Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz jest tańszy, dlatego go wziąłem wyszło mi 600, tak wiem to i tak dużo. Ale zostaje do końca obecnej generacji z PlayStation, a mam już serdecznie dość triggerów i po części analogow w DS4. 

Nie mówię, że oryginalny pad to tragedia, ciągle go będę używać chociażby teraz w Assassins Creed Orgins, a Rajiu zostanie do FPSów i wyścigów. 

Co do kabla, to jakiś specjalnie mi nie przeszkadza. To nie jest zwykły kabel, tylko ten powlekany, jak od żelazka. Faktycznie się nie skręca i nie jest jakoś specjalnie upierdliwy. Słuchawki mam bezprzewodowe, więc przeżyje jeden kabel. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Teraz zauważyłem, że jestem skazany na ich kabel, bo wejście jest wąskie i  głęboko w środku . Żaden z miliona kabli USB, które mam na chacie tam nie wlezie. To na pewno dla eSportu i 0.00000000000001s w CoD  :reggie:

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Ostatnio zacząłem grać w MGSV i zauważyłem że jak "puszcze" analogi, to często postać idzie sama, wolnym krokiem. Wcześniej ten sam problem miałem w watch dogs, ale dało się grać, niestety w MGS jest to bardzo irytujące. W innych grach nie mam tego problemu(crash bandicoot, dying light, alien:isolation) Wydaje mi się że jest to związane z czułością analoga. Da się temu jakoś zaradzić? Czy pad jest uszkodzony i nie odbija prawidłowo gałek?

Edytowane przez Pauli87
Odnośnik do komentarza

Jeśli padzik na gwarancji to dzwon do sony, przyślą nowego pada, a starego oddajesz kurierowi i frunie do francji. 

 

p.s. Tak zrobiłem w przypadku pada oryginalnego do PS3, prosili jedynie skan paragonu ze sklepu, ktorego kupiłem. W przypadku ps4 chyba polityka powinna działać w ten sam sposób.

Odnośnik do komentarza

Dziś zrobiłem reset pada, niestety nie pomogło. Teraz dopiero do mnie dotarło że wadliwy jest pad. W sumie to druga gra, a wcześniej we wszystkich sterowanie było ok, nawet w takich grach jak uncharted, gdzie sterowanie jest podobne jak w MGS. W MGS czułość anagloga jest ustawiona na maximum, gdzie jak gałke wychylisz na ~0,000001 mm to postać wykonuje ruch. Nawet sterowania się nie da zmienić :angry:. Konsolę kupiłem w maju 2016 roku. Minęło już ponad rok, ale nie przekroczyło 2 lat. Mam szansę na wymianę pada na gwarancji? Pytam, bo w sieci czytam sprzeczne informacje, jedni piszą że gwarancja trwa rok czasu, inni piszą że dwa lata.

Odnośnik do komentarza

Witam

 

U mnie kilka dni temu wystąpił podobny problem właśnie podczas gry w MGS V tj. postać idzie sama podczas wciśnięcia L2, zauważyłem, że problem występuje w każdej grze a nawet w dashu konsoli. Rozkręcać itp nie ma sensu gdyż sprzęt jest na gwarancji jeszcze. Można coś z tym zrobić czy tylko serwis Sony ? Dodam, iż reset pada nic nie zmienił .

Odnośnik do komentarza
W dniu 5.07.2017 o 08:11, Kyo napisał:
W dniu 20.06.2017 o 21:52, Kyo napisał:

Dualshock 4 2.0 od Prosiaka mi nawala... :(

 L2 jest mapowany na wychylenie lewej gałki do przodu :dynia: Czytam i czytam i wychodzi na to że serwis mnie czeka xD

 

Pierwszy pad w Playstation który mi nawalił (a przerobiłem każdą konsolę Sony).

Właśnie odebrałem nowiutkiego DS4 V2, wymiana trwała równe 2 tygodnie, wysłany na serwis 21 czerwca DPD dzisiaj wrócił inny UPS'em prosto z Francji. Imo serwis PlayStation bardzo spoko :lapka:

 

 

W dniu 20.06.2017 o 22:06, Kyo napisał:

Robi to co L2 robi plus np. w Killing Floor porusza postać do przodu. W Nier to samo. W menu konsoli też :/

Resety, parowanie, po kablu - bez zmian. Jutro dzwonię i serwis gwarancyjny.

 

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
W dniu 5.02.2018 o 11:53, _daras_ napisał:

Oczywiście. Ze wszystkim tak masz: słuchawki, telefony itd.

Niestety. Ale o sprzęt trzeba, też dbać. Ja nie ładuje swoich słuchawek za każdym razem kiedy ich używam. Poziom spada do powiedzmy  25% i wtedy lądują na docku. 

Edytowane przez chris85
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...