Skocz do zawartości

inFamous: Second Son


aux

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tez Infamous w końcu wciagnal - szkoda, ze dopiero za 2gim razem. Gdy się pozna cala gre, mechanikę to nawet przyjemnie jest zaliczyć 2 podejście - szczególnie po zlej stronie mocy.Pierwsze przejście było o wiele nudniejsze.

Edytowane przez easye
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co do Paper Trail nie mieliście z tym problemu? Odpaliła mi się spokojnie ta misja, zbadałem miejsce zbrodni po czym wyświetlił się znaczek, że jest aktywna kolejna część tej misji, jednak wyskakuje mi komunikat, że nie można się połaczyć z serwerem Infamous, miał ktoś tak? Oczywiście internet mam:)

Odnośnik do komentarza

Zalogowałeś się na stronie http://infamouspapertrail.com/users/sign_in?locale=pl ? Jak nie to musisz założyć tam konto i powiązać je z kontem PSN, dopiero wtedy możesz przesyłać zdjęcia i dowody zbrodni, a potem na tej stronie rozwiązywać zagadki. Inaczej dalej nie pójdziesz w grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja odpalilem sobie dzis tego Infamous'a, i stwierdzam ze szalu nie ma. Gamplay to epokowa lodowcowa- mechanika zywcem wyjeta chyba z poprzednich czesci. Slyszalem, ze w koncu PS4, ta gra, pokazuje powera pod katem AV, ale ja osobiscie sie rozczarowalem .Grafa calkiem na przyzwoita poziomie, niektore elementy (swiatlo, deszcz, kapitalne modele postaci) robia wrazenie, ale ogolem jest srednio. Po przejsciu z BF4, czy MGS:GZ, kuje niesamowicie te marne 30FPS. Nie akceptuje tego na maszynce Sony! W ogole sama postac, ta polygonowa "wypustka" bez fizyki, razi mnie niemilosiernie. Joel z The Last of Us (gra z poprzedniej generacji), w tym aspekcie, bije na glowe produkcje Sucker Punch. Jak narazie, wystawiam jej 6/10. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Trzeba im to oddać, duży szacunek za podejście do swoich klientów i fanów:
 

Amatorzy fotografii powinni jutro załączyć najnowsze dzieło Sucker Punch. inFamous: Second Son otrzyma specjalną aktualizację, która między innymi doda do gry specjalny tryb zdjęć. Całość prezentuje się fenomenalnie i będzie sympatyczną zabawką dla zainteresowanych.

 

O tym dodatku wspominaliśmy na początku miesiąca – autorzy postanowili dodać możliwość zmiany pory dnia, wyłączanie/włączanie HUD-a, stałe 30 klatek na sekundę oraz tryb zdjęć. Więcej o tych usprawnieniach przeczytacie w tej wiadomości.

Dzisiaj przedstawiciele Sucker Punch postanowili przedstawić tryb zdjęć, który prezentuje się naprawdę świetnie – możliwość zatrzymania czasu i obracania kamery wygląda ładnie i dzięki tej opcji sympatycy fotografii na pewno uchwycą wiele pięknych widoków. Ciekawym patentem są również filtry, którymi możemy ulepszyć zdjęcia.
 

Nie da się ukryć, że akurat inFamous: Second Son idealnie pasuje do takiej zabawy – obłędna grafika oraz piękne widoki aż proszą się o uwiecznienie.
 

Autorzy zapowiadają, że jutrzejsza aktualizacja przyniesie także kilka usprawnień w samej grze – zadaniem programistów było wyeliminowanie nielicznych miejsc, w których gra zwalniała oraz poprawiono kilka miejscówek.

Przypominamy – dodatek będzie dostępny za darmo!

 

Na zakończenie warto wspomnieć – już dzisiaj informowaliśmy o tym, że Sony postanowiło podziękować za wsparcie publikując ścieżkę dźwiękową z tej produkcji.

 

http://www.ppe.pl/news-27959-od_jutra_bedziemy_robic_zdjecia_w_infamous__second_son.html

 

Z pewnością się tym zainteresuje :)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza

Tez tego nie widzę,

 

Btw kończę pomału przygodę z second son i jest naprawdę nieźle, byłem raczej sceptycznie nastawiony bo i2 nie ukończyłem, a tutaj nawet sie nie nudzilem, zbieractwo jest całkiem przyjemne, tylko ratowanie ludzi z klatek jest trochę żałosne, no i szkoda ze miasto jest puste :/ ale jak ta gra czasem wyglada o_O wow orgazm wzrokowy wzrasta gdy chwile temu grało sie w TF i nawet nie przeszkadza to ze liście przylepione sa do ulicy, czy brak odbicia dalsina w szybie lub brak rzeczywistego odbicia w kaluzach

 

tak czy inaczej dla samych widoków warto jest sie poszlajać po mieście

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...