Skocz do zawartości

Mad Max


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Miejsce chyba to samo z filmiku co ussr dawał w temacie, w sumie w każdym z tych obozów małych na terenie wysypiska idzie wbić lajtowo, w każdym jest po kilkunastu przeciwników - nie szło mi tylko w jednym co był tarczownik bo sprawiał trochę problemów swoimi szarżami. Dokładnie lekko ich poprałem żeby szybciej ich wykończyć chyba pomogło. :) Po paru próbach mi wyszło idealnie kluczem jest rozbrojenie wpierw tego typa z siekierki żeby ich szybciej zabijać. 

Edytowane przez messer88
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie rozumiałem ocen i nagród jakie zdobył cieniarz z mordoru, ale Mad Max wciąga jak nic. Atmosfera, muzyka, walki, fury, upgrady i fun. Klimat i widoczki, pogoda wszystko na plus. Może sie wkraść monotonia po jakims czasie, ale to gra z tych do których chcesz wracać. Gram już co najmniej 2 razy dłużej niż w mordor i dalej mam zajawe. Polecam

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Tak.

 

Zabijaj w małych obozach gdzie jest po 3 ludzi, tak samo tych kierowców którzy jeżdżą po 3 auta, wystarczy przestrzelić opony i muszą wysiąść. Trochę to potrwa ale bez stresu zaliczy.

 

Dla mnie zostało już tylko wbić furię w 10 sekund, dziś zaliczyłem wyścigi w Archaniołach, prosta sprawa. Odpocznę trochę od Maxa, a wydawało mi się że w tydzień zrobię platynę i gdyby nie ta Furia to już bym miał. Co za losowy challenge.  :/

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Pograłem wczoraj 2 h i na razie mnie nie porwało. Zakładam że jak w większości sandboxów ma nudny wstęp. Podoba mi się samochodzik i jego ulepszanie. Nie podoba mi się nudna konstrukcja zadań, szczególnie te balony i przymus robienia tego. Dodatkowo nie podoba mi się fabuła przy Shadow of Mordor to nanwet nie stało. Nie pasuje mi też mechanika jak max jest poza autem. No to że nie może wspiąć się w każdym miejscu tylko tam gdzie żółto. Co my mamy 2006 rok ? Sama walka to następny klon Batmana i w Shadow of Mordor było płynniej.  Dam tej grze szansę aby się rozkręciła bo rozbudowa autka i jazda nim to naprawdę super sprawa.

 

Takie Shadow of Mordoro od początku mnie porwało i się świetnie bawiłem. A ktoś tu mówił że Shadow of Mordor kiepściutkie przy MAd Max ...

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Takie Shadow of Mordoro od początku mnie porwało i się świetnie bawiłem. A ktoś tu mówił że Shadow of Mordor kiepściutkie przy MAd Max ...

 

No co kto lubi, ciebie pewnie jarało uniwersum LOTRa a mnie michałka podnosi dźwięk V8 i to, że mogę smigać Maxem w kurtce z pierwszej częsci filmu i jezdzić intreceptorem. Obie gry opierają się masie nudnych pobocznych zadań, ale na szczęscie w Maxie nie musisz ich robić praktycznie (raz czy dwa razy potrzebowałem złomu na ulepszenie auta) a rozwałka furą i koszenie konwojów niesamowitą frajde mi dawał gdy w Mordorze usypiałem jak widziałem kolejną hordę urków do wybicia, którzy co chwila się respili. 

Odnośnik do komentarza

te wyzwanie 15 killi bez oberwania hita będzie miało następny poziom czy 15 to ostatni?

jejku tylko to mi zostało z walk i jak sie z tym mecze :/

na pustyni jezdzac autem zawsze musze spotkać kogoś kto we mnie przywali, oberwe kamienie czy inna pierdoła

zdaje sie, że nie można przy też save robić lub ładować poprzedniego bo sie kasuje liczba nabitych

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

hehe wiem, że moje jest banalne przy Twoim, ale masakrycznie nie chce mi to wejść.

Po(pipi)ane są troche te wyzwania, bez odpowiedniej ilości typa nie zrobisz tego fury

 

Masz jeszcze te mały obóz w gas town lekko na prawo od środka, w którym znajduje sie część do ulepszenia twierdzy?

tam ich jest z 12-15, tylko już pewnie czysty masz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...