Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej kilkanascie godzin i to w przypadku jak chcesz zrobic platyne.

Dzięki za odpowiedź, to raz.

Dwa kilkanaście? Jak wy w to gracie? Ja mam 12 h przegranych, gra mi pokazuje 63% ukończenia, jestem prawdopodobnie przed finałową walką i zakładam, że jakbym chciał to wyplatynować to musiałbym poświęcić jeszcze, co najmniej z 20h.

Odnośnik do komentarza

 

Raczej kilkanascie godzin i to w przypadku jak chcesz zrobic platyne.

Dzięki za odpowiedź, to raz.

Dwa kilkanaście? Jak wy w to gracie? Ja mam 12 h przegranych, gra mi pokazuje 63% ukończenia, jestem prawdopodobnie przed finałową walką i zakładam, że jakbym chciał to wyplatynować to musiałbym poświęcić jeszcze, co najmniej z 20h.

 

 

Bez przesady, jak ma się już raz fabułę za sobą + pozdobywane inne trofea, przede wszystkim za znajdźki i przejęte tereny, to drugie przejście gry, nawet na Expercie jest błyskawiczne. Fabuła nie jest przecież długa, a do tego nie trzeba już bawić się w przejmowanie terenów czy wykonywanie zadań pobocznych.

Na spokojnie w 20h da się wyplatynować tę grę. Mi to właśnie tyle mniej więcej zajmie, może nawet godzinkę/półtorej krócej.

Edytowane przez lothronik
Odnośnik do komentarza

ja mam 73 % gry i zrobiłem to w 8h :P zebrałem już prawie wszystko na obu wyspach i w weekend fabułę skończę :)  więc myślę że aby wszystko zebrać i i fabułę skończyć to zamknę się w 13-14h  max :)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

druga czesc paper trail jest juz do pobrania jako update, wielkosc taka sama jak poprzednio, czyli ponad 300mb.

 

wlasnie skonczylem gre jako dobry, zrobilem wszystkie misie poboczne i wszystko pozbieralem.

nad fabula i bosami mogli jeszcze troche popracowac, bo jestem tym troche zawiedziony.

teraz chce zaczac grac na expercie jako zly, bo interesuje mnie jak wypada cimna strona fabularnie.

 

 

szkoda ze betonowa moc nie ma zastosowania fabularnego, bo latanie bez celu i oklepywanie DUP bedzie raczej nudnawe.

mogli dodac new game+ ze wszystkimi mocami, to by bylo cos.

 

Odnośnik do komentarza

Ja grę skończyłem wczoraj i pod koniec już nie mogłem się doczekać zakończenia. Mocno rozczarowany grą jestem i dla mnie 7/10. Piękna ale nudna gra. Jeżeli chodzi o gry z otwartym światem z masą znajdziek na ps4 to polecam AC: Black Flag i Tomb Raidera. Nawet Thief przez prawie 20h mi się nie znudził ani razu i też polecam szczególnie że teraz można za 120 zł dorwać. Swoją drogą czemu thief dostał o tyle niższe noty jak jest grą zdecydowanie lepszą to nie wiem :)

 

Przejście Infamous zajęło mi dokładnie 14h 35 min. Jest to czas przejścia gry na poziomie normal, po stronie dobra i robiąc WSZYSTKIE zadania poboczne. Sorry ale jeżeli sandbox po 10 h mnie już nużył i czekałem na koniec to nie jest to dobry sandbox. Zadania poboczne są nudne po 2 przejściach nie masz ochoty ich dalej robić i to raczej praca a nie zabawa. Fabuła jest mierna po prostu dawno tak głupiej fabuły nie widziałem. Fakt że nie gram w każdy szrot a w pozycje wysoko ocenianie może swoje zrobił :)  Nie ma ani jednej postaci którą bym polubił a wręcz im dalej w las tym gorzej. Tak kiepskiego głównego protagonisty dawno nie widziałem. Irytuje mnie jak główny bohater ffX czy talefs of Graces ale tamto to jRPG więc wybaczam :D

 

Cieszę się że już sprzedałem i za zarobione pieniądze kupie sobie Age of Wonders 3 oraz Diablo 3 dodatek. Myślę że z oboma spędze ze 100h nie nudząc się tak jak przy 15 z Infamous :) .

