Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

O tyle dobrze, że można dubbing włączyć, albo wyłączyć, podobnie z napisami. Po pierwszych dialogach momentalnie przełączyłem na angielskie głosy. Ale na Twoim miejscu, jeżeli ogarniasz angielski na tyle, że i polskie napisy będą zbędne, to bierz z UK - cena 165 zł to świetna oferta.

 

Wiesz mieszkałem w młodości za granicą, więc eng to nie problem. Problemem jest dla mojego młodszego braciszka. Chłopak grać lubi i gra w sumie we wszystko co mu dam (zmusiłem go do przejścia 3 części MGS tłumacząc mu teksty xD), ale z eng to jeszcze u niego problem. 

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Gra się całkiem przyjemnie, czuć ten "smooth" a tak poza tym w rozgrywce nic zaskakującego uświadczyć się nie da.

Nie wiem czy to wina braku gier na PS4 ale w Second Son gra się zdecydowanie przyjemniej niż w drugą część. Bohater na  plus, mimo, że "pedau w rurkach" ale przynajmniej jest "jakiś" i ma charakter.
Co do oprawy graficznej...czekam na The Order 1886, może ta gra zaserwuje nam pełne nextgenowe doznania.
Sorka ale premierowego Ryse nic nie przebiło do tej pory :) Wiem, że to sandbox ale niektóre textury w nieoczywistych ale widocznych miejscach wyglądają kiepsko. Uważam,że dało by się co nieco podciągnąć.

Na 8+/10 i na zakup premierowy Second Son jak najbardziej zasługuje.
PS. Sony i Sucker Punch mają szczęście, że jest straszna posucha inaczej w ilości sprzedanych egzemplarzy pewnie byłoby trochę gorzej.

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza

Kiedy ludzie się wreszcie nauczą, że grafiki nie ocenia się jedynie przez pryzmat tekstur? ;) Jak na grę z otwartym światem, to takich słabych tekstur jest bardzo mało, a liczy się tutaj jeszcze gra świateł i cieni, post-processing, wygładzanie krawędzi, animacje, różnego rodzaju efekty typu HDR, czy masa innych - grafika to całokształt, a nie tylko tekstury :P

 

W każdym razie im dalej, tym lepiej, chociaż obawiałem się, że będzie odwrotnie.

Odnośnik do komentarza

Nie no grafa i audio jest next genowe. Jest świetnie.

 

Ja za to jestem ciut rozczarowany jak narazie samą grą. Jak jedynką i dwójką bardzo się jarałem, tak tu narazie gram bo gram, bardziej, żeby widoczki podziwiać. Jakoś nie mogę się wczuć w tego gościa. Może też te bardzo schematyczne odbijania dzielnic mnie tak męczą (trochę AC1 się mi przypomniał)

Mam nadzieję, że czym dalej to lepiej narazie jestem w momencie jak zdobyłem 2 moc. Obym po napisach koñcowych miał uczucie jak po skończeniu 1 lub 2, bo narazie to gierka jest po za kolekcją.

Odnośnik do komentarza

Ja wbrew powyższym opiniom bardzo dobrze oceniam trójeczkę. Oprawa A/V to absolutny top wszystkiego co do tej pory wyszło gdziekolwiek. Gameplay, ilość detali, animacja postaci, smaczki, dopracowanie miasta, płynne niczym roztopione masełko sterowanie, niesamowite efekty cząsteczkowe, przecudne 1080p i śmigająca ok. 30 klatek na sekundę graficzka. Zamiast robić misję stoję nad miastem o oglądam. Stary dobry inFamous z masą miodu. Na to czekałem. Świetna szpila. Śmierć hejterom. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ja wbrew powyższym opiniom bardzo dobrze oceniam trójeczkę. Oprawa A/V to absolutny top wszystkiego co do tej pory wyszło gdziekolwiek. Gameplay, ilość detali, animacja postaci, smaczki, dopracowanie miasta, płynne niczym roztopione masełko sterowanie, niesamowite efekty cząsteczkowe, przecudne 1080p i śmigająca ok. 30 klatek na sekundę graficzka. Zamiast robić misję stoję nad miastem o oglądam. Stary dobry inFamous z masą miodu. Na to czekałem. Świetna szpila. Śmierć hejterom. 

 

Mam identyczne odczucia - też wielką frajdę i przyjemność sprawia mi bieganie po mieście, widoki, zadania poboczne - nie chce mi się pchać fabuły do przodu (chociaż jest wkręcająca) bo gra (jak dla mnie) oferuje mnóstwo miodu :)

Odnośnik do komentarza

No ja mam podobnie jak balon, glowniej gram dla widokow. Delsin kompletnie mi nie pasuje, a fabularnie poki co slabo. Cale to zbieractwo i odbijanie dzielnic po raz trzeci juz po prostu meczy, a glowne misje nie sa jakies porywajace. Na chwile obecna 1 i 2 o wiele bardziej mi sie podobaly.

