Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze to powtarzam - to nie ceny gier są wysokie - to nasze zarobki są za niskie hehe . ale tak jest w tym kraju ze wszystkim . Jeżdżę do Szwecji czasami do znajomej i tam paliwo po 14 koron czyli ... 7 zł a zarobki jakby z 5 razy wyższe :)

 

Po prostu w Polsce nie będą schodziły już gry przeciętne i słabe . Ludzie będą grali tylko w hiciory . Mowa tu o polskich szaraczkach jak ja :) Zresztą robię tak już nawet na używkach teraz hehe . Stać mnie na jedną grę na miesiąc i tak będę kupował dalej . Tylko jeszcze nie wiem komu będę płacił :)

 

Wkurzają mnie te wszystkie kinecty, obowiązkowe podłączenia do netu , abonamenty na live czy płatne dodatki do gier , Chciałbym to obejść szerokim łukiem . Ale np Canal + na konsolę bym wykupił za rozsądną cenę . 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

konsola ma tylko wyjścia hdmi i inaczej obrazu nie puści więc posiadacze kineskopowców nie doświadczą nowej generacji wg M$. Niby płaskie telewizory hd to teraz standard ale znam wielu co dalej grali na crt w gry na ps3 i x360. Nie wspominając o innych krajach o zamożności zbliżonej lub gorszej od naszej. Znowu odnoszę wrażenie, że oni zaprojektowali tą konsolę tylko z myślą o USA.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj juz o tym czytałem, ze celuje w centrum domowej rozrywki, mimo wszystko nie ma co wieszać psów ;) zobaczymy jak sytuacja rozwinie sie na e3 i pare dni po konferencji, wtedy wszystkie wątpliwości powinny zostac rozwiane,

 

@ficus

 

Ja natomiast nie znam żadnej osoby grającej na kineskopowcu, a juz teksty o obrazie ostrym jak zyleta które przytaczales w innym temacie, odpuścić sobie i odpal u kogoś swoje ps3 np na sony bravia hx853...

 

Plus jestem przekonany ze w konsoli sony rownież tego zabraknie...

 

@easye

 

A ile tych killera graficznych wyszło na ps3? Tak jak pisałem spokojnie trzeba czekać na e3 jeżeli wtedy pokażą srake, a sony zaprezentuje sie dobrze bedzie trzeba kupić ps4 i tyle

 

Pozatym sam Ms mowil ze gier nie bedzie tylko prezentacja ich wizji ;) gry zostawiają na czerwiec,

 

Jakby nie było szykuje nam sie mega emocjonujące show zwane e3

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

No zeby znowu nie bylo tak,mze graficzne killery only on PS.

No i centrum rozrywki, okej, czesc rzeczy juz wprowadzili na nasz rynek, ale 3/4 z tego co prezentowali pewnie bedzie niedostepne. Zreszta oni 10 lat wprowadzali Xbox Live do Polski, wiec...

Sam rozumiesz...

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Pojawiły się kiedyś takie informacje, że tak na prawdę najwyższe kierownictwo w Microsofcie nie chce kolejnego Xboxa. Koszty, nakłady a zysk kilka procent w skali całego koncernu. Chyba było w tym ziarno prawdy. Budżet obcięli do 1/3 pierwotnej kwoty i nakazali wyciągnąć jak najwięcej. Skupienie się tylko na hamburgerach a jak przypadkiem opchniemy trochę za oceanem to też dobrze ale bez ciśnienia.

No i tak mając patyk do lodów i 1m nitki zbudowali helikopter :mellow:

Odnośnik do komentarza

No i centrum rozrywki, okej, czesc rzeczy juz wprowadzili na nasz rynek, ale 3/4 z tego co prezentowali pewnie bedzie niedostepne. Zreszta oni 10 lat wprowadzali Xbox Live do Polski, wiec...

Sam rozumiesz...

No z tym bedzie fail imo bo wczoraj chyba na eurogamer.net czytałem ze te funkcje bedą tylko w us na starcie konsoli, Europa z czasem czyli zapewne UK dostanie wykastrowane usługi a reszta Europy popluczyny jak to miało miejsce z xbox live i contentem

Odnośnik do komentarza

Wczoraj juz o tym czytałem, ze celuje w centrum domowej rozrywki, mimo wszystko nie ma co wieszać psów ;) zobaczymy jak sytuacja rozwinie sie na e3 i pare dni po konferencji, wtedy wszystkie wątpliwości powinny zostac rozwiane,

 

@ficus

 

Ja natomiast nie znam żadnej osoby grającej na kineskopowcu, a juz teksty o obrazie ostrym jak zyleta które przytaczales w innym temacie, odpuścić sobie i odpal u kogoś swoje ps3 np na sony bravia hx853...

 

Plus jestem przekonany ze w konsoli sony rownież tego zabraknie...

 

@easye

 

A ile tych killera graficznych wyszło na ps3? Tak jak pisałem spokojnie trzeba czekać na e3 jeżeli wtedy pokażą srake, a sony zaprezentuje sie dobrze bedzie trzeba kupić ps4 i tyle

 

Pozatym sam Ms mowil ze gier nie bedzie tylko prezentacja ich wizji ;) gry zostawiają na czerwiec,

 

Jakby nie było szykuje nam sie mega emocjonujące show zwane e3

nie ma to jak porównywać mojego kineskopowca hd do tv za 6tyś. Ja wiem, że wiele obecnych tv gniecie i miażdży mojego. Ale na prawdę obraz na nim jest bardzo fajny, a zerowy input lag i możliwość odpalenia każdej gry z ery sd bez skrzywienia mordy to niezaprzeczalne plusy. Mniejsza z tym, wg mnie pozostawienie tylko hdmi to spory błąd.

