Skocz do zawartości

Lords of the Fallen


Rekomendowane odpowiedzi

Jako fan soulsopodobnych gierek zgadzam sie z przedmowcami. To chyba jedna z pierwszych moich gier na ps4 i chyba tylko dlatego mi sie wtedy podobala i skonczylem. Jakis czas temu chcialem przejsc drugi raz i nie dalem rady. Takie 5/10.

 

Soulsy to inna liga. Najwazniejsze ze w soulsach giniemy przewaznie z wlasnej winy w lordsach niby robie unik a dostaje obrazenia, niby trafiam typa a nie trafiam. Zenujaco slabe to jest. Walki z bossami tez jakies robione na randomie tym bardziej ze maja 3 ruchy. No slaba gierka nie oszukujmy sie.

Odnośnik do komentarza

Nie jestem żadnym fanbojem Soulsów ale Lordsy to zwyczajny crap. Tam nic nie działa tak jak powinno. No ale tak to jest jak się robi outsourcing części gry. 

 

Raczej chodzi o to, ze Gop miał dobry koncept na kalke soulsów całkiem i chciał zrobic porządną gre, ale wziąl do tego totalnych wyrobników. 

Odnośnik do komentarza

No o tym mówię. Nikt inny by raczej tego nie zrobił, a chyba jeszcze między CI Games a Deck 13 były jakieś spiny w trakcie produkcji więc w ogóle cud, że ta gra wyszła. 


Ten ich The Surge coś czuję, że też spotka taki sam los.

Odnośnik do komentarza
  • 2 lata później...

Za dwie dychy warto zaryzykować. Grę swego czasu zaliczyłem bez bólu i chwilami było nawet przyjemnie (a chwilami mniej, to prawda). Wiem, że gra wielu ludziom się podobała, więc istnieje prawdopodobieństwo, że dołączysz do grona i być może nie będziesz żałował.

Oczywiście zakładając, że pozostałe, lepsze, Soulsborny masz już za sobą.

Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, devilbot napisał:

Gra jest w dziale soulslike, a sekiro i nioh nie więc na pewno jest od nich lepsza. Warto!

 

Proponowałem przenieść Nioh tutaj ale otrzymałem odpowiedź, iż jest temat w PS4 i kłódka.

 

Nioh i Sekiro są tylko na PS4 więc właściwym miejscem dla nich jest właśnie i tylko dział PS4. Pytania w stylu: "a Bloodborne na jakich jest platformach" uznaje się za nieistotne oraz potencjalnie szkodliwe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...