sprostować. W grze oczywiście są bossowie jednak nie ma wlaśnie takich pojedynków z gigantycznymi bestiami jak w dwójce. Ogólnie póki co te walki które widziałem sprowadzają się do biegania w koło i strzelania w bossa aż padnie. Nie ma w tym jakiejś szczególnej metody.

Odnośnik do komentarza

Roninie a jak poziom trudności względem poprzednich części, trudniej, łatwiej? Jest hard do wyboru? Na jakim grasz? Ty grasz już z d1 patchem? Bo on niby balansuje poziom trudności, cokolwiek to znaczy.

Gralem z patchem, on był online już w dniu w którym dostałem grę. Mi się wydaje że gra ISS na normalu jest trudniejszy niż dwójka na tym samym poziomie trudności. Na początku w ogóle dałem na expert ale po pierwszej walce stwierdziłem że jak chcę gdzieś dalej zajść przed czwartkiem to chyba lepiej wrócić do normal. Na expert przejdę ja będę maxował bo raczej będę. 

 

Ronin

dlaczego mam tak zniewieściały avatar?

Nie wiem czemu masz taki zniewieściały avatar, widocznie chcesz nam coś przekazać.

Odnośnik do komentarza

Gra bardzo fajna. Graficznie jest super. Ktos tutaj juz niestety tez zauwazyl iz kaluze w zaden sposob nie reaguja na chodzenie bohatera :( Tak sie fanie prezentuja a zero animacji podczas przechodzenia :( To samo z blotem i bodaje kazda inna nawierzchnia :/ Czasami gra potrafi chrupnac - bycmoze to spat(pipi)a. Mam wrazenie/nadzieje iz nie jest to max ps4 na najblizsze miesiace - mimo ze pieknie wyglada to mozna znalezc wiele miejscowek/obiektow z slaba rozdzialka tekstur :/

 

Ogolnie 8/10

Odnośnik do komentarza

ja wlasnioe odebralem edycje specjalna i musze napisac ze sony polecialo w hooya z opakowaniem plyty w tym wydaniu.

tektura + czarny plasikowy uchwyt na plyte, w dodatku caly prysowany. myslalem ze steelbook bedzie, a tu takie goowno.

czapke zaliczam jako plus, bo wydaje sie niezla.

 

RoninJackF mozesz zapytac pania od PR w sony, dlaczego nie wydali tej gry w zwyklym opakowyniu?

Odnośnik do komentarza

Up - poprzedni infamous też byl w tak kaszaniastym pudle.

 

Pograłem ponad 2 h. Pierwsze co mnie zniszczyło to grafika. To jest piękne! Twarze ludzi to poezja. Pejzaże cudowne. Brak slów.

Wykorzystanie touchpada i głośniczka 10x lepsze, niż w KZ:SF. Świetne patenty. Dźwięk bajeczny. Wreszcie czuć, że gra wykorzystuje 5.1

Lokalizacja kapitalna. Jedyne zastrzeżenie do głosu Deslina na początku, ale później można przywyknąć. Gameplay bardzo dobry.

Poziom trudności zaskakująco wysoki jak na obecne standardy.

Fabula mi sie podoba, przynajmniej póki co.

Reasumując. 9/10 na ten moment.

Odnośnik do komentarza

Miałem, przez chwilę mega stresa. Odpaliłem a tam poraził mnie polski dubing. Boże takiej hu.j.ozy nie słyszałem chyba nigdy. Na szczęście można robić różne opcje wraz z orginalnym audio + napisy pl.

  

Up - poprzedni infamous też byl w tak kaszaniastym pudle.

Pograłem ponad 2 h. Pierwsze co mnie zniszczyło to grafika. To jest piękne! Twarze ludzi to poezja. Pejzaże cudowne. Brak slów.

Wykorzystanie touchpada i głośniczka 10x lepsze, niż w KZ:SF. Świetne patenty. Dźwięk bajeczny. Wreszcie czuć, że gra wykorzystuje 5.1

Lokalizacja kapitalna. Jedyne zastrzeżenie do głosu Deslina na początku, ale później można przywyknąć. Gameplay bardzo dobry.

Poziom trudności zaskakująco wysoki jak na obecne standardy.

Fabula mi sie podoba, przynajmniej póki co.

Reasumując. 9/10 na ten moment.

Nie gadaj że grasz z dupem PL? Przecież ten głos Delsina to najgorszy dubing ever. Czekam na recenzję wersji PL od Yana:)

Odnośnik do komentarza

Gierka spoko, tak gdzieś na 8/10. Solidny, piękny graficznie szpil w którego przyjemnie się szarpie, ale żadnych cudów oczekiwać nie można. Zresztą chyba nikt nie oczekiwał. Ta seria nigdy nie miała mesjaszowych ambicji. Jedyne co mnie drażni w to nijaka fabułka, skierowana ewidentnie do młodszych odbiorów. Gram w to bo ładne i fajne i nie ma nic innego, a wolałbym by trzymała mnie przy grze ciekawa opowieść i bohaterowie.

 

PS: Na początku co chwilę przystawałem i gapiłem się na widoczki, kałuże i światło.

PS2: Czapka z edycji specjalnej jest świetna, idealnie leży na bańce i ogólnie plus za taki przydatny gadżet.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Też miałem okazję zagrać. I mam mocno mieszane odczucia, z jednej strony wizualnie to absolutny zmiot, gra jest moim zdaniem ladniejsza od Killzone'a. Choc mozna jej też zarzucić brak interaktywności środowiska, jak już napisali przedmówcy ( to juz nawet w past genowym ACIV krzaki ruszały sie na wietrze i kiedy się w nie włazilo, o sladach na piasku nawet nie wspominam). Gra po bardzo dobrym i spektakularnym poczatku stala sie po prostu nudna, ciagle powtarzanie tych samych czynnosci spowodowalo, ze pierwszy raz od bardzo dawna grajac w nowa gre musialem walczyc ze snem. Niestety wszystko co robimy jako Delsin jest wrecz do znudzenia powtarzalne, rownoczesnie gram w Dead Rising 3 na XO i tam sytuacja jest wrecz odwrotna, technicznie gra jest niezla kicha i Second Son moze co najwyzej buty wiazac, a z drugiej strony otwarty swiat po apokalipsie zombie wydaje mi sie duzo ciekawszym i lepiej zaprojektowanym miejscem. Zobaczymy co bedzie dalej, mam ogromna nadzieje ze wrocimy do klimatow z poczatku gry.

 

Jak na razie moja bardzo wstepna ocena gry:

 

7/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...