Skocz do zawartości

Mad Max


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

Grę skończyłem ale kilka trofeów mi zostało. Sprzedałem podstawkę bo kupuje Steelbooka :D Wkurza mnie tylko wyzwanie za nabicie paska Fury w 10 sekund, jakoś nie mogę zrozumieć o co w nim chodzi i jak je zrobić. 

 

Możecie napisać o co chodzi w pasku Furia? Jak się go napełnia bo jestem w 100% przekonany że włączyłem furie poniżej 10 sekund już setki razy. Chyba mam glitcha w tym wyzwaniu  :(

 

Też mam z tym problem - jakby ktoś znalazł video z instrukcją to byłbym wdzięczny...

Odnośnik do komentarza

Ta ekipa zbiera złom jak masz wyłączoną konsole chyba, u mnie czasami wpada po 50 z każdej twierdzy czasami po 200, też jeszcze nie mam tego uzbieranego.

 

Wcześniej bedąc w twierdzy usypiałem konsole i przez jakieś 30min nic mi nie wpadło. Teraz zszedłem do głównego menu gry i uspałem konsole, zobacze za jakiś czas czy coś przybędzie.

 

Wymagane jest połączenie z siecią czyli konsola musi być uśpiona.

Odnośnik do komentarza

zaczął wpadać mi ten złom, co dziwne troche też na włączonej konsoli w czasie gry

 

dziś gdzieś po 5h odpalonej gry zaczał mi przy bossie spadać fps, 15 klatek, 10, w końcu 5-6...

zamknąłem gre, uruchomiłem jeszcze raz i normalnie stałe 30fps

możliwe, że Max ma zapełnianie pamięci z czasem jak Bloodborne kiedyś, pisze gdyby ktoś też miał taki problem

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Mi raz spadły fpsy po zniszczeniu konwoju. Odjechałem trochę i wszystko wróciło do normy.

Jedyny bug jak dotąd to nie miałem znacznika na mapie- wystarczyło zacząć ją ponownie.

Teraz olałem fabułę i ulepszam twierdze oraz zmniejszam poziomy zagrożenia.

 

Pierwszy wjazd na/do Podwydmia- klimat jak z TLoU.

Edytowane przez PiotrekP
Odnośnik do komentarza

Framerate dropi czasami zazwyczaj własnie jak goni się konwój.

 

Fanek geez masz dwa challenge związane z zbieraniem złomu w jednym chodzi o ten który zbierają na bierząco po rozwaleniu auta jesli w twierdzy masz ekipe sprzątającą oraz drugi od ekipy złomiarzy i od nich wpada wtedy jak masz wyłączoną grę a konsole na uśpieniu lub wyłączeniu tylko musi być podpięta do neta i co 12h wpada jakies 200 złomu zależy w ilu twierdzach masz te ekipy. A to co ci wpada w czasie gry to jest z obozów w których zadomowili się ludzie i bodaj co 30 minut wpada pewna liczba złomu zależnie ile obozów przejąłeś. 

Odnośnik do komentarza

Włączyłem konsole o 9 i miałem 1319 tych scrapów. Włączyłem konsolę po 11 i mam już 1287. W którejś twierdzy jest złodziej !!! I nie przewidziało mi się bo robiłem zrzuty z ekranu, chciałem wiedzieć ile dostaje się po jakimś tam czasie. 

 

BTW tak wygląda farmienie aut.

 

 

Jakby ktoś nie mógł znaleźć na mapie a ma zniszczyć np. trzy auta ziejące ogniem to wystarczy wybrać je w garażu wyjechać z twierdzy, przywołać Opusa i BAM! Problem pojawia się gdy np, auta nie ma już na mapie i nie ma w kolekcji więc trzeba wygrać je w wyścigu. Ale i tak też można, po wyścigu parkujemy w garażu i auto jest w kolekcji. Można wysadzać do woli.  ^_^

 

Nadal brak Furii poniżej 10 sekund. Będe musiał nad tym posiedzieć i wypracować skuteczną metodę. Bo robienie na pałę / może się uda nie działa  :scratch_one-s_head:

Odnośnik do komentarza

Szperam właśnie po necie za poradami na challenge związany z tymi skoczkami co się mają ponabijać na kolce, i zauważyłem komentarz o wyzwaniu z furią w 10 sekund. Podobno to trzeba nabić ten cały pasek od zera - w sensie nie może być ani trochę na żółto jak zaczynamy walkę. Może to o to chodzi ?

