Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra gierka. Poczatkowo mnie troche nudzila, ale ostatecznie sie wkrecilem. Szczegolnie przy drugim podejsciu i wybraniu zlej sciezki, ktora IMO jest zdecydowanie lepsza od dobrej. Niestety jest to tytul cholernie krotki i chyba to jest jego najwieksza wada (no chyba, ze ktos lubi szybkie platyny:P). 8+/10

No i ta oprawa ... ciezko bedzie odpalic jakis inny tytul teraz. Jezeli na poczatku generacji tak wyglada "sandbox", to nawet nie chce myslec jak beda wygladac korytarzyki pod sam jej koniec.

Edytowane przez Ins
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Niestety jest to tytul cholernie krotki i chyba to jest jego najwieksza wada (no chyba, ze ktos lubi szybkie platyny:P).

 

To jest w sumie jedyna rzecz, która mnie zawiodła - skończyła się, kiedy się tego nie spodziewałem, a raczej nie spodziewałem się, że skończy się tak szybko. Te 2-3h więcej jednak by się przydało...

 

Ale trzeba przyznać, że w tytuł gra się świetnie, rozgrywka jest dynamiczna i efektowna, jest to po prostu czysty fun. Przeszedłem dobrą ścieżkę na 100%, teraz jestem na finiszu złej i nie czuję znużenia :-) A wszystko na jednym tchu praktycznie :-P

 

Ode mnie też 8+/10, jak najbardziej - moim zdaniem - zasłużone.

Odnośnik do komentarza

No trzeba przyznac ze gra nie ma Sandboxowego syndromu zamulania. Jest dosc krotko jak na Sandboxa ale intensywnie 30h i bawilem sie swietnie bez ziewania ktore dopadalo mnie nawet w GTAV czy RDR ( Nie mowiac o poprzednich InFamousach bo zadnego nie bylem wstanie skonczyc dwa razy ) 

Odnośnik do komentarza

Mam i ja tą grę i dla mnie nuudy. Zawiodłem się na tej grze. Fabuła głupia moce takie se. Grafika piękna ale co z tego. 4 rodzaje pobocznych misji które po 2 przejściach nudzą. Przypomina mi się pierwszy assassin's creed. Gra była swego czasu piękna ale pustawa w środku. Mam nadzieję że wzorem ubisoft następny infamous będzie grą zdecydowanie lepszą.

 

Dla tych co się zastanawiają nad kupnem ps 4 dla tej gry: NIE WARTO. Dla tych co ps 4 już mają to gra warta co najwyżej 170 zl dlatego poczekajcie na używki.

Odnośnik do komentarza

Gra ukończona po dobrej stronie wszysto wyzbierane i wyczyszczone i...drugie podejście na espercie po złej stronie żeby zobaczyć czy zakończenie będzie inne :)

Ja dokładnie taką sama taktykę przyjąłem drugie podejście Expert i rozpierducha na całego :)

I teraz mam jedno pytanko.. w którym momencie trzeba wybrac poziom trudności(zmienić w opcjach- bo chyba tak to się robi) żebym potem nie miał wała że przelecę przez grę a zmieniłem o jeden checkpoint za daleko czy jeden filmik i potraktuje jako poziom normal....w paru grach trzeba było na to uważać a tutaj jak jest, ktoś? coś?

Odnośnik do komentarza

Żeby nie ryzykować zmienialem po zakończeniu gry jak wróciłem do miasta i wybrałem New Game z wcześniej ustawionym Expert

Chyba właśnie w którymś z poprzednich InFamousów było tak, że trzeba było wybrać nowa grę, przejść intro, w opcjach ustawić expert, wyjść do głównego menu i na nowo new game i dopiero wtedy liczyło się jak przechodzenie na expercie. W przeciwnym wypadku zaczynaliśmy grę na normal i po 3 minutach zmienialiśmy na experta i to psuło zdobycie trofika za najwyższy poziom trudności.

Odnośnik do komentarza

Ja przeszedlem na normalu dobra sciezke. Odpalilem gre ponownie, przy pierwszej mozliwosci odrazu zmienilem na expert i trofik wpadl.

 

 

Żeby nie ryzykować zmienialem po zakończeniu gry jak wróciłem do miasta i wybrałem New Game z wcześniej ustawionym Expert

Może to głupie pytanie, ale czy w new game + wszystkie "znajdźki", moce, itd. przenoszą się do nowej rozgrywki czy jazda od początku?

 

 

Wszystko od poczatku zdobywac musisz. 

Odnośnik do komentarza

Przeszedłem grę ze złą karmą, po drodze zbierając wszystko co się dało i jestem bardzo zadowolony :) To świetny tytuł, niesamowicie mnie wkręcił, a Delsin i jego moce robią na mnie duże wrażenie. Czas teraz na drugie podejście, jako ten dobry. Szkoda, że po ukończeniu nie ma już zupełnie co robić. Po drugim przejściu będzie można co najwyżej odstawić grę na półkę. No ale, te kilkadziesiąt godzin zabawy jednak dostarcza.

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...