Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

może odpowiednie nazwy dla ludzi co tak myślą?

 

Pure gold :D

Dla mnie to indyk. Nic co nie prezentuje The Order nie moze nazywac sie inaczej. ;)

 

Jak mawiał klasyk: "To nie jest nawet grafika" ;)

 

 

PS. Już widzę to stękanie: Eeeeee znowu jakiś szajs. Kiedy dadzą Szadoł Fą albo 6xKnagę?!

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

I dalej nic nie wiadomo? Kurna no, koniec miecha

Tłumaczyli się że "coś zginęło i ktoś odpowiedzialny za to zachorował"(czy jakoś tak) i teraz muszą przygotować dla nas najlepszą ofertę, z tego tytułu czas ogłoszenia może się przedłużyć. :dynia:

 

Ja przypominam że to już 3 doba obsuwy. 

Odnośnik do komentarza

 

Przepraszam za to, że musicie czekać. Doceniam to, że chcecie poznać listę gier na marzec i przyznaję - to frustrujące, że zajmuje nam to ciut dłużej niż zawsze. Jednak nie jesteśmy jeszcze gotowi na jakiekolwiek ogłoszenie. Nie jestem w stanie podać wam przedziału czasowego w którym pojawi się wpis, ale pracujemy nad tym. Chociaż wiele wskazuje na to, że ten pojawi się dopiero w przyszłym tygodniu.

 

http://www.pssite.com/news-39911-gdzie_jest_lista_gier_z_playstation_plus_na_marzec_.html

 

wyglada na to, że po niedzieli dopiero podadzą, może rzeczywiście będzie coś dużego

Odnośnik do komentarza

ale to jest totalnie nie powazne, oni te deale dopinaja na kilkadziesiat godzin przed deadline'm? bylem pewny ze oni spokojnie z miesiacznym cz nawet dluzszym wyprzedzeniem jaja juz cos dograne, a nie czekaja na ostatnia chwile, do tego przeciez maja mase swoich tytulow 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Bawi mnie ten wasz ból dupy i wielkie obrażenie. Gry będą w środę do pobrania jak zawsze,więc o co ten płacz ? Zwykłe cebulactwo z was wychodzi,bo biedactwa tracicie weekend biadolenia jakie to (pipi) dali/znowu indie/gdzie AAA.

 

Plus to abonament za granie online tak jak xbox live,a gry to tylko dodatek do tejże usług. Im prędzej sobie to uzmysłowicie tym więcej maści zaoszczędzicie.

Soban, a jak ja nie mam PS4? To za co ja teraz płacę?

 

Jesteś pelikanem co łapie cały ten bełkot korporacyjny, jak ktoś ci nasra do kanapki to też zjesz.

 

No ale czego się mogłem spodziewać, jesteś xbotem :problem:

 

 

żartuje, kocham cię

Edytowane przez Zdunek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...