Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Starożytny Rzym, Grecja blehhh.... Czemu nikt się nie weźmie za hmm... Sumerów?

 

Kolejne info - na jednej konsoli kilka kont będzie mogło korzystać z jednego abonamentu Gold:

 

 

If you joined us for the Xbox One reveal yesterday, you'll probably know that amidst all the excitement, we learned that a single Xbox Live Gold membership will cover both the 360 and the next-gen console. Good stuff -- no extra expenditure, subscription sign-ups or other irritations. But, it gets even better, as a couple of Microsoft bigwigs told Polygon that Live memberships can also used by multiple profiles. That means several accounts can be created on one console, for discrete friends lists, personal Home screens and the like, but they'll all be able to feed off the same subscription. We're not sure how this'll work exactly, but it already sounds better than the Gamertag-specific membership model on the 360, which is responsible for far too many amazing kill stats being lost to the dreaded "Guest" account.

Odnośnik do komentarza

to ciekawe o ile poniosą cenę :)

 

Można temu zaradzić wykupując Xbox Live przed premierą konsoli. Albo zrobić zapas jednorocznych zdrapek.

 

Mnie najbardziej w tym wszystkich wkur.wia ten Kinect. Nie samo jego istnienie ale to, że jest dołączany do zestawu co oczywiście podwyższy cenę. Nie zdziwię się jak będzie wyższa od PS4.

 

Za to Dashboard

 

922539338.jpg

 

Bardzo mi się podoba. Dopiero co zmieniłem telefon na Lumię i te przypinanie i odpinanie kafelków bardzo mi pasuję. Widać że w XONE też da się to zrobić - czyli same najważniejsze rzeczy na jednym ekranie będą.

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

true to jest ból ... samam koncepcja grania i machania reka/noga mi się nie podoba ... a wpychanie go na siłę to już szczyt

 

pierwszy przeciek jaki czytałem mówi o 400 funtach więc drożej niż przecieki mówiące o cenie ps4

 

Nie ma żadnych przecieków, to z zavvi obie konsole są po 400 funtów. 

Odnośnik do komentarza

Bankowo. xD

 

Podobno mając klucz można pobrać grę z neta(odpowiednik GoD), czyli nośnik z pudełkiem będzie tak naprawdę ozdobą?

Dysk przyda się tylko tym, dla których ściągnięcie 30GB jest wielkim problemem, czyli jednak wciąż sporej grupie.

Edytowane przez Hela
Odnośnik do komentarza

O rany, o boszeee. Sam nie wiem czego konkretnie oczekiwałem po tej prezentacji. Na pewno nie tego co zobaczyłem!

Pal sześć wygląd konsoli (schludny) bo jest mało istotny. Pad na pewno nie będzie mniej wygodny niż pad od XO. O to nie ma sie co martwić.

Cała konferencja odbyła się bez cienia prawdziwej emocji. Nosz kuźwa! Nic, kompletnie nic nie robiło wrażenia z perspektywy gracza.

Gry sportowe od EA mam kompletnie w (pipi)e. Jeszcze żeby grafika urwała gwint to byłbym szczęśliwy, ale nie. Całość wyglądała trochę lepiej

niż obecnie. TO ma być NOWA GENERACJA?! Nowe COD. Hahahaaha śmiech. Połączą poskryptowany corridor shoter z tamagotchi. Super.

 

Nie podali pełnej specyfikacji bebechów. Dla mnie oznacza to, że nie mają się czym chwalić. Super.

SKYPE - no ja pier(#e, klękajcie narody. Brak mi słów. Serio pokazujecie Skype jako jeden z przefajnych ficzerów swojego flagowego produktu? Super.

Mam kinecta do XO i jest to fajny dodatek, przy grach fitnesowych nawet bardzo fajny. Ale żeby robić wielkie halo gadając do niego przez pół konferencji, 

podniecać się tym, że Kinect poznaje co do niego mówimy i przełącza za nas kanały?! Tosz to nowy Xbox jest robiony pod tak rozleniwione społeczeństwo

amerykańskie, że już nawet paluchem nie mogą sobie kanału zmienić? A czy nowy Kinect zrozumie jak mu powiem, żeby spier*#@ł na drzewo? Będzie aż tak fajny?

Pierwszy Kinect też miał robić wiele, a jak wyszło w rzeczywistości wiemy. Dlaczego teraz miałoby być inaczej?

