Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie ta gra to wydmuszka straszna. Po pierwszych momentach "łał" jak się przyzwyczaiłem do poziomu grafiki to stała się nieznośnie nudna. Wbiłem platynę i czym prędzej biegnę wymienić na coś innego póki trzyma cenę. To już zjechany przez recenzentów Thief był dla mnie o lepszą grą. Tu gameplayowo nie ma dla mnie nic. Jedynie należy docenić poziom technikaliów bo to jak to śmiga, wygląda itd. naprawdę może się podobać.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie ta gra to wydmuszka straszna. Po pierwszych momentach "łał" jak się przyzwyczaiłem do poziomu grafiki to stała się nieznośnie nudna. Wbiłem platynę i czym prędzej biegnę wymienić na coś innego póki trzyma cenę. To już zjechany przez recenzentów Thief był dla mnie o lepszą grą. Tu gameplayowo nie ma dla mnie nic. Jedynie należy docenić poziom technikaliów bo to jak to śmiga, wygląda itd. naprawdę może się podobać.

 

Czułem że tak będzie dlatego nie inwestowałem w Infamousa, poczekam aż te wodotryski będą dostępne za góra 50 zł i dopiero wówczas ogram :) BTW dzięki za ostrzeżenie :D

 

A Thief faktycznie jest świetny. Klimat gry bardziej mi podszedł. 

Odnośnik do komentarza

dla mnie fana 1dynki jak 2jki ostatnia czesc po za ladnymi widoczkami nie ma nic so zaoferowania. fabula do przewidzenia i nudna jak flaki z olejem. moce poza dymem kompletnie mi nie podeszly, zero pierd.olniecia. przeciwnicy w porownaniu z taka jedynka malo klimatyczni. moim zdaniem zbyt kolorowo zbyt cukierkowo i nadzwyczaj nudnie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Gość Kasias

Bardzo solidna gra, 8/10 pasuje jak ulał, choć błysku geniuszu w rozgrywce nikt tutaj nie znajdzie. Na początku miałem zastrzeżenia co do sposobu przemieszczania się po mieście, ale odkąd doszła druga i trzecia moc, śmiga się ultra przyjemnie. Grafa i animacja zaprawdę rewelacyjne, ale to już każdy wie (moment zasysania energii z neonów można oglądać bez końca). Kupić PS4 specjalnie dla Second Son to lekka przesada, ale mieć PS4 i nie zagrać w nowego inFamous, to grzech. Polecam.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kupić PS4 specjalnie dla Second Son to lekka przesada, ale mieć PS4 i nie zagrać w nowego inFamous, to grzech.

 

I właśnie to zdanie najlepiej obrazuje jakość tytułu. Ten Infamous to taki przedsmak wielkich hitów jakie nas czekają w ciągu najbliższych kilku lat.

Ciekawe jak bardzo grafika będzie się różniła względem omawianej gry a najlepszymi tytułami pod koniec (albo choćby w połowie) generacji. Chodzi mi np. o przeskok graficzny typu Infamous 1 - Uncharted 2. No nie wyobrażam sobie żeby był aż tak duży.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie również bdb gra. Na 8/10 z trochę naciągniętą oceną za prezentację. Grafika, animacja Delisna, dźwięk - wszystko kosa. Muzyczka też przyjemna i pasująca do całości. Zaznaczam, że to 1szy kontakt z serią dla mnie, co zawsze wpływa na ocenę, względem weteranów serii (każdej). Bohater na + bo to powiew świeżości dla mnie względem koksów i innych mruków. Freeroam po mieście z mocami to bajka. Gra pod tym względem jest dobrze zaprojektowana i dostajemy nowe zabawki w odpowiednim momencie. Nie zdążyłem się żądną znudzić. Niezły i spójny wątek główny (ale scenariusz bez szału) dobrze wyreżyserowany. Twórcy wybrali konwencję i trzymali się jej konsekwentnie do końca. Oczywiście historyjka ma szansę bardziej spodobać się fanom komiksów z `90 takim jak ja. Przyjemna platyna, świetne urozmaicenie w postaci darmowego Paper Trail. Niezbyt duże różnice w graniu złym/dobrym, ale odczuwalne - szczególnie jeśli chodzi o moce, teksty przechodniów, swobodę w robieniu zadymy w mieście, oraz samego zakończenia. Widziałem jednak lepiej wykonane te elementy - np. w Fable. Jeśli chodzi o podobne tytuły, które ograłem na pastgenie to Crackdown 1&2, Prototype, Just Cause 1&2 - nie mają skoku do Drugiego Syna. Nie chodzi o progres graficzny - bo to zrozumiałe na nowym sprzęcie, ale o całość. Co by nie powiedzieć o fabule, czy bohaterach tej gry, to wypada to dużo lepiej i konkretniej niż w w/w pozycjach. Chyba każdy się zgodzi ;) Polecam ten szpil, ale to oczywiście nie sysytem-seller. Puściłem w obieg, ale jak kiedyś będzie w plusie, czy b.taniutko to chętnie przejdę jeszcze raz. Tak za 1-2 lata :)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Skonczylem w koncu po raz pierwszy. Zebralem wszystkie shardy i ogolnie gralem jako dobry. Ogolnie dobry tytul chociaz pare rzeczy nie przypadlo mi do gustu jak np. gra aktorska, dialogi, anioly (wtf) czy schemat i powtarzalnosc misji watku glownego i poboczne. Nie jest to zaden must have czy tytul ktory by mialby kogokolwiek przekonac do zakupu PS4, ale jak ktos ma konsole to dla samej grafiki warto sprawdzic, bo ona naprawde miazdzy galki oczne. Poza tym z gier na PS4 bardziej spodobal mi sie Killzone, chociaz ten tez rewolucyjny nie byl, 7/10

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

wczoraj skończyłem gre jako dobry, aby mieć 100% trzeba też przejść jako zły?

czy na 100% wystarczy wykonać wszystkie ikonki na mapce?

 

bo nie chce już mi sie drugi raz grać, czas na następny tytuł :P

 

acha zauważyliście, że czasami przy dużej zadymie gra traci stałe 30fps, jest jakby troche mniej klatek, czy tylko mi sie tak wydaje?

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Powiedzcie, czy poziom trudności expert jest wymagający? Będę grał jako zły.

Nie, zwłaszcza, jeżeli będziesz grał przy drugim przejściu i wiedział gdzie, jak i co używać i na co zwracać uwagę. No i za drugim podejściem nie musisz się już bawić w uwalnianie dzielnic i takie tam.

Mam wrażenie jakby za pierwszym razem na normalu mi się grało gorzej (zrobiłem 100%) niż za drugim na expercie.  ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...