Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Podpowiedzcie proszę, jak wygląda kwestia "przystępności" Destiny dla nowego gracza?  Kupiłem teraz podstawkę i domyślam się, że by sensownie pograć jeszcze wypada wziąć taken kinga.  Tylko, że ciut starsze gry multi mają to do siebie, że robią się dosyć "hermetyczne". Łatwo się nowym wgryźć? Nawet na przecenie dodatek to 120 zł, nie chce waste-nąć pieniążków. Dodam tylko, że póki co przyjemnie mi się strzela na tych startowych campaign misjach ;).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Do 40 poziomu i 280 light możesz grać spokojnie sam, ale później będziesz już potrzebował jakiejś ekipy. Ogólnie ludzie w Destiny są dosyć pomocni i otwarci na nowych (im więcej osób tym pewniejsza ekipa na raid), więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem ekipy ;) Jak wciągniesz się w rozwój postaci to są to setki fajnych godzin ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Do 40 poziomu i 280 light możesz grać spokojnie sam, ale później będziesz już potrzebował jakiejś ekipy. Ogólnie ludzie w Destiny są dosyć pomocni i otwarci na nowych (im więcej osób tym pewniejsza ekipa na raid), więc nie powinieneś mieć problemu ze znalezieniem ekipy ;) Jak wciągniesz się w rozwój postaci to są to setki fajnych godzin ;)

Łot hi sed. Wczoraj przygarnelo mnie dwoch Walijczyjow i zrobilismy Trialsy. Bylo calkiem przyjemnie z ta roznica, ze lama ze mnie okrutna. Kilka killi zdobylem, ale nie nadaje sie do tego na chwile obecna. Zobaczymy jak bedzie w innych trybach.

Dzisiejszy raid aktualny VeSD?

Odnośnik do komentarza

Ogólnie, albo ja już nie jestem taką lamą, a już tylko pół lamą, ale gre troszkę uprościli.  Przez chwilę grałem w Destiny niewiele po premierze i na solo misjach zdarzało mi się umierać i jakoś ogólnie trudniej było, mniej itemków leciało itd. No, ale może mi się wydaje ;). Tak czy inaczej dzięki za zachęcenie, Defender już koło 20 zrobiony i gra się naprawdę super :).  Jedyne na co mogę narzekać to low lvl strike-i, z których non stop ludzie wychodzą i męczy się bossa przez 20 minut.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem wczoraj PoE 41 i 42 i z dwie misje. Udało mi się otworzyć dwie egzotyczne bronie 320+ z paczek które trzymałem w vault. Dostałem pulse na 325 z PoE i zmieniłem kolorek na niebieski. Podoba mi się, w szczególności, że odpocząłem trochę od Destiny więc ponowne wejście do gry jest świeże, a jako, że update nie zmusza do jakiegoś ostrego grindu i farmy to można na luzie się pobawić. To nie to samo jak wychodzi nowy dodatek i się gra ostro 24/7 żeby lvl wbić żeby na raida się dostać. Teraz można na luzie się pobawić bo mechanikę wszystkiego się zna, a PoE na 42 można spokojnie wysolować, więc jest luzik. Szkoda, że pozostałych dwóch raidów nie podbili i odświeżyli, bo Destiny dalej przez to cierpi na brak contentu.

Odnośnik do komentarza

 

Czy amerykańska cyfrowa wersja The Taken King będzie widziała moją postać i progres zrobiony na europejskiej płytowe wersji podstawowej?

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Nie
Muszę dodać że chodzi o wersję Legendary która ma już podstawkę Destiny, nie samo dlc, które mogłoby nie współgrać z europejską wersją.

 

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...