Skocz do zawartości

Mad Max


Pryxfus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 677
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Opłaca się zrobić to w każdej twierdzy, ja miałem w 3 i dostawałem po 600 parts co jakieś 15 do 20 minut, teraz mam w 4 wiec powinno być więcej. To działa tak że jedziesz sobie, nic nie robisz i nagle BAM! dostajesz 600 parts, a weź zbierz tyle za niszczenie totemów aut, i zbieractwu. Ciężko! 

 

kermit, jeśli to robi na tobie takie wrażenie to przestań już grać. Bo jak wjedziesz na terytorium :mog:  DEEP FRIAH :shok: , to dopiero ci mózg usmaży. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dostajesz jak włączysz grę ale będziesz też dostawał podczas gry.

 

Mad_Max_20150909103635.jpg

 

U mnie to wyglądało tak że wchodząc do nowej twierdzy jako pierwsze robiłem:

  1. Cleanup Crew - ponieważ nie musiałem się już zatrzymywać po rozwaleniu aut przeciwnika. 
  2. Scrap Crew - ponieważ podczas włączania gry dostawałem scraps ale też podczas grania. Jadę sobie autem i nagle BAM! dostaje 600 scraps nie wiadomo za co a miałem tylko te trzy zrobione (za dwie dostawałem 500). A teraz mam we wszystkich 4 twierdzach i dostaje 640. 
  3. Survey Crew - robiłem jako trzecie żeby widzieć na mapie wszystkie lokacje. 

A pozostałe w miarę postępu, najlepiej od razu Armory, bo za każdym razem gdy odwiedzam twierdze odnawia mi się amunicja. 

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

JaZzXBF - Złomiarze dostarczają średnio 180szt zł na 12 godzin gdy konsola jest w stanie uśpienia. Natomiast nie wiem jaki mają wpływ na ilość złomu z przejętych obozów. Mi przy zajętych 11 obozach wpada średnio 280szt złomu na 15-20 minut - ale to tylko podczas gry.

 

Ekipa sprzątająca zbiera złom z rozwalanych samochodów po walce - ale tylko na obszarze którym należy do danej twierdzi w którym masz zbudowany ten projekt.

Odnośnik do komentarza

Macie nieraz tak, że pies wam głupieje? jade z nim szukam min i zaczyna szczekać w miejscu gdzie nic nie ma, robie kółka w którym kierunku szczeka, ale nic tu nie ma

 

Nie. Pies szczeka w kierunku gdzie leży mina, gdy pies zmieni kierunek na pace skręcam w tamtą stronę dojeżdżam i pies zaczyna szczekać mocniej częściej. Rozglądam się i mina powinna się pojawić. 

Odnośnik do komentarza

Ja raz miałem na prawdę dołujące dziwne zjawisko w misji gdzie

 

 

musiałem zawieść ciężarówkę wyładowaną beczkami z materiałem wybuchowym. Wjechałem w tunel, dojechałem do blokady i co zrobić? Autem nie mogę tego staranować. Więc wysadziłem osłony ciężarówki i wysadziłem beczki i zapora puściła, poszedłem dalej pieszo do momentu gdzie stał wagon i Max sam do siebie powiedział że musi go przepchać. Więc wyszedłem z lokacji, wezwałem Chums'a, wsiadłem w Opusa i dojechałem do wagonu przepchałem go do zapory, tam wysadziłem w powietrze drugą i pcham dalej ten wagon aż spadł z krawędzi na otwarty teren. Max strzelił z flary ale misji nie zaliczyło.

 

Więc wgrałem save i wznowiłem misję, a tu patrzę że na mapie pokazane jest zupełnie inne miejsce gdzie mam pojechać, więc pojechałam i okazało się że to była ta  już właściwa lokacja  :shok:  :sorry:wjechałem tam, auto zostawiłem to wybuchło i zaliczyło misje. A dlaczego pokazało mi inne miejsce z tym wagonem i o co tam chodziło.

