Skocz do zawartości

Silnik forum 2.0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Będzie w niej jakieś bardziej natarczywe informowanie o nowych PMkach w skrzynce? Bo obecnie nie sposób zauważyć nowej wiadomości, jak ktoś regularnie nie kilka w rozwijane menu (by odsłonić kopertkę). Kiedyś sugerowałem chociażby dodawanie jakiejś notyfikacji  na samym obszarze ikony menu, lub zmianę jego koloru, cokolwiek.

Odnośnik do komentarza

Będzie w niej jakieś bardziej natarczywe informowanie o nowych PMkach w skrzynce? Bo obecnie nie sposób zauważyć nowej wiadomości, jak ktoś regularnie nie kilka w rozwijane menu (by odsłonić kopertkę). Kiedyś sugerowałem chociażby dodawanie jakiejś notyfikacji  na samym obszarze ikony menu, lub zmianę jego koloru, cokolwiek.

 

Weź sobie powiadomienie na maila ustaw. 

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim chcę w mobilnej wersji możliwości wybrania ostatniego postu w temacie. Teraz jakby mnie klikać, zawsze nas przenosi do ostatniego nieczytanego postu. Co jest często mocno irytujące

to rzeczywiście wkurza zwłaszcza jak do tematu dołszło 10 stron albo w ogole sie zbuguje i wrzuca na pierwszą strone

 

jedyny sposob jaki na to znalazłem to wycofac sie do listy i zobaczyć ile temat ma stron, a potem wejść w niego i w pasku adresu wpisać odpowiedni numer strony

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...