 

Dalej: nie jasna sytuacja z używanymi grami. Jak dla mnie sprawa jest prosta. M$ chce zgarnąć kawał tortu z rynku wtórnego, który to w USA jest bardzo rozbudowany. Pewnie My u nas będziemy zmuszani do kupowania kodów uruchamiających używane gry. Hamburger pójdzie do jakiegoś Gamesotpu (czy jak to sie nazywa) wybierze i kupi tytuł, a przy kasie pan da mu kod do aktywacji używanej gry, bo M$ podpisze uprzednio z daną siecią używek, umowę na mocy której klienci owej sieci będą dostawać te kody w cenie.

 

Jeszcze dalej. Brak kompatybilności wstecznej. Mają tysiące serwerów, ale o graniu w chmurze w stare gry, przypomni im sie pewnie dopiero jakiś czas po premierze, kiedy to ludzie zatęsknią za starymi tytułami i będzie można je im opchnąć raz jeszcze, tym razem dosłownie wirtualnie. Coś mi się wydaje, że tak właśnie będzie.

 

Dysk 500GB? Serio?! A ile tym razem będzie zarezerwowane na system? 150GB czy 200? Przy konieczności instalacji KAŻDEJ gry na dysku, przy ich pojemnościach na płytach BR, dysk 500GB może okazać się równie pojemny co swego czasu dysk 20(13)GB do pierwszych XO premium.

 

E3. W tym momencie jest to wydarzenie na które czekam bardziej niż kiedykolwiek. Niech M$ pokaże tam coś co wyleje miód na me serce. Niech te 15 eksclusivów, nie okaże się jedynie popierdółkami na Kinecta, albo czasowym DLC w tym czy innym tytule(to jest generalnie chyba najsłabsze zagranie jakie do tej pory zapodał M$ w swojej historii). Proszeee.

 

Jedyny fajny moment tej konferencji był na samym początku. Był to moment gdy pokazali pierwszy Dashboard, pierwszych wersji XO. Może nie był super estetyczny, ale był fantastycznie czytelny, prosty. Wtedy czułem, że włączam konsolę do GIER. Dziś kiedy odpalam XO, to mam wrażenie, że jestem na jakimś ONECIE albo innym gównie. Wszędzie reklamy, filmiki, jeszce tylko Adamczyka i reklamy Eurobanku brakuje przed odpaleniem gry. XOne z pewnością nie będzie pod tym względem bardziej czytelny, naćkają tego wszystkiego tyle, że zanim odpalę grę to będę mieć już dosyć.

Edytowane przez XxPomezZxX
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

 

 

@majornelson: We are months away from the launch of #XboxOne & policy decisions are still being finalized. When they are, we will let you know.

 

 

Może pójdą po rozum do głowy :) Chociaż wątpie w to.

 

Zarządzanie kryzysowe, coby udobru.chać trochę internet po wczorajszym fiasku.

Odnośnik do komentarza

Prezez M$ po prezentacji konsoli 

 

A tak na poważnie może wydawać się nam to wszystko dziwne, jednak z punktu marketingowego wcale nie koniecznie. Prawdziwych hardcorowych graczy jest procentowo znacznie mniej od typowych leniwych kanapowców nie tylko obywateli USA, choć widać, że atakują głównie ten rynek, chcąc nie chcąc to prawie 316 milionów obywateli. M$ doskonale wie jakie są jego realia, dla nas to co zostało pokazane wydaje się dnem i kiczem, który mało co nas intersuje, jednak kultura i styl życia obywatela Stanów Zjednoczonych sprawia, że dla nich to co dla nas mija się z celem jest fantastyczną sprawą. Nawet jeśli nie pokażą ciekawych gier myślę, że nowy xbox znajdzie wielu odbiorców, choćby dla tego sterowania głosem. Społeczeństwa na świecie rozleniwiły się na maxa, ci z nich którzy grają nie są wymagajacy, chcą prostych gier gdzie nie trzeba zbyt wiele myśleć i to im w zupełności starczy, co jest smutne dla mnie jak i pewnie wielu z was. Niestety tendencja jest taka, że rynek będzie szedł w tym kierunku. Xbox znajdzie swoich nabywców zgarnie część tortu (rynku) i nie będzie to kolidować z maszynką Sony gdyż każdy z gigantów uderza w inny segment.

Niestety to w mojej ocenie jako gracza (od zawsze byłem przy Sony od PSX po PS3 jednak umiem na trzeźwo oceniać) sprawia, że zaginie rywalizacja a co za tym idzie spadnie jakość wydawanych produkcji. Dla mnie osobiście konkurencja jest jak-najbardziej zdrowa bo na niej korzystamy my. Dla tego nie cieszą mnie informacje jakoby M$ porzucił chęć skupienia się na grach na rzecz bajerów dla leniwych ociężałych ludzi, którym już nawet po pilota nie chce sie ruszyć. Sorry jeśli uraziłem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...