Odnośnik do komentarza

Dla mnie w sumie AC4 i I:SS mają ze sobą jedną rzecz wspólną. Czyli schematyczne misje poboczne, zarówno w AC jaki w infamous mamy kilka typów misji które musimy powtarzać aż do znudzenia. Każda jest idealną kopią poprzedniej. To jest naprawdę słabe. No ale sam wątek fabularny jak i ogólnie misje główne mi się podobały. Właśnie przechodzę drugi raz żeby zdobyć platynę i się nie nudzę ani trochę. Ten tytuł oczywiście miał szansę być zdecydowanie lepszy, ale jest jaki jest i dobrze mi z tym. Po prostu nie jest to system seller.

Odnośnik do komentarza

No ale fabularnie to Black Flag góruje nad Infamous a już główny bohater AC jest ciekawszy niż ten Delsin:)  Grałem w poprzednie części i tam bohater mnie tak nie wnerwiał wręcz Cole'a polubiłem. Tutaj miałem wrażenie że kieruję rozpieszczonym chłopcem któremu wszystko zawsze uchodziło płazem. Ta maniera Delsina mnie po prostu wkurzała. Dla mnie kompletnie antypatyczny bohater z którym nie mogę się utożsamić a tym bardziej polubić. Lubię złych i dobrych bohaterów ale jak mają interesującą osobowość. Delsin tej osobowości nie ma.

Odnośnik do komentarza

A dla mnie Delsin jest fajnym bohaterem - jestem świeżo po ukończeniu gry (jasna strona mocy) i uważam, że wniósł trochę ożywienia swoim sarkazmem i młodzieńczą energią. Cole'a co prawda zdążyłem polubić, ale niestety miałem na to zaledwie jedną część (dwójkę), bo w jedynce jego nijaki wygląd i wciśnięty na siłę polski dubbing skutecznie mnie zniechęciły - nie zdążyłem się więc jakoś specjalnie do niego przywiązać i zmiana bohatera zupełnie mi nie przeszkadza - uważam wręcz, że Delsin jest dużo ciekawszą postacią. Podobały mi się relacje i dialogi z Reggie'm, choć oczywiście fabularnie to ten tytuł dupy nie urywa - ot, taka lekka, łatwa i przyjemna lektura przed snem.

Gameplay to stary dobry inFamous, tyle że dużo ładniej, z ostrymi jak brzytwa teksturami i świetnym zestawem supermocy. Konkretna rozpierducha na ekranie, płynna animacja, fajna muzyka, świetny voice-acting (Troy Baker znów się popisał) - technicznie bez zarzutu (oprócz drobnych wpadek z detekcją kolizji).

Czas gry trochę śmieszny, choć nie sprawdzałem ile dokładnie na liczniku, to wątpię, że było więcej niż 13 godzin - zaczynałem od razu na Expert, zebrałem wszystkie znajdźki i całkowicie przejąłem mapę (wszystkie trofea, oprócz tych związanych ze ścieżką zła) - jak na sandboxa to raczej niewiele, choć z drugiej strony przynajmniej nie zdążyłem się znudzić. Niby więc proporcje są idealne, ale w takim układzie za pełną cenę raczej się nie opłaca - lepiej poczekać na jakąś obniżkę.

Gdybym miał posłużyć się cyferkami, oceniłbym ten tytuł na naciągane 8/10 - szału nie ma, ale jest na tyle fajnie, by wspominać ten tytuł z uśmiechem na twarzy.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pamiętajmy że z grami jest jak z filmami i z kobietami :thumbsup: ... ocena danego tytułu/kobiety jest bardzo subiektywna i to naprawdę rzecz gustu...

Co do jednego zgadzają się wszyscy gra jest bardzo ładna a mechanizm gry i jego odbiór to już kwestia naprawde indywidualna, i przerzucanie się argumentami bo AC lepszy lub na odwrót nie ma sensu, dla każdego coś miłeog i tyle :thanks:

Odnośnik do komentarza

Gierka jest w miare ok. Mnie sie tam podoba... glowny bohater jest spoko, kapitalnym pomyslem bylo umiejscowienie jej w Seattle, gameplay'owo to takie miedzy PS2/PS3 czyli mocno archaicznie, no i animacja postaci jest slaba na maksa, ale mozna pograc troche pobawic sie i popodziwiac widoczki. 

Odnośnik do komentarza

Ziew. 3h jakieś za mną (właśnie zdobyłem 2 moc) i strasznie się przy tej grze nudzę, a sadzac po wcześniejszych opiniach nie mam co liczyc na bardziej zróżnicowane misje.

Graficznie miazdzy, ale co z tego, skoro te wszystkie tekstury sa tak nalozone, ze nie mamy zadnego na nie wpływu - nie czuc ze biegniemy po kaluzy, liscie przyklejone sa do chodnika itp. Ogolne mechanika jest dziwna,

Kolejny singiel który jedynie nadaje się do robienia zdjęć i jarania grafika, bo grac mi się w niego nie chce. Zaraz będą dodawać ta gre do każdej konsoli, wiec bundle będzie można kupic za 6 dyszek.

