Skocz do zawartości

The Last of Us


Square

Rekomendowane odpowiedzi

mala rada jak robicie zadania latwe typu oznaczanie przeciwnika, egzekucje, wreczanie prezentow, obalenia z preferowanej przez was broni zostawcie sobie na koniec bo wtedy jest najwiecej zadan gdzie mozna stracic 100% klanu. np robcie takie ktore dla was sa najtrudniejesze np dla mnie bylo to obalanie z daleka czy specjalna egzekucja najwyzej dostaniecie mniej nowych do klanu etc.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Ominąłem dwoje drzwi do wyłamania w Rozdziale 4. Czy jak skończę grę, wczytam rozdział i zaliczę te drzwi to trofik wpadnie? 

Czy jest z trofikami tak jak w Uncharted, że wchodzę, robię to co trzeba i wychodzę? 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

LOL

Gram sobie, jestem pod koniec, podnoszę koniec i....dostaję puchar za ZEBRANIE WSZYSTKIEGO, chociaż brakuje mi artefaktów, komiksu i nieśmiertelnika. xD

Tak samo trofiki, za wszystko wpadł, a za poszczególne nie, bo jeszcze ich nie zebrałem. 

Niezła beka, teraz boję się czy inne wpadną. 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Skończyłem grę drugi raz, grało mi się równie dobrze co za pierwszym razem. Teraz zacząłem 3 raz na easy, żeby ulepszyć ostatnią broń, niestety muszę dojść aż do jesieni.

I jak tak sobie myślę, że czeka mnie jeszcze 2 przejścia na Survival i S+ to chyba mnie uj strzeli.

Dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że lato jest tak w ch.uj nudne, że robi mi się niedobrze. 

Na szczęście mam już porobione wszystkie znajdźki, drzwi i opcjonalne rozmowy.

Także teraz tylko bronie, 2x game na Survival i multi no i platynka. ;]

Aczkolwiek nie wiem czy Survivala nie odłożyć sobie na sierpień, żeby nie obrzydzić sobie gry, no ale trzeba ją skończyć przed GOTG. :)

Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę drugi raz, grało mi się równie dobrze co za pierwszym razem. Teraz zacząłem 3 raz na easy, żeby ulepszyć ostatnią broń, niestety muszę dojść aż do jesieni.

I jak tak sobie myślę, że czeka mnie jeszcze 2 przejścia na Survival i S+ to chyba mnie uj strzeli.

Dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że lato jest tak w ch.uj nudne, że robi mi się niedobrze. 

Na szczęście mam już porobione wszystkie znajdźki, drzwi i opcjonalne rozmowy.

Także teraz tylko bronie, 2x game na Survival i multi no i platynka. ;]

Aczkolwiek nie wiem czy Survivala nie odłożyć sobie na sierpień, żeby nie obrzydzić sobie gry, no ale trzeba ją skończyć przed GOTG. :)

Jak dobrze, że nie zbieram tych pucharków, pomyśleć, że bym miał może podobne dylematy, żeby te cudo przechodzić po kilka razy, czasami aż wręcz na siłę dla zdobycia kilku osiągnięć....

 

Ja sobie za jakiś czas na spokojnie przejdè na survival, będę się babrał resetował itp. Wszystko ma spokojnie bo już fabułę znaju i nie będzie mnie kusić.

Odnośnik do komentarza

Skończyłem grę drugi raz, grało mi się równie dobrze co za pierwszym razem. Teraz zacząłem 3 raz na easy, żeby ulepszyć ostatnią broń, niestety muszę dojść aż do jesieni.

I jak tak sobie myślę, że czeka mnie jeszcze 2 przejścia na Survival i S+ to chyba mnie uj strzeli.

  :)

 

To po co przechodzisz grę tyle razy? Nie lepiej było przejść raz, potem na survival (albo od razu na survival+) i ew. jeszcze dobić te bronie na easy? Wtedy by Cię uj nie strzelał.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Nie lubię mieć czegoś do zrobienia dodatkowo gdy przechodzę grę na najwyższym poziomie trudności.

