Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę szczegółów o dostępnych edycjach Halo 5. Limitowana edycja kolekcjonerska w przeliczeniu z Euro za 1000 zł :O Ciekaw jestem co w takim razie będzie zawierać...

 

http://news.xbox.com/2014/12/games-halo-5-preorder-and-beta

 

The quest of the hunter and the hunted has begun, today marks the kickoff of the Halo 5: Guardians Multiplayer Beta, giving fans around the world their first taste of the next evolution of Halo combat.

 

Launching in fall 2015 exclusively on Xbox One, Halo 5: Guardians continues the story of the Master Chief, and introduces a brand new central character to the Halo universe – Spartan Locke.  Peace is shattered when colony worlds are unexpectedly attacked.  And when humanity’s greatest hero goes missing, Spartan Locke is tasked with hunting the Master Chief and solving a mystery that threatens the entire galaxy. 

Today, pre-orders have kicked off by revealing early details on various editions of Halo 5: Guardians.

With three pre-order editions to choose from, eager fans can reserve a copy of Halo 5: Guardians, plus exclusive content:

  • Standard Edition for $59.99 – Halo 5: Guardians plus an exclusive poster1, only available to those who pre-order.
     
  • Limited Edition2 for $99.99 – Everything in the Standard Edition plus new digital content to enhance Spartan combat and exclusive items wrapped in a uniquely designed steel book.
     
  • Limited Collector’s Edition3 for $249.99 – Everything in the Limited Edition as well as additional content such as a commemorative numbered statue designed by 343 Industries. More details on the design to be shared at a later date.

To pre-order your copy from the Microsoft Store or your favorite retailer, visit the Halo 5: Guardians Pre-Order page.

 

Odnośnik do komentarza

Piekna bedzie ta gra! Wszytskie zmiany jak dla mnie na plus, dynamika gry mocno zyskala, feeling broni swietny, tylko do jasnej cholery niech oni w koncu ogarna ten matchmaking!

W HALO 4 bylo idealnie, nawet w becie czekalo sie znacznie krocej na mecz, tutaj zas roznie, raz wyszukuje, a raz trzeba czekac 2 minuty by kogos znalazlo.

Mam tez nadzieje, ze pelna wersja bedzie chodzic w 1080p.

Odnośnik do komentarza

Piekna bedzie ta gra! Wszytskie zmiany jak dla mnie na plus, dynamika gry mocno zyskala, feeling broni swietny, tylko do jasnej cholery niech oni w koncu ogarna ten matchmaking!

W HALO 4 bylo idealnie, nawet w becie czekalo sie znacznie krocej na mecz, tutaj zas roznie, raz wyszukuje, a raz trzeba czekac 2 minuty by kogos znalazlo.

Mam tez nadzieje, ze pelna wersja bedzie chodzic w 1080p.

 

Podobno mają dobić do 1080p i oczywiście 60 klatek ;) To beta, matchmaking działa raz lepiej raz gorzej, ale tutaj powinno być wszystko na tip-top w dniu premiery (na wtopę pokroju MCC nie mogą sobie pozwolić)

 

Dla mnie to jedna z tych gier, dzięki której Xone nie sprzedam, choćby mi dawali grube tysiące za niego ;)

Edytowane przez Maciomaniak
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Mam tez nadzieje, ze pelna wersja bedzie chodzic w 1080p.

 

Tego można być pewnym na 100% (chociaż głowy bym nie dał skoro chcą 60fpsów utrzymać).

 

 

:yes2:

 

Obstawiam 900p z uwagi na 60 FPS i fakt, że w multi mają być przecież mapy do BTB.

 

I tak 99% ludzi różnicy nie zauważy.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

 

Mam tez nadzieje, ze pelna wersja bedzie chodzic w 1080p.

 

Tego można być pewnym na 100% (chociaż głowy bym nie dał skoro chcą 60fpsów utrzymać).