Raz może przejde, ale żeby jeszcze to powtarzac 2 razy - to prawie jak calakowac Knacka. :thumbsup:

Edytowane przez easye
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie no grafa i audio jest next genowe. Jest świetnie.

Ja za to jestem ciut rozczarowany jak narazie samą grą. Jak jedynką i dwójką bardzo się jarałem, tak tu narazie gram bo gram, bardziej, żeby widoczki podziwiać. Jakoś nie mogę się wczuć w tego gościa. Może też te bardzo schematyczne odbijania dzielnic mnie tak męczą (trochę AC1 się mi przypomniał)

Mam nadzieję, że czym dalej to lepiej narazie jestem w momencie jak zdobyłem 2 moc. Obym po napisach koñcowych miał uczucie jak po skończeniu 1 lub 2, bo narazie to gierka jest po za kolekcją.

  

No ja mam podobnie jak balon, glowniej gram dla widokow. Delsin kompletnie mi nie pasuje, a fabularnie poki co slabo. Cale to zbieractwo i odbijanie dzielnic po raz trzeci juz po prostu meczy, a glowne misje nie sa jakies porywajace. Na chwile obecna 1 i 2 o wiele bardziej mi sie podobaly.

  

Dobra gierka. Poczatkowo mnie troche nudzila, ale ostatecznie sie wkrecilem. Szczegolnie przy drugim podejsciu i wybraniu zlej sciezki, ktora IMO jest zdecydowanie lepsza od dobrej. Niestety jest to tytul cholernie krotki i chyba to jest jego najwieksza wada (no chyba, ze ktos lubi szybkie platyny:P). 8+/10

No i ta oprawa ... ciezko bedzie odpalic jakis inny tytul teraz. Jezeli na poczatku generacji tak wyglada "sandbox", to nawet nie chce myslec jak beda wygladac korytarzyki pod sam jej koniec.

No mi też zaczęła się podobać, a dlaczego? Przestałem robić te misje poboczne oraz odbijanie dzielnic. Skupiłem się na fabule i gra nabrała tempa, zrobiła się bardziej spójna. Dzielnice i tesztę zostawię sobie po skończeniu fabuły.

 

Podsumowując jak kogoś nudzi ta gra ale zarazem stara się robić wszystko na bieżąco na 100% to nie to oleje i skupi się a fabule.

Odnośnik do komentarza

Moja opinia jest zgoła inna może dlatego, że to pierwszy infamus w jakiego gram i wszystko jest dla mnie nowością. Mechanika wiadomo, że nie wnosi nic nowego ale pozwala w sposób bezproblemowy realizować własne widzimisie. Tzn. chcąc wlecieć na budynek, przeskoczyć na następny podlecieć kawałek i przyebać o ziemie pięścią w wóz opancerzony po prostu to robie intuicyjnie nie walcząc ze sterowaniem. Misje poboczne są powtarzalne co boli ale nie ma ich wcale tak wiele. Dzielnice są duże przez co nawet przejmowanie terenów nie trwa wieczność. Misje fabularne do momentu w którym się znajduje ciekawe, scenki przerywnikowe zabawne dzięki czemu odbieram fabułe bardzo pozytywnie. Dla mnie jak narazie najlepsza gra na ps4 (nie licząc Battlefielda ale to co innego) i licze, że Watch Dogs bedzie na podobnym poziomie gameplayowym.

Odnośnik do komentarza

nowy patch:

 

Change Time-of-Day

Once you beat the game, a new entry will appear on the options menu to allow you to select the time of day! A very popular request indeed, and one we’re excited to enable for you all.

HUD On/Off

Especially for those amazingly talented screenshot taking folks, we’re including an option to let you turn the HUD on and off.

Cap at 30FPS

Internally we prefer the unlocked frame rate, but we recognize that some players find it distressing. So we’ll provide a way to ensure the game is not bumping up over 30FPS, if that’s how you prefer to play.

Odnośnik do komentarza

Mega. Misje skonczylem, wiec oczyszcze cale miasto i skoncze fabule. W poprzednich inFamousach tak przyjemnie sie wszystkiego nie zbieralo i nie wykonywalo misji pobocznych. Dopiero mam 2 moce a gra sie mega miodnie.

Miałem podobnie z pierwszą gierką n PS4 (AC4) co nie zmienia faktu, że nowy IF to pożądny kawałek kodu, idealnie pasuje na 8/10.

 

Edit: literówki

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...