Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie kupowałeś grę, amazon UK czy u nas w sklepie normalnie? Bo jeśli w UK to według rozpiski, wersja brytyjska ma tylko angielski.

Kupilem w Irlandii, powinien byc PL jezyk, widocznie sciagneli gre z Anglii.

Myslalem ze moze gdzies w opcjach da sie poprzegladac jezyki zeby zlokalizowac jaka wersje posiadam.

Odnośnik do komentarza

Gra ukonczona na Normal jako zly ^_^ Bardzo mi sie podobalo gra jest swietna i nie rozumiem zarzutow w jej kierunku jak np slabe walki z Bossami walki sa i sa rozne a np walka z

Eauginem

wyglada kozacko 

 

Fabula jest fajniejsza niz w poprzedniczkach fakt posiadania 3 mocy do zmieniania w locie jest o wiele lepszy niz strzelanie piorunkiem przez 15 godzin i co najwazniejsze zbieractwo nie jest tak w(pipi)iajace jak w poprzedniczkach ( pomimo tego ze jest na maxa ulatwione ) przez brak wspinaczki na budynki co bylo najgorsza wada poprzednich InFamousow ( powaga jak mialem sie na cos wspinac to mnie krew zalewala ) 

 

Paper Trail to swietne DLC/Patch zmusza do myslenia i widac ze nie jest jakims (pipi) dopchanym na sile 

 

Co jest bardzo slabe to End Game 

 

Fakt dostania Betonu po pokonaniu ostatniego Bossa o_O Po (pipi) jak po ukonczeniu gry nie ma co robic !!!

 

 

 

Ocena to dalej 8+ i najlepsza gra na Nextgeny teraz nic tylko odpalic Expert i zaczac ponownie po dobrej stronie mocy jak tylko skoncze prace co moze podniesc ocene o pol oczka bo to pierwszy InFamous w ktorego zaczne grac drugi raz poprzednie zanudzaly tak przy ponownym rozpoczeciu gry ze ogladalem druga wersje zakonczenia i fabuly na YT

Odnośnik do komentarza

Gra ukonczona na Normal jako zly  ^_^ Bardzo mi sie podobalo gra jest swietna i nie rozumiem zarzutow w jej kierunku jak np slabe walki z Bossami walki sa i sa rozne a np walka z 

 

 

No jak dla mnie były nie tyle słabe może co baaaardzo przeciętne, nie było w nich nic odkrywczego ani efektownego. 

Walka z Fetch? Biegamy do okoła i strzelamy aż jej pasek życia się skończy.

Walka z tym kolesiem którego przy pierwszym spotkaniu Augustine na na nas nasyła? Biegamy w około niego i strzelamy aż padnie.

Walka z augustine nr. 1 Biegamy do okoła i strzelamy aż upadnie, wtedy podbiegamy żeby ją kopnąć.

Walka z Eauginem - no to była jedyna która wprowadzała drobne urozmaicenia w postaci skakania po platformach.

Końcowa walka? Biegamy od jednego końca pomieszczenia do drugiego i strzelamy. 

 

No i wszystkie walki toczyły się na zamkniętych arenach, stworzyli całe miasto to mogli to wykorzystać. No ja jednak byłem trochę rozczarowany, nie były to najgorsze walki ever ale też nie ma się czym podniecać. Po prostu te walki jedyne czym różniły się od pojedynków ze zwykłymi przecinkami to to że pokazywał się pasek życia. 

Edytowane przez RoninJackF
Odnośnik do komentarza

Robiłeś wszystkie misje czy tylko główne? I ile Ci to zajęło? :>

17h Na wszystkie Shardy i Misje nie zrobilem jeszcze Paper Trail ktore jest fajne ale strona wczoraj nie dzialala wiec bylem uziomiony 

Problem z ta gra mam taki ze siedzialem przy niej bite 8h dziennie przez 2 dni i nagle WTF to juz koniec ??? Od Dragon's Crown dawno nic mnie tak do konsoli nie zawiesilo ^_^

 

Zobacze Expert jako Dobry zas zbiore 100% i zalicze Paper Trail pewnie z 20 godzin cyknie wiec lacznie prawie 40h grania nie ma zle 

