Skocz do zawartości

Donkey Kong Country: Tropical Freeze


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

sekretnych lvl pewnie się nie robiło, co? niektóre poziomy mają sekretne wyjścia do ukrytych poziomów, możesz ogarnąć które lvl do nich prowadzą na mapie. dodatkowo za zebranie KONG w kazdym lvl w danym świecie odblokuje dodatkowy poziom. żeby mieć 100% trzeba przejść wszystkie lvl i zebrać wszystkie KONG ;)

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj skończyłem na 100%, zajęło mi to nieco ponad 30h. Cudowna gra, ciężko oderwać się od konsoli. Mnóstwo plansz, mnóstwo pomysłów: pływanie, latanie na beczce, jazda na nosorożcu, uciekanie przed lawiną czy wybuchającym dynamitem - w tej grze jest praktycznie wszystko. Wspaniała muzyka i grafika. Nie pogniewałbym się, gdyby było więcej plansz w stylu 1-B czy 6-6, niesamowicie do mnie trafia taka stylistyka. Co do trudności, to w dla mnie jest w sam raz - nie jest łatwo, ale też nie na tyle trudno, żeby rzucać konsolą. Kwestia nauczenia się planszy - po kilkunastu próbach płynność przechodzenia daje sporą frajdę. Szkoda tylko, że Nintendo nie pokusiło się o dodanie Returns.

 

9/10, majstersztyk, przy czym Celeste i tak lepsza :)

Edytowane przez Gromit
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza

rano pekl finalowy boss - wspaniala gierka, wrecz perfekcyjny platformer, nie gralem w returns wiec slynne narzekania zdrowegowariata, ze to w sumie mission pack do tamtej gierki mnie nie dotycza i po prostu chlonalem te levele i cudowne pomysly, swietnie brzmi, fajnie wyglada, perfekcyjnie sie steruje, poziom trudnosci wrecz idealny 

 

jakbym mial sie do czegos przyczepic to zbyt duzo poziomow w moim odczuciu ma design taki hmmm taki se, nie wpadajacy w pamiec i tyle

 

jak sie ma donkey do np rayman origins, ktorego dotychczas kochalem? kong z lombaxem moga sobie przybic pione, a wrecz chyba ciut bardziej bede faworyzowac konga z racji tego, ze stanowi wyzwanie czego ciezko powiedziec o raymanie (za to rayman ma zabojczy design)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzięki. Jakiś kolejny otwiera się chyba za wszystkie KONGi? Mam nadzieję, że da się później zapuszczać dowolnie etapy... Chyba mi się nie będzie chciało. Czasem zbiorę, jednak mam ich ok 30% - w dodatku przecież nie trzeba robić 100% leveli w każdym świecie bo są widzę alternatywne zakończenia niektórych. 

Odnośnik do komentarza

Wrazenia po dwoch swiatach. Tak jak jeszcze na pierwszej wyspie szlo lekko, tak na drugiej gine na potege i wszystko sprowadza sie do nauki plansz na pamiec. Mimo wszystko nie czuje zadnej frustracji (gdzie w innej grze pad juz by lecial na sciane) - chce powtarzac az sie uda, gra jest mega miodna i przyciaga jak magnez. Drugi boss po 10 powtorzeniach dal mi wycisk, ale juz prawie go mialem. Gdy zna sie jego ataki zaczyna robic sie prosto. 

 

Wrazenie na mnie robi to, ile mechanik wsadzono do tak prostej z pozoru platformowko. Tu jade na nosorozcu, tu na wagoniku, tu w gore unosi mnie jakas dmuchawa i musze unikac przeszkod, tu bujam sie na lianie itd. Niesamowita gierka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...