Jump to content

Jaką grę wybrać?

basbot11

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

---

co do twojego pytania to nobrainer, brać nextgen czy crossgen? hehe, do tego BF wymaga kilku patchy żeby w ogóle dało się grać

BF crossgenem ? Przeciez to zupelnie inna jakos na PC/PS4 niz obecnej generacji.

Nigdy nie gralem w BF na PC dlatego zastanawiam sie czy fun na poczatek nie bylby wiekszy.

Battlefield 4 (a nawet 3) na obecnej generacji to gry pocięte. Na multi mapy są okrojone, a ilość graczy znacznie ograniczona.

Dopiero na next genie gra będzie prawdziwym Battlefield'em.

Ja nastawiam się na bundlowego Killzone'a. Do tego na 100% Battlefield 4, którego w multi pewnie będę ogrywał do pojawienia się nowego Battlefielda. 

To mi na jakiś czas wystarczy. Tym bardziej że niedługo pojawi się darmowy Planetside 2 i DriveClub. Na początku przyszłego roku też z pewnością dorwę Diablo 3 z dodatkiem na potrzeby co-op'owe.

A tak poza tym to jestem zainteresowany:

- Division,

- Desteny,

- The Order 1866,

I na pewno dorwę nowego Wiedźmina. 

Właściwie to nie potrzebuje dużo. Spokojnie mógłbym ograniczyć się do samego Battlefielda.

Na premierę bundle z killzone + fifa 14 + nba2k14 + acIV

Ostro pojechałem.

Też chcę kupić NBA 2k14 i Fifa 14, ale na razie nie wiadomo czy w sklepach dostępne będzie NBA. Pisałem do Cenegi na początku listopada i mówili, że jeszcze nic nie wiedzą, na razie nic nie słychać na ten temat - słabo patrząc na to, że w przyszłym tygodniu premiera.

Na premierę bundle z killzone + fifa 14 + nba2k14 + acIV

Ostro pojechałem.

Też chcę kupić NBA 2k14 i Fifa 14, ale na razie nie wiadomo czy w sklepach dostępne będzie NBA. Pisałem do Cenegi na początku listopada i mówili, że jeszcze nic nie wiedzą, na razie nic nie słychać na ten temat - słabo patrząc na to, że w przyszłym tygodniu premiera.

To chyba dobry wybor sam wzialem fife, nba i killzona . Pilke uwielbiam wiec moja ocena jest zawsze pozytywna , ale koszykowka i killzon to graficznie naprawde postep. Nba wygladem zbliza sie juz do transmisji , miazga ...

A wiec gratuluje wyboru :)

Młody ja kupiłem w sklepie PE, gdzie gwarantują wysyłkę NBA w dn. 28-29.11.13. Mam nadzieję, że nie nawalą.

Ok, dzięki za podpowiedź. Napisałem do Cenegi ale jeszcze czekam na odpowiedź. Trudno mi sobie wyobrazi, żeby jednej z najlepszych gier (mam na myśli postęp graficzny - 1080p/60fps) nie można było kupić normalnie w sklepie ("stacjonarnym") w dniu premiery. Jednak jeśli do tej pory nic nie wiedzą to może być róznie...