Skocz do zawartości

Jaką grę wybrać?


basbot11

Rekomendowane odpowiedzi

Z okazji pierwszego posta - witam wszystkich.

 

Do rzeczy. Po okładaniu zombiaków w Dying Light chętnie zagram w coś kolorowego i kompletnie niewymagającego. Co polecicie?

 

Masz parcie na jakieś nowości ? Jeśli nie, a jeszcze z jakiegoś powodu nie ograłeś polecam Rayman Legends. Gra piękna i kolorowa, ale czasami poziomy mogą dać się we znaki. Szczerze polecam.

Edytowane przez Krolik85
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Również polecam, ale przed zagraniem w Legends radziłbym zagrać w Origins. Więcej wyśmienitego Raymana, choć w sequelu można odblokowywać niektóre poziomy z pierwszej części, ale zmodyfikowane, więc i tak opłaca się zagrać w obie części. Choć trzeba zaznaczyć, że to nie są zupełnie niewymagające gry, ale te typu easy to play, hard to master.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Na nowości, niekoniecznie. Raymana nie ograłem. Jak jest z poziomem trudności w porównaniu z np Guacamelee. Między tymi tytułami wstępnie się zastanawiam i oba mogę ograć na vita/ps4

 

W Guacamelee nie grałem, więc nie porównam poziomu trudności do Raymana. Ale w RL, masz podzielone plansze na różne trudności. Więc znajdziesz łatwe poziomy jak również dość trudne. Myślę, że każdy tu znajdzie coś dla siebie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

AC Unity zakupilem ale jednak formula juz mnie nudzi i dostaje frustracji sterujac tym slupem po ograniu Infamous SS. 

Mam dylemat co zakupic: Far Cry 4 czy Dying Light? Klimaty calkiem inne ale technicznie bardzo podobne gry. FC3 przeszedlem i podobalo mi sie, w Dead Island gralem kiedys troszke ale po kilku godzinach znudzila mi sie i boje sie ze moze byc to samo z Dying Light ;c

Odnośnik do komentarza

Obie warte swojej ceny, obie śliczne i mogą bawić przez dobre 40 godzin. Mimo wszytko poleciłbym bardziej FC4. Jest odtwórczy, ale poprzedniczka była jedną z moich ulubionych pozycji minionej generacji. Minęło zresztą tyle czasu, że w Kyracie bawiłem się rewelacyjnie i tak. Zasadniczo to dzięki DLC Yeti, powrócę na dniach doń.

Edytowane przez Sylvan Wielki
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Co wybrac panowie ?

 

Mortal Kombat X czy Battlefield Hardline ?

 

W fps'y lubie pogrywac i beta Hardline mi sie podobala,mam jedynie obawy czy nie beda pustki na serwerach za pol roku- rok. 

 

W bijatyki jestem slabiutki, gralem w poprzednie Mortale na psx'y, xboxy itd. ale jakos nigdy mi nie wychodzily fajne combosy. Nie mam 20h czasu na cwiczenie combosow 2-3 postaciami. Dostalem mocnego hype'a na tego MKX to trzeba akurat przyznac :)

Odnośnik do komentarza

Warto brać NfS Rivals z aktualnej promocji na PSS? Kompletna Edycja po 89 PLN jest. Mam DriveClub, ale taki pełny arcade też bym przytulił.

Waham się też nad Tomb Raiderem, bo po 49 złocisze jest. Jak jestem fanem Uncharted to chyba warto?

Jedyna wada, że to cyfrówki, ale jakoś przeżyje.

Odnośnik do komentarza

Moim skromnym zdaniem to najgorszy NFS w jakiego grałem. Ale nie grałem we wszystkie części. Kupiłem okazyjnie i szybko sprzedałem bez straty. Ten z Vity jest 100x lepszy. W ogóle to wszystkie wyścigi w jakie grałem na poprzedniej generacji były lepsze...

 

Co do TR yo wziąłem i jestem zadowolony bo nie grałem w pastgenowa wersje. Trochę zbyt łatwe zagadki to już nie stare TR ale odbiór i tak bdb ;-)

Edytowane przez KIELiCH
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...