Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Ja widziałem dużo fajnych gier (Forza, MFS, Sea of Thieves, Psychonauts 2, Halo, Hades, 12 minutes, Ascent, REPLACED, Somerville, STALKER 2), to tak na szybko.

Nie wiem jak można ocenić taki lineup gier na 3 na szynach, ale powiedzmy że się domyślam z czego wynika tak surowe podejście

  • Plusik 2
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie było żadnego zaskoczenia. Nie było żadnych gier, które by wywołały u mnie szybsze bicie serca.

Trzy gry od nich, które teoretycznie powinny zachęcić:

 

-Port symulatora samolotów - No fajnie, ale zasnąłbym po pięciu minutach w kokpicie. Nie gram w takie rzeczy, bo mnie nudzą.

 

-Halo Infinite- Nie trawię tej serii, a nowa odsłona po tym piekiełku deweloperskim tym bardziej mnie nie zachęca, ale był też taki majtek, który pisał, że wygląda świetnie po zeszłorocznym komicznym pokazie. Dlaczego tak pisał? Nie wiem, ale się domyślam.

 

-Forza 5 - Wygląda zaskakująco nieźle jak na teoretycznie słaby Meksyk. I nie, Australia i UK nie są kiepskimi miejscówkami. Do tego wygląda jakby nawiązywali do najlepszej struktury z jedynki, gdzie był wyraźny nacisk na kampanie bez tego niepotrzebnego rozbuchania i aktywności rodem z generatora misji.

 

Generalnie, to był fajny pokaz indyków plus wisienka w postaci  Forzy na koniec, ale absolutnie nic, co by sprawiło, że pomyślę "muszę to mieć".

Nie miałem żadnych oczekiwań, a i tak byłem rozczarowany, ale fakt, jakiejś wielkiej beki nie było jak do tej pory. Jest Somerville, którego znam go od 2017 r. No i był Replaced, którego pomyliłem z tym zapomnianym tytułem stylizowanym na BladeRunnera, bo wyglądają identycznie.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, SlimShady napisał:

-Forza 5 - Wygląda zaskakująco nieźle jak na teoretycznie słaby Meksyk. I nie, Australia i UK nie są kiepskimi miejscówkami. Do tego wygląda jakby nawiązywali do najlepszej struktury z jedynki, gdzie był wyraźny nacisk na kampanie bez tego niepotrzebnego rozbuchania i aktywności rodem z generatora misji.

Po czym takie wnioski? Widać, że będzie jeszcze więcej socialowych rzeczy, trybów oraz gier do grania ze znajomymi. Na powrót do klasycznej kampanii z jedynki bym nie liczył, to się nie sprzeda.

Odnośnik do komentarza

Ja mogę wlepić konfie ms 3/6. Za dużo CGI, a takie w stylu the outer worlds 2 to już przesada. Niektóre gry mogą skończyć jak everwild czyli jeden trailer i cyk do kosza. Zawiódł też trailer starfielda bo chyba każdy spodziewał się dużo więcej po prezentacji tej gry. Na plus forza(dla ogółu bo ja akurat mam pewnie zastrzezenia) gdzie już były konkrety ale tego juz każdy się spodziewał i tylko czekal zamiast "wow forza". Trochę za dużo indykow ale to już raczej standard. Na plus wiele gier do game pass w tym Śliczny replaced. Dobre tempo, wręcz czasami za szybki. E3 jednak gdzieś straciło klimacik i miałem wrażenie, że tutaj oglądamy zwykły stream. Może właśnie ze względu na szybkość prezentowania gier i braku ujęć z tego co się dzieje na scenie.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, ASX napisał:

Ja widziałem dużo fajnych gier (Forza, MFS, Sea of Thieves, Psychonauts 2, Halo, Hades, 12 minutes, Ascent, REPLACED, Somerville, STALKER 2), to tak na szybko.

Nie wiem jak można ocenić taki lineup gier na 3 na szynach, ale powiedzmy że się domyślam z czego wynika tak surowe podejście

 

^this

Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, SlimShady napisał:

Nie było żadnego zaskoczenia. Nie było żadnych gier, które by wywołały u mnie szybsze bicie serca.

Trzy gry od nich, które teoretycznie powinny zachęcić:

 

-Port symulatora samolotów - No fajnie, ale zasnąłbym po pięciu minutach w kokpicie. Nie gram w takie rzeczy, bo mnie nudzą.

 

-Halo Infinite- Nie trawię tej serii, a nowa odsłona po tym piekiełku deweloperskim tym bardziej mnie nie zachęca, ale był też taki majtek, który pisał, że wygląda świetnie po zeszłorocznym komicznym pokazie. Dlaczego tak pisał? Nie wiem, ale się domyślam.

 

-Forza 5 - Wygląda zaskakująco nieźle jak na teoretycznie słaby Meksyk. I nie, Australia i UK nie są kiepskimi miejscówkami. Do tego wygląda jakby nawiązywali do najlepszej struktury z jedynki, gdzie był wyraźny nacisk na kampanie bez tego niepotrzebnego rozbuchania i aktywności rodem z generatora misji.

 

Generalnie, to był fajny pokaz indyków plus wisienka w postaci  Forzy na koniec, ale absolutnie nic, co by sprawiło, że pomyślę "muszę to mieć".

Nie miałem żadnych oczekiwań, a i tak byłem rozczarowany, ale fakt, jakiejś wielkiej beki nie było jak do tej pory. Jest Somerville, którego znam go od 2017 r. No i był Replaced, którego pomyliłem z tym zapomnianym tytułem stylizowanym na BladeRunnera, bo wyglądają identycznie.

Identyczne odczucia. Te gry które pokazali są fajne, nawet chętnie bym w nie zagrał ale chciałbym zobaczyć jakieś ogłoszenia przez które powiem "o kurwa ide po xboxika kochanego do sklepu"  

Odnośnik do komentarza

MFS to jest nisza. Fajnie, że takie gry powstają, jednak jest szalenie specyficzna i mało kto zostanie przy niej na dłużej. Lubię takie gry, ale czasami widzę jakiś gameplay na Twitchu i to jest dobry tytuł do interakcji z widownią, bo można lecieć prosto kilkanaście minut i bezstresowo pogadać z czatem. Trudno mi sobie wyobrazić wysoką popularność tej gry.

 

Myślę, że trochę mniej korzystnie ta prezentacja wypada jeśli weźmiemy pod uwagę, że w sumie były to połączone konferencje MS+Beth. Firmy, które wcześniej potrafiły zrobić dwie solidne i osobne prezentacje, teraz połączyły siły, ale w sumie niewiele z tego wynikało. Starfield to wiadomo - nikogo nie zagrzał ten filmik, podobnie jak CGI od Arkane, a poza tym co tam Bethesda pokazała? Optymalizację starych gier pod nową konsolę. Podejrzewam, że po prostu nie pokazali niczego multiplatformowego (bo nad czymś więcej przecież pracują, prawda?), a na większą dawkę exów jest jeszcze za wcześnie. Gdyby rozbić prezentacje to MS na plus, Beth na minus. Więc w sumie średnio.

 

Zabrać ten prezentacji Forzę i byłaby beka i indie-fest. Wałkowane wielokrotnie Halo i SoT, które mocniejszego bicia serca już nie wywołują, nie ma co się oszukiwać. Forza i Stalker ratują i świecą najjaśniej.

 

MS jest uzbrojony po zęby, ale zacznie solidnie strzelać dopiero w 2023?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...