 

 

Halo 5 to ich flagowy, największy tytuł, który przyciągnie do Xone największe tłumy i ta gra musi chodzić w 1080p/60 klatkach ze względów choćby stricte wizerunkowych/marketingowych. Według mnie to będzie taki swoisty pokaz mocy Xone ;)

Odnośnik do komentarza

Coś czuje, że będzie jakąś kombinacja i natywnego 1080p może nie dostaniemy, ale będzie jak w nowym codzie, zresztą kogo to obchodzi. Ważne, że 60fps w multi i dedyki. To jest ważne a nie jakieś pierdy o rozdziałce.

Odnośnik do komentarza

Halo nigdy nie było serią która pokazywała moc konsoli( co prawda 343 Industries trochę to zmieniło) i osobiście nie nakręcałbym się na jakieś fajerwerki graficzne,  wątpię nawet  w to zapowiadane 1080p 

 

Może jakiś stream od kogoś ogarniętego (nie chcę oglądać pojedynków na AR'ki) na dziś wieczór ? ;]

Odnośnik do komentarza

Graficznie tez jest bardzo ladnie, tylko ostrosc dla mnie kuleje przez niska rozdzielczosc. 343 HALO zmienilo nie do poznania - skok miedzy 4ka a 3ka byl przeogromny !

Gameplay zas jest standardowo na najwyzszym poziomie! az szkoda ze trzeba czekac do konca przyszlego roku...

Ale jezeli w miedzy czasie wyjdzie QB i TR to wiem, ze Xboxa podobnie jak Maciek nie sprzedam, wyczekujac na HALO!

Odnośnik do komentarza

Mi sie kojarzy, ze ktos z 343 mowil o 1080p w finalnej wersji, ale glowy sobie uciac nie dam.

 

Beta + aktualizacja wazy 20gb tak? Chwilowo schowalem xone do szafy na rzecz 360 i Dark Souls, ale to chyba odpowiedni moment na wyciagniecie :P

Edytowane przez ssxx1
Odnośnik do komentarza

Mi sie kojarzy, ze ktos z 343 mowil o 1080p w finalnej wersji, ale glowy sobie uciac nie dam.

 

Beta + aktualizacja wazy 20gb tak? Chwilowo schowalem xone do szafy na rzecz 360 i Dark Souls, ale to chyba odpowiedni moment na wyciagniecie :P

10GB. Dla tych co mieli dostęp do early access update jest wymagany.

Odnośnik do komentarza

Polecam obejrzeć na Halo channel każdy odcinek sprint, czyli dokument o tym jak wyglądał developing multiplayera do Halo 5.

 

Ogromnie nastawienie na 4v4 a nie na btb chuyozie z perkami. osom.

 

to + nowe gearsy i dla gracza który ma jaja walczyć a nie skakać po daszkach i murkach wybór konsoli jest oczywisty.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

W pewnym momencie uzyskalem "zaszczytny" wynik w Becie na jednej z map tj 3:19. Pomyslalem sobie...az taka lamą jestem? Wyglada na to ze nie az taka. Zastanawiam sie bowiem jakim cudem udalo mi sie uzyskac AŻ trzy fragi, skoro najlepszy kolo z przeciwnej druzyny legitymujacy sie wynikiem 26:7 pochodzi z.....San Antonio w Texasie?!? Czy tam w tym 343 Industries wszystkich POYEBAŁO?! To co wyprawia matchmaking w becie to KPINA! Nie dosc ze laczy jak guwno obesrane to jeszcze zamiast poszukac kogos blisko to mnie dolacza do jakis smiesznych Jankesow...

Odnośnik do komentarza

Zgadza się, mecze są równe, rzadko trafia się cyborg który tnie bezsensownie resztę. Walka trwa do ostatniego killa. Dziś jednak łączy już gorzej, przynajmniej jak graliśmy w grupie no i miałem ze dwa razy laga. Wczoraj nic takiego nie było.

No gracze z Texasu to faktycznie kpina, zważywszy, ze pewnie parę osób w europie jednak gra w tę betę to mogło by wyszukać bliżej.

Ale pomijając problemy, gra się extra. Niech tylko te ARe osłabią i oddadzą BRce jej dźwięk i będzie git.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...