Skocz do zawartości

Trudne sprawy administracyjne i regulamin


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Mejm napisał:

Ten koleszka ma wieksze grzechy na sobie niz glosowanie na dudusia, np. wszechobecna propagande xboxa :sonkassie:

pisanie o xboxie i grach na niego na forum o grach grach to jeszcze nie grzech, choć wiem że są użytkownicy którzy właśnie tak to odbierają. 

44 minuty temu, ProstyHeker napisał:

Skonfliktowane chłopaki, a może zrobicie soluwe w Tekken? Będziemy krzyczeć na live lej go, lej gooo

Ja chętnie, ale raczej małe szanse, balon chyba nie gra w multi, tylko singiel 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, balon napisał:

Najpierw z gardła na mnie temat przerzucił


No właśnie a przecież wysryw ze screenami sześćdziesiony to hicior od miesięcy. „Czemu lisciu nie ma warna?” Xdddd :kek obrotowy:

 

Yebaniec żył na banicji w swojej bance bo myślał ze mnie ominęło i jak mu się reakcje odnowiły to minusował, codziennie o tej samej porze :kek obrotowy:

 

Jakbym wiedział ze forum to jego życie to bym mu z liścia nie wyjebal, jeszcze coś sobie zrobi. Dechy z typa :kekobrotowy:

 

ps: jak sie robi kek obrotowy? Xddddd

 

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Pupcio napisał:

Ogólnie nie czuje tego porównania Asax. Jeśli prezydent RP Andrzej Duda nie jest twoim członkiem rodziny to nie masz powodu żeby Cie ruszało takie branie pod skóre przez balona

No i generalnie jakoś bardzo mnie nie rusza, pisze te swoje zaczepki w moją stronę i tyle. Ale śmierdzi hipokryzja gdy teraz zgrywa moralizatora i chce dawać bany za prywate

  • Plusik 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
40 minut temu, ASX napisał:

No i generalnie jakoś bardzo mnie nie rusza, pisze te swoje zaczepki w moją stronę i tyle. Ale śmierdzi hipokryzja gdy teraz zgrywa moralizatora i chce dawać bany za prywate

Podaj proszę te moje straszne prywaty oprócz tego Dudy? No ale co to za prywata? No ale piecze to ciebie strasznie. 
Chyba, że chodzi tobie o wkp która z założenia jest trochę bardziej priv i ze smaczkiem, no ale też sobie nie przypominam ostatnimi laty jakiejś chamskiej prywaty. Więc napisz co i jak albo ZM, bo ja przynajmniej opieram się na faktach jak piszę w twoją stronę.
Zresztą to ty mnie znowu wywołałeś, a nie ja ciebie. Skrytykowałem typa za najazdy na rodzinę za obrażenie xboxa (rozumiem, że to dla ciebie czynnik łagodzący XD), po czym zacząłeś moją osobą odwracać uwagę z twojego głównego dostarczyciela plusów i krypto obrońcy w tematach gierkowych. 

 

 

Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, balon napisał:

Dodam że mozi napisał coś o Xbox i prefernacjach growych gardła, za to dostał taką odpowiedż

Mhm, tak było. Już nawet nie pamiętam w którym temacie to było, ale ni z gruchy ni z pietruchy wleciał z mordą, że o soulsach coś źle napisałem i żebym wypierdalał i mną gardzi xDD W teamcie demonsów też pamiętam jak dwa lata temu napisałem, że wygląda super, ale nie jak next gen to dostał piany na mordzie zaczął mnie wyzywać i ludzi grających na xboxie, którzy nawet nie wchodzili do tematu. Szkoda, że takie posty frustratów są usuwane : (

 

1 godzinę temu, LiŚciu napisał:

jak mu się reakcje odnowiły to minusował, codziennie o tej samej porze

dzieki za przypomnieni. Zapomniałem wczoraj

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...