Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

watch_dogs czy wolfenstein? :(

Mario Kart 8 :ninja:

 

 

 

 

Wymienione przez Ciebie gry "wychodzą na pińćset platform" i warto poczekać, aż ceny spadną do tych 140 pln. Wtedy bedą warte swojej ceny IMHO. Na gameplayach Wolf wydaje się być ciekawszą grą od WD.

 

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Stoję przez wyborem gry BF4 czy Thief?

PS czy Thief jest po polsku z PSS?

 

Battlefield dłużej będziesz grał bo ma multi jak lubisz online to Atakuj. No chyba że chcesz zaliczyć obie gry to ja bym zrobił tak. Kupił Thief, zrobił platynę szybko w ciągu dwóch tygodni max i wymienił z dopłatą a może i bez na BF4 i grał długo do upadłego. 

Odnośnik do komentarza

To są dwie różne gry. inFamous to bardziej gra akcji z otwartym światem, który wiele poza głównym wątkiem nie oferuje. Coś jak Mafia 2. Aczkolwiek teraz jest już dostępny wątek poboczny Paper Trails. Ale jak wygląda, to jeszcze nie wiem. AC4 z kolei bliżej do sandboxa, z większą różnorodnością zadań pobocznych i dużą eksploracją. To tak po krótce. Jeśli wolisz szybszą i bardziej treściwą grę, to bierz inFamous. Jeśli wolisz spędzić wiele godzin robiąc rzeczy niezwiązane z wątkiem fabularnym (który swoją drogą w asasynie kuleje), to bierz AC4. A prawda jest taka, że pewnie obie gry ograsz.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Z okazji zbliżającej się premiery Destiny przymierzam się do kupna PS4. Doradźcie jakieś gierki? Generalnie lubię gry "długoterminowe". Na PC gram w Diablo 3 ostatnio w Wildstara. Wcześniej namiętnie w fpsy ( trochę boje się że padem nic nie ugram w Destiny )

 

Na pewno Destiny :P.

Nowy Wiedźmin.

GTA V.

Forzy Horizon to tu nie ma ale może Drive Club się nada chociaż szukam bardziej czegoś żeby bezstresowo pojeździć przy fajnej muzie.

 

Tak czytam co tu napisałem i zastanawiam się czy potrzebuję PS4 :P. PC i tak na tv puszczę. Wiedźmin, GTA i pewnie Destiny i tak na pieca wyjdą a na ścigałce aż tak mi nie zależy. Chociaż pewnie jakieś fajne exy się z czasem pojawią. Za czasów PSXa namiętnie w jRPG grałem ale teraz żeby dobra fabułę poznać to wolę książkę przeczytać bo szybciej :P i pogierczyć np w Diablo. Eh, nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość Kasias

Co lepiej wziac na premiere panowie Diablo 3 ultimate czy Last of us remaster dodam ze tego drugiego nie ogralem na ps3 a diablo bez dodatku juz zdarzylem ograc wczesniej ale mimo to i tak kusi.

 

W sumie już sam sobie odpowiedziałeś. Tylko TLoU!

Odnośnik do komentarza

I tak i nie bo w sumie to dwie rozne gry i zastanawiam sie co byscie wy wybrali na moim miejscu:) Wiadomo last of us do singla bedzie lepsze z kolei diablo 3 na 3ce dalo mnostwo frajdy w grze ze znajomymi i pewnie w wersji z dodatkiem jeszcze wiecej da. A budzet wakacyjny oraz czas na granie nie pozwoli mi na pewno na oba z tych tytulow na raz wiec dlatego chce jeden wybrac teraz zwlaszcza ze mam jeszcze watch dogs w trakcie ktore pewnie do czasu wyjscia last of us i tak nie bedzie skonczone oraz rozgrzebane plusowe trine2 i dead nation na ukonczeniu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...