Skocz do zawartości

Halo 5: Guardians


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

 

Sprint usunięty, base movement speed 115%, AR i SMG obrażenia 85%, stabilizacja celownika przy celowaniu usunięta, wyrzucone znaczniki broni i rozmowy między postaciami, usunięcie DMR z gry, flinch ze snajpy usunięty (jak się dostaje z AR to jakiegoś ataku dostają, że to tak lata?) i może jakoś będzie się dało grać.

Halo: Master Chief Collection zaprasza.

 

 

Po premierze H5G to nie MCC będzie promowane na grę turniejową przez 343.

Odnośnik do komentarza

Dobre to było . Halo uwielbiam tzn singla , multi przegrywało rywalizację z gearsami . Za to beta H5 o dziwo bardzo mi podeszła. Ten cały movement postacią w nowej odsłonie dostał kocich ruchów. Jak bym Faith z Mirrowe Edge za(pipi)iał , według mnie zmiana na plus. Czucie i scope broni również rewelka. Te wskazówki i podziękowania od ekipy fajny patent. Właściwie cała podjarka wynika z tego, że dobrze mi szło jak na halo.

Edytowane przez DumaDyma
Odnośnik do komentarza

Raptor, masz jakąkolwiek satysfakcje biegając z tym assaultem dla n00bów?

O dziwo nawet mam fun w tym. Satysfakcje? Jak ubije kazda sierotke, ktora sie napotoczy - jasne.

Od dawna nie mam czasu juz na pro-real-elite-omfgbbq-wtf ciskanie. Latam, skacze i siekam. Im a casual.

Nie bede sie bawic 'nie uzywam X bo jest za mocne', na wojnie to bym i w plecy przeciwnikowi strzelil. Liczy sie kill ;).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Raptor, masz jakąkolwiek satysfakcje biegając z tym assaultem dla n00bów?

O dziwo nawet mam fun w tym. Satysfakcje? Jak ubije kazda sierotke, ktora sie napotoczy - jasne.

Od dawna nie mam czasu juz na pro-real-elite-omfgbbq-wtf ciskanie. Latam, skacze i siekam. Im a casual.

Nie bede sie bawic 'nie uzywam X bo jest za mocne', na wojnie to bym i w plecy przeciwnikowi strzelil. Liczy sie kill ;).

 

Popieram. Liczy się wynik a nie pro narzędzie zniszczenia. Nawet jak nawinie się pistolet na gluty czy na kryształki walić tym ile wlezie byle skutecznie.

Odnośnik do komentarza

Ja nie rozumiem dlaczego w ogóle AR jest dostępne, a tym bardziej jako broń startowa. Nie chodzi tylko o to, że ta broń jest na razie op, ale samo jej używanie to żadne wyzwanie, bo nawet nie trzeba celować (chociaż w H5 jest już bonus dmg za trafienia w głowę).

 

Plan bety Halo 5

 

Tydzień 1:

- Slayer AR start

-mapy: Truth (Midship)  i Empire

 

Tydzień 2:

- Slayer BR i Breakout SMG (wtf)

-mapy: Regret i Eden. Gracze będą mieli możliwość zagłosować jaki power weapon pojawi się na Regret

 

Tydzień 3:

- Stronghold, czyli tryb objective, który najpewniej będzie polegał na kontrolowaniu pozycji na mapie, ale nie ma dokładniejszych informacji jak na razie

- gracze będą mogli zagłosować na mapy, które będę granie w 3 tygodniu.

 

W Halo 5 jest medal o nazwie Combat Evolved, którzy otrzymuje się za złapanie broni wyrzuconej do gracza ekspolozją granatu plazmowego.

 

Jest też medal BXR, którzy otrzymuje się za melee + headshot.

Edytowane przez richie_heinz
Odnośnik do komentarza

No i mam problem! Wrociwszy wczoraj ok 20-stej zabralem sie za instalalowanie calosci Halo:MCC. Niestety...do godziny 1-szej w nocy wszystko sie poinstalowalo (nawet poprobowalem singla jedynki i dwojki), natomiast dodatki w tym beta Halo 5 nie zdazyly sie dossac. Swoja droga wielki skandal, ze tak to dlugo trwa. Najwiekszy i najbardziej niemily zonk czekal mnie rano. Niby wszystko jest, a jak probuje wejsc do sekcji bety H5 to kaze mi bezplatnie zassac ok 10,23 GB danych!! To jak to?!Najgorsze jest to, ze jak probuje dodac do kolejki sciagania to...nic sie nie dzieje! moron.gif Nie sciaga, nie gra, nie hula. WTF??!!Ktos ma podobny problem? Co robic?

Odnośnik do komentarza

No z tym, że trzeba pobrać dodatkowe 10 gb, to raczej nic dziwnego.

MCC nie ma wbudowanej bety, tylko daje możliwość jej ściągnięcia jako osobnej gry.

Co do tego, że się nie odpala ściąganie, to spróbowałbym zrobić hard reset konsoli (przytrzymaj parę sekund przycisk na konsoli).

Edytowane przez Spaulding
Odnośnik do komentarza

No z tym, że trzeba pobrać dodatkowe 10 gb, to raczej nic dziwnego.

MCC nie ma wbudowanej bety, tylko daje możliwość jej ściągnięcia jako osobnej gry.

Co do tego, że się nie odpala ściąganie, to spróbowałbym zrobić hard reset konsoli (przytrzymaj parę sekund przycisk na konsoli).

Wlasnie to zrobilem i pomoglo. Sciaga sie. Dzieki!

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...