Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. 

 

Orientuje się ktoś czy jest możliwość aby po wymianie płyty głównej w padzie połączył się on od razu z konsolą po wciśnięciu przycisku PS bez parowania przy użyciu kabla? Pytanie czy ta "pamięć" jest innym elementem niż płyta główna. Oddałem ostatnio pada do serwisu i rzekomo wymienili płytę główną (miał być tylko analog, ale po wymianie analoga pad nie chciał się włączyć). Dziękuję i pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza

Miałem podobie, postać niby szła do przodu ale wolniej jakby blokując sie, akurat dawałem pady do naprawy i liczyłem sie z wymianą anaolga a o dziwo obeszło sie bez. Więc jest szansa, że masz tylko usyfionego analoga, ewnetualnie jakiś element gały blokuje sie i musisz poprawić go.

 

Dodam jeszcze swój problem.. mam chyba problem z modułem bluetooth w konsoli(sprawdzone na 5 dualshockach), będąc już nawet tylko 1m od konsoli pad świruje(postać, kamera robi co chce a dźwięki ze słuchawek  i micro podpiętych do pada gubi sie. Narazie ten problem ominąłem kupując razera, ale chyba trzeba rozejrzeć sie za serwisem

Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, szczudel napisał:

https://allegro.pl/oferta/alps-joystick-analog-ps4-dualshock-4-pad-gwarancja-7251499951

Rozumiem robociznę, ale bez przesady. Jeżeli koszty naprawy jednej cześci zbliżają sie do ceny całości to już to nie ma sensu. Jak mówiłem. kupie nowego, a starego spróbuje sam przelutować.

trzeba mieć dobra lutownice, bo ciężko tego analoga wylutować, mi koleś który zajmuje się elektronika za przelutowanie tego analoga z allegro wziął 15zl 

Odnośnik do komentarza

Kupiłem drugiego pada. Ośmielony faktem redundancji pada postanowiłem rozkręcić starego. Jak to w takich przypadkach wygląda, rozkręciłem, dmuchnąłem, stwierdziłem, że nic nie ma co by mechanicznie go psuło, skręciłem i działa. Odpaliłem KH3 na kilka minut i już się nie blokował. Zobaczymy, jak to będzie z czasem. Zapasowy analog juz zamówiłem i najwyżej żona da elektronikowi z pracy przylutować.

 

Swoją droga już wiem, jak pozbyć się światła z tyłu pada :) Zaskoczyło mnie, że tam tyle rzeczy na wciskane taśmy jest a nie na wtyki.

Odnośnik do komentarza

A ja zamordowałem mojego DS4 w zeszłym tygodniu :frog:
Wpadł mi go garnka z zimną wodą (nie pytajcie...), więc szybko go wyciągnąłem, trochę się z niego wylało, parę razy trzepnąłem, żeby wyleciało więcej i w sumie wtedy jeszcze działał...
Kumpel mówi, że ubiłem go w momencie, gdy położyłem na grzejniku... Wydawało się to takie logiczne, że należy osuszyć... Ech... został mi tylko jeden już...

Odnośnik do komentarza

Skąd kumpel może mieć pewność, że jakbyś nie suszył na grzejniku to by byla szansa, żeby ruszył? W sumie po takim nurkowaniu to bym pada rozkręcił i wyciągnął baterię, a potem położył na ręczniku, żeby sam wysechł. W takich chwilach człowiek nie myśli racjonalnie. Pamiętam jak kot mi się zeszczał na ps2 to głupi włączyłem ją, żeby zobaczyć czy działa i wtedy dopiero się przepaliła XD

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Wredny napisał:

Wpadł mi go garnka z zimną wodą (nie pytajcie...)

Jak?

 

Godzinę temu, Plugawy napisał:

Skąd kumpel może mieć pewność, że jakbyś nie suszył na grzejniku to by byla szansa, żeby ruszył?

Może stąd, że suszenie jakiejkolwiek elektroniki na kaloryferze to głupota.

Odnośnik do komentarza

Zgadza się ryż wyciąga wilgoć jak wściekły. Podobno to najlepszy sposób na zalaną elektronikę.

 

@Wredny jeśli myślisz, że to tylko bateria to możesz ją bardzo łatwo wymienić. Ona jest na wtyczce pod samą obudowa. Także 4 śrubki, 4 podważenia płaskim śrubokrętem i obędzie się bez serwisu. Owszem trochę zarysujesz obudowę (chyba, ze masz mały i ostry jak nóż płaski śrubokręt) ale jak masz dwa pady to możesz naprawdę bez żadnej wiedzy z llutowania sprawdzić czy tylko bateria padła. Jeśli tak to za 40-45 (z przesyłką) odzyskasz pada.

 

Co do suszenia na grzejniku. Mocno woda wtedy paruje a to jest bardziej niezdrowe od przemoczenia. Z tego powodu jak kupujesz nową grę lub HW i przychodzisz z zimna do ciepła nie wkładasz jej od razu do konsoli/stacji. 

Edytowane przez szczudel
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...