Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

w obozie sony widze same rekiny finansjery ... lokaty na 10% miesięcznie, tygrysy rynku akcji ...

 

Nie wiem o co Ci chodzi? Po takim failu jaki zaprezentował M$ też kupiłbym akcję Sony. Mam tylko x360. Zobaczę co ma do zaprezentowania Sony i też sobie ponarzekam ;)

 

W galerii zdjęć nowego xboxa widziałem napis SS przy jakimś złączu. Chyba nie chodzi o nowe dyski SSD? Nie widzę też portu USB chyba, że to właśnie nim jest.

http://www.ppe.pl/news-22253-xbox_one___oficjalna_galeria_zdjec_i_materialy_wideo_-12806-galeria.html

 

choć widzę, że chyba USB jest z boku na innej fotce.

Edytowane przez ofe54
Odnośnik do komentarza

Juz wiem skad nazwa konsoli XBOX One - bedzie to konsola tylko na jedna generacje bo jesli co 24 godziny trzeba bedzie sie polaczyc z siecia to po zakonczeniu generacji gdy juz wylacza jej serwery w nic nie pogramy i konsola bedzie tylko duzym, brzydkim przyciskiem do papieru.

Xbox One, bo gry bedzie mozna odpalic tylko raz :)

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Juz wiem skad nazwa konsoli XBOX One - bedzie to konsola tylko na jedna generacje bo jesli co 24 godziny trzeba bedzie sie polaczyc z siecia to po zakonczeniu generacji gdy juz wylacza jej serwery w nic nie pogramy i konsola bedzie tylko duzym, brzydkim przyciskiem do papieru.

Xbox One, bo gry bedzie mozna odpalic tylko raz :)

 

 

Heh albo konsolę - rod v.2 hehehe ;)

 

to nawet dobre hasło reklamowe - xbox one odpalisz ją tylko raz...

Edytowane przez ofe54
Odnośnik do komentarza

wczorajszą konfę M$ skwituję jednym słowem - żenada. beka z ludzi znajdujących pozytywne aspekty tej śmiesznej konferencji, ŻAL, ŻAL, ŻAL.

Widać kto plusował pierwszy post w tym temacie.

 

Cos na co od dawna czekalem - prawdziwy, next-genowy pies, szkoda tylko, ze uszy ma jak nietoperz:

 

 

Nie śmiej się, bo dziś w gimnazjach musi byc ostro podjarka szarikiem z CoD.

Odnośnik do komentarza

Rozumiem. Nie przekonał mnie jednak do swojej wizji. Zobaczymy jak to się dalej potoczy. Nie mówię, że nigdy nie kupię nowego xboxa i przechodzę do sony, po prostu na obecną chwilę nie widzę sensu przeskakiwać na nową generację i to jeszcze z takimi jej wadami. Nie można będzie odpalić gier z wcześniejszych xboxów. To rozumiem, podobnie zachowało się Sony z ps3 chcąc dalej trzepać kasę na ps2. Jednak tego nie akceptuję zarówno w przypadku sony jak i m$, tak samo jak nie zaakceptuję płatności za możliwość grania w używki.

 

I tutaj właśnie jak już o używkach mowa to sądzę, że producenci także śledzą takie rynki jak nasz, bo to przeważnie w mniej zamożnych krajach korzysta się z takiej formy grania. Choć mogę się mylić. Gdyby jedna gra kosztowała 50zł to kolekcjonowałbym wszystkie gry. W tą stronę powinni pójść. Może nie koniecznei 50zł ale aby gry byly tańsze to wtedy wyeliminuje się piractwo, przynajmniej nie będzie ono tak duże. Jednak tutaj rządzi inna zasada, najważniejszy jest szybki zysk na ludziach, którzy ulegają nowinkom. Nie widzę tego, by w szerszej perspektywie to się opłaciło. Ale zobaczymy.

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem trochę czego się co poniektórzy spodziewali ... MS przed 21 maja mówił że na grach skupi się na E3 a na tej konferencji zaprezentuję tylko swoją wizje ... co zreszta uczynił

Tlumaczysz sie na zasadzie ciepłego moczu na twarzy, ze to wiosenny deszcz :/

Odnośnik do komentarza

 

nie rozumiem trochę czego się co poniektórzy spodziewali ... MS przed 21 maja mówił że na grach skupi się na E3 a na tej konferencji zaprezentuję tylko swoją wizje ... co zreszta uczynił

Tlumaczysz sie na zasadzie ciepłego moczu na twarzy, ze to wiosenny deszcz :confused:

 

 

 

lul mieli pokazywac gry gdy kilka dni wcześniej powiedzieli że ich nie pokażą ...

Odnośnik do komentarza

Może i bicie piany, ale prezentacja była tak rozczarowująca, że trudno się dziwić. X360 od początku adresowany był do graczy, można więc było oczekiwać, że kolejna konsola też pójdzie w tym kierunku. Do kogo adresowany jest Xbox One? Jestem przekonana, że większość z was telewizji nie ogląda, a do filmów ma osobny sprzęt, o skajpie nie wspominając. Fakt, zapowiedzieli 15 exów w ciągu roku, ale jednocześnie powiedzieli, że nie będą kładli nacisku na gry. Wtf.

