Skocz do zawartości

Dual Shock 4


Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś miesiąc temu reklamowałem pada, dostałem nowego i co? Analog już się ściera i mam problem z ładowaniem, masakra, będę musiał dziś drugi raz jechać i tydzień czekać na trzeciego już pada. A Knaczek będzie się marnować na półce :(

 

 

Cofam to co napisałem xD Byłem w MM, oddałem pada, koleś go podłączył pod PC i okazało się, że jednak się ładuje, wielce zaskoczony wracam do domu, patrzę na leżące pod tv konsole i zagadka rozwiązana. Nie ładowało, bo podłączyłem pada do PS3 :D Jaki jestem głupi xD

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

DS4 jest rewelacyjny. Im dłużej z nim obcuję tym coraz bardziej mi leży. Już nawet nie chcę grać na PS3 w gry, które mam do nadrobienia, tylko czekam na reedycje na PS4 (Metro, Mass Effect) żeby grać w nie na DS4. Jedyne co, to trzeba go odpowiednio stunningować:

- taśma izolacyjna na lightbara oraz ustawienia na "ciemny" w opcjach

- nakładki na analogi przede wszystkim żeby je powiększyć (wklęsłe od HAMY rządzą)

- WD40 na ewentualne skrzypiące przyciski (ja akurat minimalnie spryskałem spód nakładek na analogi bo troszkę guma pocierała)

- zacinające R1 lub L1 wyciągamy nożyczkami do paznokci, dmuchamy i wkładamy z powrotem

 

I tyle. Nie tracimy czasu na wymianę i bezsensowne chodzenie do sklepów (jak np. Baniol :D )

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Te problemy można rozwiązać samemu bez oddawania pada do serwisu. Nie ma on jeszcze tak poważnych awarii żeby to było konieczne.

 

  • Light Bara zaklejasz taśmą izolacyjną i nie przeszkadza.
  • Słabą baterie od DS4 zamieniasz na baterie od DS3 i czas grania wydłuża się do 12 godzin (wiem bo w swoim wymieniłem)
  • Gumki na analogach jak się zetrą można wstawić zastępcze i lepszej jakości. 
  • skrzypienie? hmmm nie spotkałem się z tym.
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ile od zgłoszenia gwarancyjnego czekaliście na nowego pada?

37 dni, właśnie dziś jadę odebrać. Żenada i kpina

DS4 jest rewelacyjny. Im dłużej z nim obcuję tym coraz bardziej mi leży. Już nawet nie chcę grać na PS3 w gry, które mam do nadrobienia, tylko czekam na reedycje na PS4 (Metro, Mass Effect) żeby grać w nie na DS4. Jedyne co, to trzeba go odpowiednio stunningować:

- taśma izolacyjna na lightbara oraz ustawienia na "ciemny" w opcjach

- nakładki na analogi przede wszystkim żeby je powiększyć (wklęsłe od HAMY rządzą)

- WD40 na ewentualne skrzypiące przyciski (ja akurat minimalnie spryskałem spód nakładek na analogi bo troszkę guma pocierała)

- zacinające R1 lub L1 wyciągamy nożyczkami do paznokci, dmuchamy i wkładamy z powrotem

 

I tyle. Nie tracimy czasu na wymianę i bezsensowne chodzenie do sklepów (jak np. Baniol :D )

Następną konsolę powinieneś kupić w ikea i poskładać. Szrot należy reklamować i tyle

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich serdecznie, Panie i Panowie mój problem jest takiej natury. Otóż wszystko było okej aż tu nagle nie wiem skąd ale mój pad przestał działać w grach. w Menu normalnie działa wszystkie przyciski itd, natomiast jeśli chodzi o gry gdy pojawia się ekran startowy gdzie trzeba wcisnąć options ew X pad nie reaguje. Wiecie o co tutaj może chodzić?z góry dziękuje za odpowiedzi i pomoc pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Mam dwa pady DS4, pierwszy czarny kupiony razem z konsolą, drugi czerwony dokupiony w sklepie.

 

Czarnego nie używam wcale  :woot: W czerwonym wymieniłem baterie na tą z DS3, zakleiłem taśmą diodę, gałki są wciąż jak nowe a gram po 4 godziny wieczorami. Obecnie Resogun (powrót) i Black Flag męczę trofea. 

 

Jeśli macie czekać na pada z serwisu to ja myślę że lepiej jest zakupić te nakładki Hama, samemu wymienić i cieszyć się padem skustomizowanym pod swoje potrzeby. Niby wada produkcyjna tej gumy jest bezsprzeczna, OK! Ale żeby od razu oddawać pada. Nadal nie jestem do tego przekonany.  :nea:  

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...