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

@ficus

 

Wiem wiem o co ci chodzi tak tylko sie drocze bo mój kolega ma dwa tv jeden płaski drugi kineskopowiec i kiedyś robił mi porownanie z wyglądem girsow :) imo tez powinni dać wybór, ale niestety chyba takie czasy nastały ze bedą nas chcieli wyruchac na wszelkie możliwe sposoby ;) i trzeba bedzie wybrać konsole która mniej rucha ;)

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

konsola ma tylko wyjścia hdmi i inaczej obrazu nie puści więc posiadacze kineskopowców nie doświadczą nowej generacji wg M$. Niby płaskie telewizory hd to teraz standard ale znam wielu co dalej grali na crt w gry na ps3 i x360. Nie wspominając o innych krajach o zamożności zbliżonej lub gorszej od naszej. Znowu odnoszę wrażenie, że oni zaprojektowali tą konsolę tylko z myślą o USA.

 

Myślę, że rynek odpowie na Twoje zapotrzebowanie.

 

Pojawiły się kiedyś takie informacje, że tak na prawdę najwyższe kierownictwo w Microsofcie nie chce kolejnego Xboxa. Koszty, nakłady a zysk kilka procent w skali całego koncernu. Chyba było w tym ziarno prawdy. Budżet obcięli do 1/3 pierwotnej kwoty i nakazali wyciągnąć jak najwięcej. Skupienie się tylko na hamburgerach a jak przypadkiem opchniemy trochę za oceanem to też dobrze ale bez ciśnienia.

No i tak mając patyk do lodów i 1m nitki zbudowali helikopter :mellow:

 

Coś w tym jest. Pierwotnie planowano przecież obecną generację na 10 lat (przynajmniej Sony) więc jeszcze za szybko by uzyskać fajny zwrot z inwestycji. Puściły nerwy (?) i mamy generację 1,5.

Mam nadzieję, że na e3 okaże się, że ta prezentacja msa to tylko głupi żart...

 

Co do grafy to tego się spodziewałem, ale nie ona jest najważniejsza. Te gry nie wyglądają dla mnie jakoś zachęcająco by przejść na next gena. Zresztą ja i tak zostaje na moim klocku.

Edytowane przez ofe54
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jeżeli PS4 jest mocniejsze, to multiplatformy będą na PS4 lepiej wyglądać. Nie wiem czego wy się spodziewacie :) Najważniejsz tylko, żeby to było jasne od początku, a nie tak jak Sony wciskało kit o super potężnym PS3 i pokazywali na swoich prezentacjach infografiki NVidia, że niby PS3 jest 10x mocniejsze od X360 - sonyboty oczywiście udają, że tego nie było, ale takie są fakty.

 

Każda generacja to różne pod względem mocy sprzęty - obecna to wyjątek. Pytanie tylko pozostaje czy mamy skok wydajnościowy na miarę generacji, którego oczekiwano. Xbox One jest 8x wydajniejszy od X360 w pełni zadowalające. PS4 pewnie jest z 10x mocniejsze, ale to nie znaczy Xbox One jest zły czy słaby.

 

Jakoś jak Xbox był mocniejszy od PS2, to ludzie szturmem nie polecieli do sklepów, a w obecnej generacji najsłabsza technologicznie konsola jest numerem jeden. Tak więc poczekałbym z wnioskami tak rok po starcie sprzętów i spodziewam się, że sporo ludzi będzie zaskoczonych, bo to co na papierze wygląda źle czy dobrze w praktyce okazuje się zupełnie inne.

 

Np. jak myślicie, czy ludzie, którzy mają non stop podłączenie do sieci będą się przejmować, że raz na 24h trzeba się połączyć z Live żeby móc grać offline?

 

Czy ktoś kto 95% gier kupuje nowych będzie się przejmował passami na używki? Nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ja mówię otwarcie - te nowe "ficzery" w mojej sytuacji nie zmienią zupełnie niczego. Do sieci jestem podpięty 24h/7, a używki kupowałem może z 2 na rok. Dlaczego teraz miałbym się tym przejmować skoro dla mnie niczego to nie zmienia. Pytanie ilu jest takich ludzi, wydaje mi się, że wielu. Jak zwykle rynek to zweryfikuje.

 

To chyba bardziej wartościowa opinia niż stękania Sonoklapów, którzy by xbox'a nie kupili nawet jakby drukował pieniądze.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

A wyjaśnili co w sytuacji gdy na jednej konsoli mam 2 konta? Będzie można grać na jednym egzemplarzu?
I jak rozumiem odpada sytuacja, że pożyczam komuś gierę ,a on przechodzi ją na swoim koncie, nawet przyjmując sytuację, że zainstalował ją u siebie na konsoli będąc zalogowanym na moim koncie?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Każda gra będzie wymagać instalacji i po zainstalowaniu, w przeciwieństwie do X360, nie będzie już wymagała płyty do odpalenia. Dzięki chmurze będzie można ją odpalić na dowolnej konsoli z naszego konta.

 

Edyta: Na E3 ma się pojawić jakieś stare IP z portfolio Rare:

 

 

"Fans of Rare and Rare IP I think will be pleased with what we're going to show at E3," Spencer said. "We had a limited amount of time today and a lot of story to tell. But Rare remains an incredibly important part of our development capability.

"That historic IP that they've built I think can play a real important role on Xbox One."

 

Robi się coraz ciekawiej. Na E3 najprawdopodobniej zobaczymy przynajmniej taki zestaw: Forza 5, Quantum Cośtam XD, Crackdown 3, Ryse, Killer Instinct.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...