Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

A ja na PS4 szukam w miarę ogarniętych ludzi, ale niekoniecznie wymiataczy, którzy mieliby ochotę na okazjonalne granie w Destiny. W tygodniu mam zamiar znów zakupić, tym razem fulla, bo wcześniej zatrzymałem się na House of Wolves i dalej już nie grałem. Z The Taken King nic nie ogarniam, podobnie zresztą jak pewnie z samej gry, która po tym dodatku zmieniła się diametralnie.

Odnośnik do komentarza

Będzie nam miło jak znowu wkroczysz na ścieżkę Przeznaczenia :D Jak zwykle możesz liczyć na starych graczy. Ostatnio powrócił Cottage, więc sporo Ci może opowiedzieć o zmianach w TTK na bazie swojego doświadczenia.

Pierwsze co, to wbij 40 poziom, a reszta przyjdzie sama.

Jak będziesz miał problemy lub pytania, to pisz wiadomość na PSN, bo gram też na Xboxie w Przeznaczenie

Odnośnik do komentarza

Heh, wiedziałem, że na Ciebie mogę liczyć. Większego maniaka Destiny chyba nie znam, więc byłbym zaszczycony, gdybym mógł zostać Twoim padawanem :P

U mnie ze znajomych regularnie grywa niejaki Bluszcz ze swoją ekipą, ale wiesz - nie chcę, by ktoś musiał przerywać sobie zabawę, by mnie niańczyć, więc chętnie popykam w to z kimś, kto też wie o co chodzi, ale podobnie jak ja, miał przerwę.

Taki Voytec np - słyszysz mnie, ziom? :)

Odnośnik do komentarza

Będzie nam miło jak znowu wkroczysz na ścieżkę Przeznaczenia :D Jak zwykle możesz liczyć na starych graczy. Ostatnio powrócił Cottage, więc sporo Ci może opowiedzieć o zmianach w TTK na bazie swojego doświadczenia.

Pierwsze co, to wbij 40 poziom, a reszta przyjdzie sama.

Jak będziesz miał problemy lub pytania, to pisz wiadomość na PSN, bo gram też na Xboxie w Przeznaczenie

 

 

Heh, wiedziałem, że na Ciebie mogę liczyć. Większego maniaka Destiny chyba nie znam, więc byłbym zaszczycony, gdybym mógł zostać Twoim padawanem :P

U mnie ze znajomych regularnie grywa niejaki Bluszcz ze swoją ekipą, ale wiesz - nie chcę, by ktoś musiał przerywać sobie zabawę, by mnie niańczyć, więc chętnie popykam w to z kimś, kto też wie o co chodzi, ale podobnie jak ja, miał przerwę.

Taki Voytec np - słyszysz mnie, ziom? :)

 

 

Od mojego powrotu (raczej rozpoczęcia wszystkiego od zera PS4 ) minęło już ponad 2 tygodnie i obecnie mam 101h w grze :)  i porównując tamte czasy kiedy zakończyłem do obecnych jest dużo łatwiej dla nowych bo gra nie wymaga, aż takiego grindu aby coś mieć.

piotros na starcie wyjaśnił  zasady panujące w nowej dla mnie rzeczywistości :good2: nakreślił priorytety oraz określił jasno klarowną drogę rozwoju :good:

Co do kwestii zmian na + dla mnie to na pewno brak posiadania trzech postaci w stajni nie jest to już koniecznością, przed powrotem zakładałem, iż musi minąć spory okres czasu aby mieć dobry gear i robić poważne rzeczy myliłem się, ten problem w Destiny nie funkcjonuje już tak jak kiedyś.Nowy Rajd na Hardzie bardzo fajny, intensywny wymagający kooperacji, ale zarazem prosty bez stresu i spiny :good2: tak samo jak Challenge of the Elders daje rade.

 

 

Zmiany na - to cały świat kręcący się wokół karteczek Three of Coins  :negative: już nie mogę sobie zrobić swoich ukochanych strików licząc że na pewno kilka ezotyków będzie w kieszeni obecnie bez karteczki :negative: ,

Znalezienie kogoś na wcześniejsze rajdy za pomocą LFG (od 2 dni szukam na VoGa ekipy) jest ciężkie (kiedyś trwało jakieś 30 sekund w porywach do minuty) widać, że liczebność grających znacznie spadła.

Osiągnięcie max lighta 335 nie wymaga już chodzenia na Hardzie na rajd, można osiągnąć go w bardziej prosty i szybszy sposób .Może się przyzwyczaiłem, ale jakoś głos naszego towarzysza podróży wolałem w poprzedniej wersji (Ghost z ed kol. na półce utwierdza mnie w tym gdy go odpalam) ten nie przeszkadza ale to nie to.

 

Na pewno wiem, że pobije liczbę spędzonych godzin w grze (na x1 ponad 900h) i będę jak zwykle przy tym się świetnie bawił oczekując z padem w rękach na nadchodzący dodatek  :thanks:

Edytowane przez Cottage
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Może się przyzwyczaiłem, ale jakoś głos naszego towarzysza podróży wolałem w poprzedniej wersji (Ghost z ed kol. na półce utwierdza mnie w tym gdy go odpalam) ten nie przeszkadza ale to nie to.

 

No akurat tu się zgadzamy, bo tak jak wszyscy narzekali na suchary i ubogie teksty Dinklebota, tak miało to swój klimacik. Nolan North, którego oczywiście bardzo cenię, tutaj za cholerę nie pasuje, bo Ghost zrobił się zbyt ludzki i ogólnie czuć, jakbyśmy biegali w towarzystwie Nathana Drake'a - tamten jednak stwarzał pozory zaawansowanej AI. Ostatnio oglądałem jakiś gameplay i kiedy usłyszałem oryginalny głos Ghosta to się ucieszyłem, że dali opcję wyboru, ale chyba jednak nie...

Odnośnik do komentarza

Ha! Wróciłem! Odpaliłem i... gdzie ja koorva jestem :P

Się pozmieniało (przypominam, skończyłem po House of Wolves, 34 poziom na trzech postaciach), cienki jestem, cienki mam sprzęt, na nic się zdało moje wcześniejsze grindowanie, moje wszystkie piękne egzotyki pójdą do magazynu (bo rozmontować żal)... Przejdę sobie tego głównego questa (cut-scenki i "fabuła" w Destiny - olaboga!!!), to może coś mnie się rozjaśni :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...