Odnośnik do komentarza

No ja wczoraj usiadłem jakoś koło 22:00 i siedziałem do 5:00 rano, wciąga to i wkręca jak cholera. Czyszczę każdą z dzielnic ze wszystkiego, co się da, a graficznie mi to dalej urywa łeb, szczególnie ten skok z orbity. Tak się wkręciłem, że nawet nie mam odblokowanego Neonu. Im dalej, tym lepiej, bo chociaż nie przeszkadzają mi misje poboczne i z ochotą je wykonuję, to w 100% rozumiem zarzuty w ich stronę czy obniżanie oceny za to ;)

 

Jak dla mnie, gra na mocne 9/10, a skakanie po budynkach i chodzenie po mieście sprawia za(pipi)istą frajdę :)

Odnośnik do komentarza

Tez juz skonczylem dwa razy, z czego za drugim przejsciu jako dobry na expercie ukonczylem wszystkie misje poboczne.

 

Swietna gra. Fabularnie jako zly bylo moim zdaniem fajniej, ale jezeli chodzi o moce to te dobre sa ciekawsze.

To ile ty grasz dziennie? Czy gra taka krótka? Zakladam że grę miałeś od czwartku?
Odnośnik do komentarza

no gram jako dobry, chwile pogralem tez jako zly i mam wrazenie ze jednak jako zly w tej serii gra sie duzo lepiej. na razie jako zly mam tyluo smoke ale juz jako dobry mam smoke i neon. na chwile obecna takie mocne 8/10 - co mi sie podoba to muza, grafa i sam klimacik ale jest troszke za kolorowo moim zdaniem - brakuje mi tego klimatu zniszczenia miasta z jedynki.

Odnośnik do komentarza

 

Tez juz skonczylem dwa razy, z czego za drugim przejsciu jako dobry na expercie ukonczylem wszystkie misje poboczne.

 

Swietna gra. Fabularnie jako zly bylo moim zdaniem fajniej, ale jezeli chodzi o moce to te dobre sa ciekawsze.

To ile ty grasz dziennie? Czy gra taka krótka? Zakladam że grę miałeś od czwartku?

 

Od piatku po południu około. Ogólnie gra jest krótsza niż np. inFamous 2, ale nie ukrywam że np. wczoraj, skacowany ,siedziałem praktycznie cały dzień ;)

 

No i problem jest też taki, że jak się wyczyści całe miasto z posterunków DUP, to nie ma za bardzo co robić.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

to co boli mnie w i:ss

polska wersja. masakra, oni tych aktorów dubbingowych to z łapanki biorą.

bohater dostaje dałna na nierównym podłożu i nie idzie sterować (np skakanie po belkach w zatoce), czy pokonywanie niektórych przeszkód jak większy odłamek blachy, to już nie przejdziemy, będziemy "wrotkować w miejscu".

 

ogólnie gra bdb, dla fana infamouse pozycja obowiązkowa, dla nie fana do zakupu jak stanieje, gra napewno do zaliczenia, jest bd. ogólnie szukanie pierdół nigdy mnie nie jarało, nawet odrzucało, tutaj chce sie szukać tych dronów.

 

i karny kutas za edycje specjalną, 300zł za kartonowe pudełko z czapką :( imo słabo.

Odnośnik do komentarza

to co boli mnie w i:ss

polska wersja. masakra, oni tych aktorów dubbingowych to z łapanki biorą.

bohater dostaje dałna na nierównym podłożu i nie idzie sterować (np skakanie po belkach w zatoce), czy pokonywanie niektórych przeszkód jak większy odłamek blachy, to już nie przejdziemy, będziemy "wrotkować w miejscu".

 

ogólnie gra bdb, dla fana infamouse pozycja obowiązkowa, dla nie fana do zakupu jak stanieje, gra napewno do zaliczenia, jest bd. ogólnie szukanie pierdół nigdy mnie nie jarało, nawet odrzucało, tutaj chce sie szukać tych dronów.

 

i karny kutas za edycje specjalną, 300zł za kartonowe pudełko z czapką :( imo słabo.

Orzech no nie gadaj, że grasz z polskim dubem?

Odnośnik do komentarza

Ale jest przecież możliwość grania z angielskimi głosami. Nie ma powtórki z pierwszego InFamousa.

Wiesz no tak, ale mogę mieć grę za 165zł (rabat kumpla na gre ps4 - sam ma łana więc nie użyje) a nie 250 :P różnica znacząca - dopłacam 20 dyszki i mam FFX. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...