Nie lubię martwić się czy dam radę ulepszyć czy nie. A teraz już prawie skoczyłem mój cel i w całości będę mógł się skupić tylko na survivalu, zwłaszcza, że grę teraz znam praktycznie na pamięć. :)

Odnośnik do komentarza

Daras ma rację. Mogłeś, a nawet powinieneś był zacząć Survivor zaraz po Normalu (bądź Hard'zie) i spokojnie byś dozbierał resztę pucharków. Jest nawet lepiej bo musisz koniecznie zbierać surowce, a do tego lizanie ścian jest nieodzowne więc współgra z kompletowaniem znajdziek, ulepszeniami broni czy opcjonalnymi dialogami.

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Są zaznaczone w statystykach ile wykonaliśmy łącznie, natomiast nie ma tego wyszczególnionego przy wyborze rozdziału. 

Mi brakowało 7 to wczytałem save z 100%, wybierałem rozdziały i wykonywałem rozmowy. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Chyba nadal trofea są zglitchowane. Przed chwilą wpadł mi puchar za wszystkie znalezione przedmioty mimo tego, że nie zdobyłem jeszcze wszystkich naszyjników Świetlików i tych podręczników szkoleniowych. Mam nadzieję, że jak już zdobędę naszyjniki i podręczniki, to pucharki mi za to wpadną...

Odnośnik do komentarza

Miałem to samo. Reszta trofików wpadła bez problemu. ;)

Widzę, że u mnie tez za to co pisałem wyżej wpadło już, czyli to jest ok. Gorzej tylko, że za rozmowy mi nie wpadło. Nic, i tak będę jeszcze raz grał, to może w końcu wpadnie.

 

Edit: Pytanie - jeśli jedne drzwi opuściłem na "przetrwaniu"(nie miałem ostrza), to żeby wpadł puchar za drzwi muszę otworzyć tylko te co wcześniej ominąłem ? Czy wszystkie?

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Rozmów jest 37. Na pewno zrobiłeś je wszystkie? Niektóre nie zaczynają się znanym dymkiem, ale są liczone jako rozmowy.

Jak np.

 

 

głaskanie psa w hydroelektrowni czy żyrafa

 

 

Edytowane przez suteq
Odnośnik do komentarza

Rozmów jest 37. Na pewno zrobiłeś je wszystkie? Niektóre nie zaczynają się znanym dymkiem, ale są liczone jako rozmowy.

Jak np.

 

 

głaskanie psa w hydroelektrowni czy żyrafa

 

 

 

Głaskanie psa? Tego chyba nie robiłem, w ogóle sprawdziłem filmik z rozmowami i wygląda jakbym zrobił wszystkie(nie ma tam tego psa).

 

Odnośnik do komentarza

O jakim kundlu ty gadasz?

Jak zrobic spojler

[ spoiler ] Tutaj wpisujesz tekst otagowany spoilerem [ /spoiler ] tylko usuń spacje w nawiasach.

 

lub w menu na edytorze tekstu wybierasz - zaznaczasz tekst i wybierasz Specjalne BBCode - z listy - spoiler - od lewej u góry 3 opcja (między Usuń formatowanie a Czcionką).

Odnośnik do komentarza

Też na pewno jednych drzwi nie otworzyłem, bo zabrakło mi ostrza, mam nadzieję, że wystarczy wczytać rozdział i wpadnie trophy.

Oraz wydaje mi się, że jednej rozmowy nie odbyłem- w 4 chapterze nie pojawił się trójkąt nad Ellie przy truposzu wystającym z samochodu.

Ale nic to gram dalej- jestem pod koniec 5 chapteru i gram niby na survival+ (od razu po normal) więc nie mam pewności czy wszystkie trophy za skończenie gry wpadną.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...