Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Ale placzki z Was, mi te gierki z Plusa sa zbedne,bo mam w co grac na dodatek zamiast tych smiesznych gierek wolalbym dostac lepsza jakosc PSN'u

Chyba nie kupiliscie konsoli zeby ogrywac co miesiac gierki z plusa ? :lapka:

Nie, gierki z plusa to dodatek ale weź pod uwagę, że musisz opłacać subskrypcje (granie online, infrastruktura) więc należałoby dać coś fajnego. W tym miechu nie jest najgorzej, żadnej gry nie ograłem wcześniej więc na plus ;)
Odnośnik do komentarza

juz wiele razy pisalem - po co sie starac w plusem w eu jak sprzedaz tej konsoli to samograj wiec mozna przyoszczedzic, w kkw ps4 sprzedaje sie dalej tak samo jak vita czyli daleko w lesie za 3ds i mamy juz w plusie chociazby shadow fall czy guilty gear xrd

 

sony oczywiscie pewnie z siebie zadowolone bo przeciez dali opozniony praktycznie o 2 lata driveclub w wersji ps plus

Odnośnik do komentarza

Ahahahaha wszystkiego najlepszego z okazji 5. rocznicy kurVo :dynia: :dynia: :dynia: :dynia: :dynia::s159:

 

 

319047856_dbf1ef3e92.jpg

 

PS Pus zatacza piekne kolo. Zaczynali od minisow, zeby potem przejsc do crapow, dobrych tytulow i znow zawracaja w strone crapiszczy. To cale rocket league, ktorym sie niektorzy jaraja to nic innego jak wypuszczony 4 lata temu do plusa Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars ( :obama: ) tego samego dewelopera. Tyle ze teraz z inna nazwa i na PS4. Boze jakie to ku.rwa jest zalosny lineup. Piata rocznica kwiiiiik xDDDDDDD

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...