Odnośnik do komentarza

Wczułem się w Mad Maxa, siedziałem dwie godziny i szukałem skoczków. Przypomniało mi się że mam dwa konwoje do załatwienia więc zaświeciła mi się lampka i tam pogrzałem na full nitro. Skoczków znalazłem, challenge zaliczyłem.

 

 

Zostało już tylko Fury i będzie platyna. Teraz skupie się właśnie na tym.

 

Aha i taki bonus znalazłem. Ależ to ma MOC 

 

Odnośnik do komentarza

Wyczyscilem wszystkich sniperow, wieze, konwoje, wszedzie jest 0, zostawilem tylko 2 obozy do wbicia wyzwan 8 furry i 12 typa.

Tak sie zastanawiam teraz czy na konwojach byly jakies dodatkowe wyzwania?  tak przegladam chyba nie, ale wole sie upewnic

 

kurde z tymi "miejsca poszukiwan" troche przesadzili, jest za to trophy, ale tego jest MASA!! :/

jak na poczatku wsio czyscilem pozniej czesto odpuszczalem te male miejscowki

Odnośnik do komentarza

Fanek wbiłeś już Fury w 10 sekund ? Ja to pi3rdole i zostawiam na koniec, tak aby tylko ta jedna jedyna przeszkoda stała pomiędzy mną a  :platinum: wówczas będę bardziej zdeterminowany. 

 

W konwojach są tylko auta ze skoczkami i te które zieją ogniem. Skoczkowie to 15 trzeba zabić kolcami, ale już te auta co zieją ogniem można spawnować przy dowolnej twierdzy. Niczego więcej w konwojach nie ma. 

 

Na pustkowiach są jeszcze dwa miejsca gdzie można wbić Fury w 10 sekund. To jest pustynia wiec schodzisz do ukrytych jaskiń a tam niespodzianka. Boss i Kilku pomagierów. I tak ze trzy razy :woot: A niby tylko po znajdę sobie tam jedziesz. Można się ostro nadziać jak wejdziesz bez energii. 

 

Mad_Max_20150909224000.jpg

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Został mi ostatni konwój na mapie, niestety zawsze jest w nim tylko jedno auto ze skoczkiem no ale jakoś to idzie powoli, 10/15 już jest. :) 

 

Gdzie wbijacie challenge związane z byciem w powietrzu przez ileś sekund bez użycia tych ramp ? 

 

No i wpadło mi trofeum za wszystkie straszaki a zostały jeszcze 3 na mapie, ciekawe czy inne pucharki też są zgliczowane. 

Odnośnik do komentarza

Tak Furia w 10sekund już mam, przypadkiem mi to wpadło gdzieś w połowie gry :)  na arenie gdzie wychodzą goście grupkami po 10 typa i tak 3 razy. Jedyne co moge powiedzieć to, że tłukłem ich buławą.

Z walki zostały mi: pokonać 12 nie obrywając hita i 8 kill w furii.

 

Wcześniej miałem chęć na calaka, a teraz zobacze czy będzie mi sie chciało.

Mi trophy za miny, straszaki i inne wpadły dopiero po rozwaleniu ostatnich bez glitchów.

Skakać najlepiej jest chyba w górach - Terytorium Krwistobrody - obóz Poligon z zarysami gór

 

Ekipa złomiarzy widze przyniesie te 2000 sztuk w 3-4 dni nie jest zle, ekipa sprzątająca też 2000 - to jest tylko za rozwalone auta czy jeszcze za coś?

 

Generalnie to przesadzili troche z tymi niektórymi wyzwaniami :whistling:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...