Skocz do zawartości

Quantum Break


Daddy

Rekomendowane odpowiedzi

Czas CET obowiązuje w Polsce, więc w jego przypadku nie trzeba niczego przeliczać.

 

Akcja na moście znana z E3 2014 wciąż robi wrażenie :obama: Z niecierpliwością czekam na kolejny wieczór z grą :)

Oj robi ale za mało jest dojazdowych akcji. Początek gry jest trochę za spokojny jednak.

Odnośnik do komentarza

Pograłem sobie troszeczkę i jest petarda :) Jak tylko dostałem moce od razu morda sama zaczęła się cieszyć. Niestety trzeba iść spać by do pracy wstać. Coś czuje, że non stop będę myślał o tym by jak najszybciej wrócić do domu i odpalić konsolę. Dawno już tak nie miałem.

 

No i jeżeli tak mają wyglądać gry w 720p to ja nie mam nic przeciwko, pięknie się to prezentuje w akcji.

Odnośnik do komentarza

Źle nie jest ale dobrze też nie, widać rozmycie obrazu i jest spora różnica między przerywnikami, a rozgrywką.

 

Ale szybko człowiek o tym zapomina, bo strzelanie i zabawa mocą faktycznie dają radę, wszędzie błyski, wszystko lata dookoła. Muszę tylko zmniejszyć autoaim, bo ten standardowy zbyt mocno pomaga.

 

Mnie rozwala muzyka, jest fantastyczna.

Odnośnik do komentarza

Wyczysc cache kontroli wejdź w opcje gry (Tam gdzie masz save i opcje skopiowania/skasowania gry) i wtedy ten serial pack z pakietu sie zrobi na pobierz.

Dzięki, hard reset pomógł. I co prawda nie było kafelka do pobrania w miejscu o którym napisałeś, ale zwyczajnie z poziomu sklepu, nawet bez potrzebny wchodzenia przez grę, pojawiło się 'instaluj'.
Odnośnik do komentarza

Przeszedłem pierwszy akt. Jest dobrze. Czuć tu Remedy na każdym kroku. Bardzo fajne drobne smaczki, nawiązania choćby do

AW.

Intensywna walka daje radę, na tym polu nie mogli zawieźć.

Serial ogląda się dobrze, nie jest to The Wire, czy Soprano, ale też nigdy nie miało być niczym więcej jak dopowiedzeniem do głównej historii.

 

Mam jedno znaczące ale. Nie wciągnęło mnie, nie myślę nawet o powrocie do drugiego aktu by dalej śledzić wydarzenia. Bardziej ciągnie mnie do przejścia najpierw obu dodatków do AW, które dostałem z QB i równie mocno na nie czekałem.

Bardziej ciągnie mnie również do Wolf Among Us, które włączyłem na 5 minut, a wyłączyłem przed 1.00 w nocy, gdzie razem z Żoną oglądaliśmy tą świetną opowieść o Bigbym, nie mogąc oderwać się od TV.

 

:dog:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...