Edytowane przez Ins
Odnośnik do komentarza

Zbieractwa tu jest tyle co na lekarstwo. Odbijanie baz to naturalna kolej rzeczy gdy się gania bez celu po mieście, w końcu od razu robi się zadyma. Sprajowanie ścian może być kontrowersyjne lecz mnie ,fana twórczości Banksy'ego, rozbrajają niektóre murale. Zaryzykuję stwierdzenie, że sprawia mi to nawet frajdę. Co dalej? Tajny agent czy szukanie kamer... sprawne oko, trochę ruszenia szarych komórek i jakoś to idzie. Też mam z tego frajdę. Może za dużo łamigłówek na ajfonie? Szukanie dronów? Perspektywa nowych supermocy przemawia do mnie. Fabuła? Gdzieś od połowy się wkręciłem. 

A i tak najwięcej frajdy daje rozwalanie się po mieście, oglądanie tego wszystkiego w ruchu, napawanie się genialną fizyką ciał, pojazdów i elementów otoczenia. A jak to wszystko błyska :D 

Potem odpalam Dark Souls 2 i pierwsze wrażenie co to takie wszystko wolne. Wiem, inna szpila. Inny gatunek. Dzieło From Software też rządzi.

 

Świetny miesiąc dla graczy. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo latwa Platyna wpadla praktycznie sama w 4 dni. Troche krotko ale bylo intensywnie i jestem strasznie zadowolony, teraz tylko czekac az Paper Trail Part 2 zostanie dodany na stronie ( bo w grze juz jest ) i pewnie z godzinka na fajnie przygotowane lamiglowki zejdzie

 

 

Jak Sony i SP na inauguracje Paper Trail dadza nam moc Papieru ( oczywiscie za darmo ) to sie obsram ze szczescia i powiem ze SONY TAKIE DOBRE !!!!

 

Odnośnik do komentarza

inFamous Second Son ma dla was niespodziankę, kiedy wyczerpie się bateria w Dual Shocku 4

 

Co się dzieje w większości gier, kiedy skończy się bateria w padzie? Pojawia się ekran pauzy. Ale nie w inFamous: Second Son (PS4), gdzie zamiast ekranu pauzy, otrzymujemy coś lepszego.

Znacznie lepszego. Sucker Punch postawiło na immersję i postanowiło nie iść za obecnym trendem.

Zamiast tego, kiedy bateria w Dual Shocku 4 wyczerpie się, nasza postać zacznie biec ile sił. Ale spokojnie, nie chodzi tutaj o bezmyślne bieganie i uderzanie twarzą w cokolwiek się da.

Wykorzystany w grze algorytm sprawi, że nawet w czasie walki, Delsin odbiegnie na bezpieczną odległość i schowa się za przeszkodą, uniemożliwiając wrogom jego zranienie.

Niby prosty bajer, ale jakże przyjemniejszy od zwykłego ekranu pauzy. Sucker Punch od dawna podkreślało, że standardowe menusy i zakrywający cały ekran interfejs nie są w ich stylu i próbowali zastąpić te elementy innymi składowymi, ale dopiero na powyższym przykładzie można zaobserwować, że wystarczy chwilę pomyśleć, by wpaść na coś kreatywnego.

Źródło: GamingBolt

http://www.pssite.com/news-31901-infamous_second_son_ma_dla_was_niespodzianke__kiedy_wyczerpie_sie_bateria_w_dual_shocku_4.html

Odnośnik do komentarza

odbicia w kaluzach to mega sciema jest. bylem na drugiej wyspie w chinatown, do okola mnie budynki, a w kaluzy odbicie space needle. jak gdyby bylo to oddalone od miejsa gdzie stoje o gora kilkadziesiat metrow.

ogolnie jestem bardzo zadowolony z i:ss, prezentacja ryje beret. jedyny maly minus dla mnie, to marna interakcja z otoczeniem, bo nawet balonikow nie da sie poruszyc, chyba zostaly tez zabetonowane ;)

 

@Pan_Drwal, u mnie Gruderman's Parking i Hawaje zadzialalo.

Edytowane przez basbot11
Odnośnik do komentarza

Wczoraj mialem wreszcie chwilke zeby pograc w SS, mialem zagrac godzinke a gralem 5 godzin, super miodna gra, robienie dzielnic na 100% jest super odprezajace przy takiej grafice i takich efektach.

Gram na poziomie Expert i gra mi sie przyjemnie, lizalem czesc 1 i 2 ale ta daje mi duza frajde.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...