Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Czasami mam wrażenie że wy nie macie jakichkolwiek wymagań od twórców i zagracie we wszystko tylko dla tego że będzie w gamepassie. Nikt nie mówi że ms nie miał najlepszej konfy, nikt też nie mówi że nie pokazali dużo fajnych gierek, problem polega na tym że pokazali GIERKI. Jedyny powód żeby kupić teraz nextgena to chyba dla kultury pracy 

  • Plusik 5
  • Lubię! 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza
37 minut temu, Kmiot napisał:

Dawaj te NOWE gry. Bo gry były, ale nazywanie ich "NOWYMI" (rozumiem, że robisz to z naciskiem, bo z caps lockiem) było sens kilka lat temu, gdy po raz pierwszy były zapowiadane. 

Chodziło mi o nowe gry wychodzące na premierę w game Passie proszę czytać ze zrozumieniem :lapka:

Odnośnik do komentarza
59 minut temu, Pupcio napisał:

Czasami mam wrażenie że wy nie macie jakichkolwiek wymagań od twórców i zagracie we wszystko tylko dla tego że będzie w gamepassie. Nikt nie mówi że ms nie miał najlepszej konfy, nikt też nie mówi że nie pokazali dużo fajnych gierek, problem polega na tym że pokazali GIERKI. Jedyny powód żeby kupić teraz nextgena to chyba dla kultury pracy 

Pupcio nikt nie będzie grał w byle jakie gry tylko dlatego że są w game passie

 

ludzie jarają się tą konferencją, dlatego bo zapowiedzieli że gry które mają duże szanse być zayebiste, będą w game passie

 

to duża różnica 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, ASX napisał:

Pupcio nikt nie będzie grał w byle jakie gry tylko dlatego że są w game passie

 

 

xD dobry żart asax, dałbym się nabrać ale jestem już długo na tym forum i widziałem niejednokrotnie jak wiele osób grało w jakieś gamepassowe odpady i jeszcze mówiło że w sumie spoko. Na tej konferencji nie widziałem co prawda takich gier ale nie widziałem też gry którą ludzie kupili za pełną cenę gdyby nie były w gp 

Odnośnik do komentarza

Fajnie ale forza 5 to będzie pewnie to samo tylko w nowych lokacjach gdzie nie chciało mi się już 4 kończyć bo nudno a halo 5 to się zmusiłem do przejścia 3 plansz na zasadzie może się rozkręci. No nie rozkręciło :( Obawiam się że z nowymi osłonami będzie to samo a już poza tymi grami kompletnie nie ma nic z zapowiedzi na co bym czekał. Sonka ma teraz ratcheta i mam nadzieję że zapowiedzą zaraz coś dobrego a Niny zelde. Za 3 lata ale będzie. Gdyby nie gamepass i lepsze muliplatformy do dla mnie to serio szkoda ten sprzęt trzymać.

Liczylem na nowego Wolfa a nie dooma z RT. Może się cudów spodziewalem.

Odnośnik do komentarza

Panowie, nie żeby coś, ale po niektórych z was widać, że giereczki już chyba tak dobrze nie wchodzą jak kiedyś. Albo stare, stetryczałe konie z Was.  :sapek:

 

A tak w temacie, to wielkich oczekiwań po E3 nie miałem, ale dostałem kilka ciekawych produkcji na ten i przyszły rok, nie licząc tych które już wcześniej zostały potwierdzone. Właściwie więcej niż zdążę kiedykolwiek ograć.

 

W lipcu czeka The Ascent i Death's Door, w sierpniu wpada 12 minutes, Kena Bridge of Spirits, Psychonauts 2, Humankind, we wrześniu szykuje się Deathloop, Life is Strange i Diablo 2, w październiku Metroid Dread, BF2042, Guardiansy, Age of Empires 4, listopad Forza 5 i być może Halo, tuż przed końcem roku wyląduje również Dying Light 2. Zaraz na początku 2022 Elden Ring.

Na samym Steamie mam około 50 pozycji, które wyjdą, od AAA po AA do najzwyklejszych indyków. I na każdą czekam równie mocno.

 

Szkoda, że dyskusja na forum często się rozmywa przez to, że wielu osobom podobają się może 2-3 w/w pozycje (co nie jest niczym złym ofc), a pozostałe otrzymują łatkę crapów i "gamepassowych gierek". Chociaż i tak patrząc po internecie, jest to raczej forumowa bańka aniżeli ogólna opinia. Na szczęście.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
10 godzin temu, Pupcio napisał:

Czekam na gry o których będzie mówiło się dłużej niż miesiąc po premierze i wydaje mi się że tylko te 3 które wymieniłem wcześniej spełniają ten warunek z tych targów 

Ale co ci z tego że o grze będzie się mówiło dłużej niż miesiąc? Nagle zaczniesz się lepiej przy niej bawić mając tę świadomość? Bo nie rozumiem takie ograniczania sobie dostępu do dobrych gierek. Gry o których piszesz można w ciągu roku policzyć na palcach jednej ręki. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...