Skocz do zawartości

Mad Max


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

http://gfycat.com/BruisedSpiritedAmericanavocet

 

:D

 

- Darkos - dokładnie, wczoraj przed pójściem spać przejechałem przez tą brame, sam piach, wydmy, wszedzie wraki, klimat mistrz!

- Za zderzenia czołowe nie ma trophy, to jest tylko jako "co można zrobić" że tak to nazwe - za zrobienie tych wszystkich też jest trophy? jeśli tak jakie to

- nowi bandyci pojawiaja sie tylko wtedy, gdy terytorium jest na czerwono czy tez na zółto, gdy choćby jedną rzecz zostawimy... ktoś zwrócił uwage?

- Chyba najlepiej będzie profilaktycznie zgrać save na pendrive i jakby co załadować pozniej, gdy czegoś zabraknie

Edytowane przez Fanek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie ma trophy ale jest taki challenge - zniszcz 24 pojazdy zdarzeniem czołowym. Wydaje mi się że niektóre są zbugowane bo np. jest też za 30 killi kierowców ze strzelby i wisi mi 2/30, a bankowo powinienem mieć to już skończone. Pojawiają się nawet na obszarach z 0 zagrożenia nowe wozy ale o wiele rzadziej.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Platyna nie jest trudna jest tylko czasochłonna a w tej grze im więcej czasu tym lepiej :) Zabrałem się za grę od oczyszczania terenów jazdy autem, walk, zbieractwa, postać ulepszałem auto też. I doszedłem do momentu gdy mam już dwa rejony całkowicie oczyszczone. Wgrałem save na pendrive i będę teraz pchał fabułę. I auta dozbieram. Wyścigi zostawię na sam koniec gdy będę miał już wszystkie karoserie Archangels. Bo tylko za to są aż trzy trofea.

 

1. Ukończyć wyścig Archaniołem.

2. Wygrać wyścig każdym z Archaniołów

3. Wygrać wyścig z czasem Legenda w każdym z Archaniołów więc próbując zrobić to trzecie wpadną dwa poprzednie. 

Odnośnik do komentarza

Wczoraj prosto po przejściu przez szczęki na pełnej kurtyzanie zajechałem pod czarne miasto, jak zobaczycie ten desing to wam kopary opadną.

Ta ilość śmieci i sadzy wokół miasta :banderas: wszystko idealnie wkomponowuje się w to całe szaleństwo które widzieliśmy w filmie.

 

Nie wiem czy w mgs'a grałbym z takim zafascynowaniem, tutaj mogę jechać przed siebie kilka godzin aż w baku nie skończy się paliwo :ohboy:

Odnośnik do komentarza

Fallout 3 był najlepszą grą w którą grałem. Żadna inna mnie tak nie wciągnęła. ............. BYŁ !!! 

 

Mam nowego króla :) to co oglądam w PINK EYE'S TERRITORY. w podziemiach w miasteczkach zniszczonych po prostu miazga. Czasami trochę przypomina New Vegas. Nie chce kończyć tej gry chce grać i grać i grać  :sweat:

 

BTW Fanek próbowałeś rzucać kanistrami z penzyną ? Biore kanister, wciskam  :square18x18: , potem L2 celuje gdzie mam rzucić i  :circle18x18:

 

Edytowane przez ussr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dostaniesz dopiero jak zrobisz Scrap Crew w Jeets, Guthash i Pinky Eye. Mi wpadło dość szybko ale ja grałem cały dzień wczoraj i dziś pierwszą rzeczą którą zrobiłem w Pinky Eye to właśnie jak pisałem Scrap Crew i Clean Up Crew. 

 

Wystarczy w Twierdzy sprawdzić gdzie znajdują się te parts i tam pojechać, zabrać, i jeszcze oczyścić kawałek tej ziemi w około twierdzy. Nie trzeba całego rejonu tylko ten zaznaczony wkoło samej twierdzy. 

 

I tylko patrzyłem jak co jakieś 15 minut wpada 500 Parts. Już nie muszę zbierać marnych 7 za obalenie totemów. Teraz skupiam się na właściwej grze / fabule misjach i wyzwaniach do tego trofeum. Kasa na Silnik sama wpadnie a to 16.000 więc spoko :D

Edytowane przez ussr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ale mam nosa do gierek z dziwnymi ocenami, najpierw Dying Light teraz to

 

gierka to sztos :banderas: szczerze to nie wiem czy dało by się lepiej zrobić grę o uniwersum maxa w open world, kazdy element jest dopracowany, (poza rozłożeniem przyciskow ktore jest tak poyebane jak sie tylko da no i batmanowo-mordorowa walka) graficznie mega solidnie, widoczki, chmura dymu jaka pojawia się po przejechaniu konwoju samochodów, destrukcja, ulepszenia, eksploracja, epickie miejscówki, warunki pogodowe i świetlne - tyle gierki przede mną :obama:

 

na respekt zasługuje taki detal w grze jak usztywnienie nogi którego nasz bohater dorobił się w drugiej częsci z 1980 (w najnowszej tego nie ma)

Odnośnik do komentarza

 

 

gierka to sztos :banderas:

 

Aż musiałem sprawdzić w słowniku :facepalmz:  co to znaczy w slangu ten "Sztos" bo w pierwszej chwili chciałem dać minusa zanim doczytałem post do końca  :yao:

 

Dla mnie najlepsza gra z gatunku Post Apo. Nie wiem czy nie najlepsza gra w którą kiedykolwiek grałem.

 

Btw do tego trofeum  :trophy_gold: Up To The Task - Complete all non-repeating challenges wliczają się wszystkie zadania które NIE mają napisane ile razy się je osiągnęło. Czyli tam gdzie nie ma Completed 0 albo więcej razy. Dopiero teraz to zakumałem  :pinch: bo wczoraj po trzech pełnych nockach z Mad Max'em ciężko mi wchodziło myślenie.  <_< 

Odnośnik do komentarza

Panowie jak u Was wygląda challenge z zabijaniem kolcami na wozie skoczków? Mam tą osłonę najlepszą założoną tylko że nikt mi nie chce wskakiwać na auto. :)

 

Najłatwiej autem DropKicker albo Mancannon bo mają po bokach potężne kolce. Wystarczy przejechać obok jakiegoś kolesia i ten załapie się na kolce. 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...