 

Zabawne w sumie, że Sony na początku PS Meeting podkreśliło, że odchodzi od idei robienia multimedialnego kombajnu, bo to był błąd, i chcą skupić się na grach i graczach, a Microsoft robi coś odwrotnego. Zamienili się rolami. Więc wynikami sprzedaży też się pewnie zamienią.

Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony konfy MS już od paru lat były średnie. Najpierw niepotrzebne do niczego awatary, potem Kinect dla casuali, wypożyczanie filmów, kafelki, aplikacje dublujące funkcje PC, z których osobiście nie korzystam, SmartGlass, z którego też nie korzystam, jakieś kupowanie muzyki... Były już konfy o futbolu amerykańskim, rysowniu w powietrzu i ekskluzywnych DLC do CoD. Prawda jest taka, że obciążyli dashboard menusami i funkcjami, z których w zasadzie nie korzystam, przez co mam sentyment do dasha, którego dostałem na pierwszej konsoli.

 

Ale równocześnie na konsolę wychodzą dziesiątki świetnych gier, których nawet nie mam czasu ogrywać. Na nowej konsoli pada nie zepsuli, Live powinien działać sprawniej, mocy będzie więcej (nawet jakby było mniej niż na PS4, to multiplatformy i tak zwykle zrównują poziom). To jest najważniejsze.

 

Co do używek, online, itp. jestem ciekaw szczegółów. Akurat online gram zawsze, ale używki mam nadzieję pozostaną opłacalne.

Odnośnik do komentarza

Zabawne w sumie, że Sony na początku PS Meeting podkreśliło, że odchodzi od idei robienia multimedialnego kombajnu, bo to był błąd, i chcą skupić się na grach i graczach, a Microsoft robi coś odwrotnego. Zamienili się rolami. Więc wynikami sprzedaży też się pewnie zamienią.

 

Ja podejrzewam ze jeszcze sie zdziwimy, o ile w Europie slupki Sony pewnie wzrosna, tak nie liczylbym ze Amerykanie dadza sie przekabacic, za bardzo kochaja NFL i CoDa, wystarczy podyndac im haslem "exclusive dlc" i pobiegna szczesliwi do sklepu. No i te ficzery typu Live TV pewnie do nich trafiaja (oczywiscie nie do hardkorowych graczy, ale do Johnów Kołalskych).

Odnośnik do komentarza

Może i bicie piany, ale prezentacja była tak rozczarowująca, że trudno się dziwić. X360 od początku adresowany był do graczy, można więc było oczekiwać, że kolejna konsola też pójdzie w tym kierunku. Do kogo adresowany jest Xbox One? Jestem przekonana, że większość z was telewizji nie ogląda, a do filmów ma osobny sprzęt, o skajpie nie wspominając. Fakt, zapowiedzieli 15 exów w ciągu roku, ale jednocześnie powiedzieli, że nie będą kładli nacisku na gry. Wtf.

 

Zabawne w sumie, że Sony na początku PS Meeting podkreśliło, że odchodzi od idei robienia multimedialnego kombajnu, bo to był błąd, i chcą skupić się na grach i graczach, a Microsoft robi coś odwrotnego. Zamienili się rolami. Więc wynikami sprzedaży też się pewnie zamienią.

 

Kto wie, może na amerykańskim rynku akurat się to sprawdzi. Nie znam specyfiki ich rynku i rynków, które atakują.

Wygląda na to, że chcą by w każdym domu był taki multimedialny zestaw z kinectem, by wszystkich podglądać, hehehe. Ostatnio rząd USA bardzo patrzy ludziom na ręce. Można w ten sposób, teoretycznie, zapobiec przestępstwu ale można i wszystkich inwigilować jak w Orwellu :) 

 

 

PS2 miała możliwość podłączenia twardego dysku i dostępu do internetu ale dopiero M$ potrafił wykorzystać te atuty. Być może w tym przypadku będzie podobnie.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Dawno takich kretynizmow nie czytałem. Aż się specjalnie zarejestrowałem. Tyle wygrać.

 

 

 

Microsoftowi udało się coś niesamowitego - stworzyć konsole której za darmo bym nie chciał.

 

Liczba twoich argumentow mnie powalila... nie wiem gdzie zaczac.

 

 

Liczba moich argumentów nie musi cię powalać bo po prostu nie ma co tu komentować, cały ten tekst jest jednym wielkim bełkotem. Jesteś typowym hamburgerem któremu od nadmiaru pieniędzy w główce się pomieszało i na którym wielkie korporacje zastosowały brainwash. Na innych forach ludzie już cię cytują i robią sobie z ciebie podśmie(pipi)ki. Szczytem jest ten fragment:

"Wolę gry z Xbox Live Arcade od tych z PlayStation Network, wolę Xbox Live niż granie w starocie poprzez PlayStation Plus, wolę achievementy od trofeów."

- przecież na PSN jest więcej gier niż na Xbox Live Arcade

- za Live bulisz kasę i gry nawet nie mają dedyków. a PS Plus to najlepsza usługa na jaką kiedykoliwek wpadły wielkie korporacje, szczególnie w takich krajach jak Polska gdzie koszt jednej gry to często 1/5 wypłaty. Hitman Absolution, Catherine, Sleeping Dogs, Dead or Alive 5 to też według ciebie starocie? :D

- trofea to system o wiele bardziej przemyślany od achievementów i dający graczowi o wiele więcej satysfakcji

Edytowane przez amsterdream
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.