Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, pokuszę się o podsumowanie.

Przede wszystkim Forza 5, bo w tym roku. I to w zasadzie tyle w kwestii pewniaków.

Starfield powstaje od 25 lat, kilka lat temu pokazali logo, teraz minutowe cgi, więc jest postęp, ale w takim tempie to 2024 będą mieli gameplay. W datę premiery na koniec 2022 w ogóle nie wierzę.

Stalker fajniutki, chociaż nie ufam tym urywkom gameplayu. No i najwcześniej 2022, więc się nie napalam.

Halo nigdy mnie nie grzało i nawet go nie liczę.

Ten nowy co-op open world shooter Arkane to trudno powiedzieć, bo pokazali tylko filmik, zero gameplayu, więc nie wiemy praktycznie nic.

 

Wygląda na to, że Bethesda póki co jedyne czym się zajmuje, to OPTYMALIZACJĄ starych gier pod nowe konsole.

 

No i za dużo tych strzelanek FPS. Gdzie się podziały przygodówki i inne gatunki?

 

Ale Forzunia TOP. Zresztą chyba nikogo to nie zaskakuje.

Niemniej trochę mało pokazali, plus żadnej niespodziewajki na pokładzie.

 

 

Odnośnik do komentarza

Jak pisalem w twoim temacie Kmiot, nie gram od dawna w wyscigowki. Ale sam pokaz FH5 to bylo jakies brandzlowanie sie detalami nieba i kamykow. Nie wiem, moze jak zapier.dalasz 300 na godzine to to ma znaczenie w tej grze, w kazdej innej sciagalce w jaka gralem nie mialo.

 

Ogolnie chyba tylko Stalker 2 byl ok bo trailer w miare zachowawczy bez generycznej muzyczki i elo ekipy (jak ci ostatni od wompierzy). I OW2 z dystansikiem. Jakies jeden indor tez byl z klimatem Blade Runnera ale nie zapamietalem tytulu xD

 

No i jeszcze zachowanie forumowych botow w temacie o xboxie. Ku.rwa co za je.lopy.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, suteq napisał:

Czemu mam wrażenie że 3/4 forum gra w 2-3 gry w roku i to w te od największych wydawców pomijając całkowicie gry AA i indyki? Serio tylko największe tytuły was jarają? Przejebane. :( 

Ja tam Xboxa głównie oglądałem pod kątem ekskluzywów, bo w zasadzie tylko one są w stanie mnie przekonać do kupna kolejnego kawałka plastiku. Mniejsze gry oczywiście są stale na radarze, ale no cóż... nie potrzebuję do nich drugiej konsoli, bo chyba wszystkie to tylko launch exy. 

 

O, i Atomic Heart bardzo intrygujące.

 

2 minuty temu, Mejm napisał:

Jak pisalem w twoim temacie Kmiot, nie gram od dawna w wyscigowki. Ale sam pokaz FH5 to bylo jakies brandzlowanie sie detalami nieba i kamykow. Nie wiem, moze jak zapier.dalasz 300 na godzine to to ma znaczenie w tej grze, w kazdej innej sciagalce w jaka gralem nie mialo.

No brandzlują się detalami, bo w sumie jest czym. Ostatecznie i tak się liczy oczywiście gameplay, ale o ten w przypadku F5 można być spokojnym, więc jedyne co się zmienia, to otoczenie i na to zwracają uwagę przy kolejnych edycjach. Ja czasami mam ochotę na jakąś luźną ścigałkę, więc o ile Forza Motorsport mnie nie kręci, to w Horizona bym pośmigał beztrosko.

 

I tak najpiękniejszy był Eiyuden <3

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Patricko napisał:

Dla mnie Stalker 2 i Atomic Heart bardzo fajnie się prezentowały. Połazić znowu po Prypeci w nowej oprawie to będzie coś, szkoda że wersja na PS5 pewnie w 2023.


To trzy miesięczny exlusive (tak wynika z dokumentów, które wyciekły przy rozprawie Epic vs Apple). Byłbym też bardzo, bardzo zachowawczy a propos obu tych gier, bo powiedzieć, że mają dziwny developing, to nie powiedzieć nic.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...