Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Wolfenstein czy Tomb Raider?

 

-która gra jest dłuższa?

- w Tomb Raider widziałem video na yt i tam grafika wygląda lepiej niż na PC, a jaka jest grafika w Wolfenstein?

- czy ten Tomb Raider jest schematyczny i zręcznościowy jak poprzednie części tj. wespnij sie na skarpe, podciągnij czy gra idzie w innym kierunku?

 

ogólnie chce przejść obie gry, ale nie wiem czy zdąże do końca miesiąca, więc na razie jeden tytuł

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Weź TR skończ singla (multi to padaka) który jest na około 12-14h (z zbieraniem wszysktich znajdek) i wymień na Wolfa. Tak to jest podobny schemat zręcznościowy, ale jest dużo więcej strzelania i skryptów. Taka typowa gra akcji, coś tam się sypie, płonie, Lara zostaje przebita na wylot, ale ucieka i dalej morduje setki typów.

Odnośnik do komentarza

Wolfenstein czy Tomb Raider?

 

-która gra jest dłuższa?

- w Tomb Raider widziałem video na yt i tam grafika wygląda lepiej niż na PC, a jaka jest grafika w Wolfenstein?

- czy ten Tomb Raider jest schematyczny i zręcznościowy jak poprzednie części tj. wespnij sie na skarpe, podciągnij czy gra idzie w innym kierunku?

 

ogólnie chce przejść obie gry, ale nie wiem czy zdąże do końca miesiąca, więc na razie jeden tytuł

 

Pierwszego weź Tomb Raidera bo tańszy i szybciej skończysz. Potem możesz sprzedać, cena Wolfensteina trochę spadnie i ograsz jako drugą. 

 

Obie gry są świetne. Chociaż Tomb Raider nieco wg mnie przewyższa Wolfa. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

W Metro nie grałem ale co do Wolfa to mogę się co nieco wypowiedzieć. Początek gry świetny, im dalej tym niestety  gorzej - gra totalnie mnie znudziła. Możliwe, że brakowało mi klimatu II wojny (w Return to Castle Wolfenstein grywam do tej pory, przeszedłem tą grę dziesiątki razy i nadal mnie bawi) lub po prostu zwykłe "proste" strzelaki na konsole nie są dla mnie. 

Edytowane przez Poszukiwacz.01
Odnośnik do komentarza

Infamous, Tomb Raider, TLOU, Metro Redux i szukam jakiegoś nowego tytułu, planuje usiąść do AC Unity ale to jeszcze miesiąc

gram aktualnie tylko w DriveClub i szukam coś na single do przejścia, myślałem nad Wolfem, ale może coś jeszcze polecicie?

jak nie to biore Wolfa

 

dodatku do Infamous i AC4 nie chce, podoba mi sie nowy Alien, ale w tej chwili chciałbym kupić coś tańszego ze starszych tytułów

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Shadow of Mordor czy Alien? wiem ze inne gry i na pewno wezme obie. na co patrze to kilmat, dlugosc gry fabula, co do roboty w grze oprocz glownej fabuly

Przy Alienie bardzo ważne jest czy jesteś fanatykiem uniwersum, jeżeli tak to gra jeszcze zyskuje. Ale musisz sobie zadać pytanie czy lubisz trudne, czasem frustrujące gry. Ja osobiście wybrał bym chyba SOMa, więcej value za cene gry.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...