Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Ehhhh te pady. Mi właśnie drugi raz się już psuje ds4. Drugi raz to samo - lewa gałka zacina się. Jak lecę Assassynem czy Ajayem z FC4 do przodu to mi zacina poruszanie się do przodu. Pierwszy pad padł w ciągu roku od zakupu to wymienili mi na nowy, a teraz problem jest z drugim, ale niestety rok od zakupu już minął :/.

Odnośnik do komentarza

841e803c98aaab5ef2b2f82e22a49390.jpg

 

Ja się zaopatrzyłem w takie cudo. Trigger stopy, paddle odpowiadające za X i O, no i gałki z pada do Xbox One. To już mój drugi zmodowany kontroller bo pierwszym był SCUF. Generalnie SHARQ jak na razie robi na mnie lepsze wrażenie, zobaczę czy będzie trwalszy od SCUFa który po 3 miesiącach używania musi zostać wysłany do serwisu.

Odnośnik do komentarza

Mi ostatnio kwadrat zaczął wydawać dziwny dźwięk, kiedy go puszczam. Jakby przyblokował się w otworze. Nie jest za każdym razem, ale czasem się to zdarzy. Nie ma to wpływu na działanie. Pad z sierpnia. Co ciekawe, na kupionym 1,5 roku temu padzie tracera  do PC, w układzie PS3, z kwadratem jest ten sam problem. 

 

Jednak tego, co wpadł na pomysł zrobienia z pada choinki, powinni wywalić na zbity pysk. Raz, że zzera baterie, dwa, psuje to wczuwkę podczas nocnych sesji w uj. Ale o tym pewnie już było pisane tu wiele razy. Innych wad, oprócz jeszcze  położenia przycisków Options i Share nie widzę.

Odnośnik do komentarza

ja miałem identyczny problem, R2 jakby lżej chodził, stawiał mniejszy opór nacisku, podejrzewałem że to od gazu w DriveClub

pomyślałem, że za 1-2msce przestanie w ogóle odbijać

ale z czasem jakoś sie przyzwyczaiłem albo sie wyrobił jest lepiej, nadal chodzi lżej ale jest ok

zostawiam to, może jak gwarancja będzie sie kończyć i sie pogorszy dopiero zareklamuje

 

prawdopodobnie chodzi o sprezynke, w tym temacie podawałem filmik youtube jak to naprawić, wymiana sprężynki

na spokojnie zobacz czy zle jestz  padem czy tylko troche lżej, może za bardzo sie przejąłeś

Odnośnik do komentarza

W moim padziku też szwankuje R2. Po kilku miesiącach od zakupu konsoli "coś" się z nim stało, namiętnie grałem w multiplayera w KZ.

Wiadomo strzelanie i strzelanie.

Od tamtego czasu stan triggera się nie pogarsza, przyzwyczaiłem się, ale czasem mnie drażni, że nie działa on tak samo płynnie jak L2, stawia większy opór i lekko skrzypi.

Ciekawe czy można takie coś reklamować.

Odnośnik do komentarza

W dniu premiery konsoli kupiłem też czerwonego DS4, i gumki w nim nie wytrzymały długo. Było ok ale na Driveclub padły, Venom Hot Lap  :lol: Mniej więcej gdzieś w tym samym czasie wymieniłem konsolę premierową na białą i ten biały DS co był w komplecie to jego gumy o dziwo trzymają się o wiele lepiej i są z innej trwardszej gumy, to łatwo wyczuć. Oba pady mają ten samo kod CUH-ZCT1E 

Odnośnik do komentarza

Ja to miałem od nowości w swoim padzie (biała konsola, 4C, poprawione gumki), też R2 stawiał mniejszy opór. Do tego R1 działał grzej niż L1. To jest właśnie tandeta tego pada (konsola swoją drogą), gdyby wszystko działało OK, o plastiki nikt by się nie czepiał. Swoją konsolę sprzedałem po kilkunastu dniach, bo nie miałem zamiaru czekać i osobiście przekonywać się, jak działa ten sławny serwis. Może kiedyś, nie interesują mnie ich problemy finansowe.

Odnośnik do komentarza

W tym przypadku lepiej było zrezygnować z czegoś innego. Na przykład mechanizmu wkładania płyt, na rzecz tego znanego z PSX/PS2/PS3 SS. No bo umówmy się, tak czy inaczej ta konsola nie wygląda jak high-end'owy sprzęt, a takie zasysanie płyty na nikim nie robi już wrażenia. Mogliby użyć troszkę lepszych materiałów do produkcji pada, a przy okazji zaoszczędzić użytkownikom kolejnego problemu. Światełka, głośniczek... Odpustowe pierdoły, które mają robić wrażenie na januszach/dzieciach.

Edytowane przez Pawlo
Odnośnik do komentarza

 

Rezok to mam podobnie jak Ty, można to reklamować, ja mam zamiar pod koniec gwarancji

póki co przestałem na to zwracać uwage, nawet wydaje sie jakby teraz miały taki sam nacisk na oba

Dobrze wiedziec :)

Rozumiem, że przed rokiem od zakupu będziesz reklamowal?

Ktos reklamowal taka wade? Reklamacja uznana?

 

 

tak reklamacja uznana, Marek od nas z forum reklamował, miał identyczny problem, załatwił sie na BF4

gwarancje Sony mam do czerwca, wiec zareklamuje w maju i na ten czas kupie drugiego pada

 

zgadzam sie z przedmówcami, przyoszczędzili kosztem ceny, wolałbym dołożyć więcej, PS4 nie jest droga i między innymi dlatego tak dobrze sie sprzedaje, to wszystko marketingowo jest wyliczone

 

z tych dodatków touch pad i głośniczek akurat dają rade, w GTA choćby fajny bajer był jak tel dzwonił albo w Alienie, light bar tylko niepotrzebny

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie robi, kumplowi po roku czasu jedna guma właśnie pękła, koleś w sklepie, w którym została zakupiona konsola (neonet) powiedział: "to jest uszkodzenie mechaniczne, po roku czasu nie przyjmiemy na gwarancję, możemy wysłać do serwisu na Pana koszt" (pewnie naprawa + wysyłka).

Odnośnik do komentarza

troche racji sklep ma, Sony nie robiło problemów bo sami wiedzieli, że wypuścili na początku bubel z tymi gumami

oczywiście nie bronie nikogo w tej sytuacji

 

ja w takim przypadku już sam bym sobie wymienił, rozkręcił pada i wstawił gałki od xboxa, albo kupić nakładki

lub kontaktować sie z serwisem jaki byłby koszt, ale znając życie za taką pierdołe nawet sobie policzą

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...