 

 

Mogę się tylko domyślać, bo zacząłem grać od nie wypełniania misji ale od oczyszczania mapy ze wszystkiego w pierwszych dwóch Rejonach, u JEET'a a potem u GUTGASH'a. Opamiętałem się w połowie PINK EYE'a. Prawdopodobnie wgrała się jakaś misja od któregoś z nich bo są te główne i właśnie poboczne. Obym tylko przez zabijanie Bossów w Obozach nie przegapił czegoś co miało się włączyć a teraz zniknęło. 

 

Tak to jest jak da mi się do ręki Sand boxa  ^_^

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Wyzwania 25combo pod rząd, 8 kill w furii i coś tam jeszcze było - jakieś tipy gdzie to najlepiej robić i na jakich typach?

długo siedziałem teraz przy tym, ale ciagle mnie uderzą chociaż raz, tacy na zółto z capueira

w ogóle zrobiłem teraz combo 35 hit ale nie zaliczyło mi tego, to trzeba jakoś specjalnie bez kontr np. zrobić?

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Własnie lecą napisy koncowe, bardzo przyzwoity popcorniak. Idealnie się zgadzam z ocenami bo więcej niż 7/10 bym tej grze nie dał, ale klimat pustkowi, model jazdy i kilka misji fabularnych na terenie szakali daje radę mocno a smiganie podczas burzy co sie tam odpjerdala :obama: Te guwniane schematyczne misje to chyba jakiś debil projektował i mam wrażenie, że twórcy zatrzymali się na pierwszym Asasynie jesli o to chodzi, system walki też raczej kasztan, prostacki i nudny jedynie brutalność i feeling ciosów ratuje. 

Odnośnik do komentarza

Wyzwania 25combo pod rząd, 8 kill w furii i coś tam jeszcze było - jakieś tipy gdzie to najlepiej robić i na jakich typach?

długo siedziałem teraz przy tym, ale ciagle mnie uderzą chociaż raz, tacy na zółto z capueira

w ogóle zrobiłem teraz combo 35 hit ale nie zaliczyło mi tego, to trzeba jakoś specjalnie bez kontr np. zrobić?

 

8 Hit Combo wpadło mi podczas walki ze

 

SCROTUS'em i jest o wiele łatwiej, bo podczas drugiej sekwencji na arenę wpadają trepy i jest wesoło, no i na arenie leżą takie potężne kosy które zabijają pod dwóch uderzeniach więc w Furii łatwo o spore kombo.

 

 

 

Ale jest okazja wcześniej. 

 

A co do 25 hit combo bez uderzenia przez przeciwnika to jeśli starasz się o platyne to zauważ że w wymaganiu jest napisane Ukończono 0 Razy, więc jest to powtarzalne i nie trzeba tego zaliczać. Tylko te które tego nie mają bo jak je zaliczysz to zniknie z listy. Drugi raz nie powtórzysz. Ale ta sama lokacja też się nadaje, trzeba tylko pamiętać aby w szale wciskania  :square18x18: pamiętać aby w odpowiedniej chwili wcisnąć  :Triangle18x18: aby zablokować ciosy przeciwników bo Parry nie przerywa kombosa. 

 

 

Paliwo do wozu trzeba dotankowywac ?

 

 

Tak, paliwo przynajmniej na początku gry gdy nie masz zrobionej umiejętności Mniejsze Zużycie Paliwa to co jakiś czas warto dolać do baku. Ale dalej w grze gdy np. parkujemy w obozie gdzie zbudowaliśmy stację paliw to wystarczy odwiedzić ten obóz i paliwo jest tankowane automatycznie. 

 

Warto jednak mieć ze sobą kanister na pace bo przydaje się w lokacjach gdzie trzeba do tankować balon albo wysadzić drzwi do lokacji gdzie są znajdki. 

Edytowane przez ussr
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Grę skończyłem ale kilka trofeów mi zostało. Sprzedałem podstawkę bo kupuje Steelbooka :D Wkurza mnie tylko wyzwanie za nabicie paska Fury w 10 sekund, jakoś nie mogę zrozumieć o co w nim chodzi i jak je zrobić. 

 

Możecie napisać o co chodzi w pasku Furia? Jak się go napełnia bo jestem w 100% przekonany że włączyłem furie poniżej 10 sekund już setki razy. Chyba mam glitcha w tym wyzwaniu  :(

Edytowane przez ussr
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.