Skocz do zawartości

Dawne (i dzisiejsze) pisma o grach poza PE (PSX Fan, P+, OPSM, i inne)


Rekomendowane odpowiedzi

Możliwe, że numer już gotowy, ale jutro chyba wychodzi CDA i nie chcą robić sobie konkurencji. W niedzielę byłem w Tesco i chyba z 10 numerów leżało pierwszego numeru Retro.

A smugg pisał, że w maju matury i lepiej będzie w czerwcu, kiedy już będzie luz w szkole - czyli wiemy, jacy będą odbiorcy :)

----------

Ma ktoś PSX Fana?

Kataloguję sobie swoje szpargały i trochę numerów mi brakuje. Kiedyś Czezky coś sprzedawał, a ostatecznie wywalił na śmietnik:/

Mam takie numery, kupię brakujące.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ostatnie nabytki do gazetkowej kolekcji. W końcu mam piękne naklejki na szaraka i PE nr. 14 w miętowym stanie. Do tego wszystkie trzy Maniaki i kilka LOLi. Kupiłem też trochę Resetów i ŚGK, ech tego pisemka najbardziej mi szkoda. Świetnie się czyta po latach recenzje klasyków jak Half-Life, Unreal czy System Shock 2. Maniak i LOL to słabizny. Zdecydowanie najlepszym produktem około PSXowym był Poradnik Extreme. I moim zdaniem powinien on wrócić, raz na kwartał możnaby w niego upchać jakieś poradniki, wspominki, retro konsole, teksty które wypadły z PE, od czytelników najlepsze rzeczy (choćby z PPE blogów).

 

9bba1f3f3494ec9a.jpg

 

Retro nr. 2 polecam gorąco! Rewelacyjne pisemko, zresztą gdzie Koso trzaska teksty, tam jakość gwarantowana :) Do tego jak zwykle świetny Kluska, Uchański, Fulko z Gry-Online i sporo fajnych typków z CDA. Od deski do deski będzie czytane. Lepsze to od Pixela i tańsze (10zł). Drugi numer jakby dla mnie pisany. Giercowałem dawno temu na kompie i byłem maniakiem FPSów. Tu mamy opisane najlepsze gierki z tamtego okresu + świetny tekst Kosa o polskich strzelankach + FPSy na Amigę + Ameprod, ciekawe felietony i świetny dział Replay. Smugg zachęca do współpracy i prosi o opinie: czy chcemy takie właśnie numery nakierunkowane na dany temat, czy miszmasz tematyczny. Ja zdecydowanie wolę pierwszą opcję. Mam nadzieję że na trzeci numer nie trzeba będzie tyle czekać.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Spoko, przejrzę co mam podwójnego z Psx fanów i dam jutro znać. Tego Playa mam, ale jak widzisz okładka jest osobno, środek osobno, a tył zaginął w akcji. Plakatów brak. Jak chcesz w takim stanie to mogę ci dać. Ta gazetka wymiatała w początkowym okresie (chyba do 2002 bądź 2003). W sumie to było najlepsze pismo multikonsolowe - Sega, Pokemon, PSX, PS2, te poradniki do gierek na Gameboya, te pojedynki hitów, jaranie się mocą PS2, dużo obrazków ale i teksty ciekawe. Warto zbierać Playa bo to piękny wehikuł do pięknych gierek. Niestety jest to pismo upierdliwe do zbierania - dużo mam numerów wymiętych, bez okładek, z latającymi stronami. Niemiaszki chcieli mieć super niską cenę cholera :)

 

3390de292129f994.jpg

Odnośnik do komentarza

Kupilem ostatnio dwa wydania specjalne Pixela.

 

Emulacja - gdybym wiedzial, ze przyjdzie to co przyszlo to bym olal. Format tak pomiedzy A5 a A4. Bardziej ksiazeczka z tipsami/tipsomaniak czyli wszystko o emulacji, ale i tak mozna to samemu znalesc w sieci. I na koniec cena 15zl... Czyli rownowartosc pelnego numeru Pixela. Jako dodatek do prenumeraty spoko, ale osobno to 5zl gora. Omijac.

 

Top Secret - znow cena z du.py, 20zl. Ale tym razem przynajmniej jest jakosc. Jak ktos byl fanem Topa to sie poplacze z nostalgii. Numer wyglada jak zywcem wyciagniety z polowy lat 90. Tekstu masa. Chociaz powinno byc o 5zl tansze to i tak obecnie najtanszy wehikul czasu do tamtych lat. Polecam.

Odnośnik do komentarza

Spoko, przejrzę co mam podwójnego z Psx fanów i dam jutro znać. Tego Playa mam, ale jak widzisz okładka jest osobno, środek osobno, a tył zaginął w akcji. Plakatów brak. Jak chcesz w takim stanie to mogę ci dać. Ta gazetka wymiatała w początkowym okresie (chyba do 2002 bądź 2003). W sumie to było najlepsze pismo multikonsolowe - Sega, Pokemon, PSX, PS2, te poradniki do gierek na Gameboya, te pojedynki hitów, jaranie się mocą PS2, dużo obrazków ale i teksty ciekawe. Warto zbierać Playa bo to piękny wehikuł do pięknych gierek. Niestety jest to pismo upierdliwe do zbierania - dużo mam numerów wymiętych, bez okładek, z latającymi stronami. Niemiaszki chcieli mieć super niską cenę cholera :)

 

3390de292129f994.jpg

Pamiętam ich naklejki i nr z okladką MGS2 co to było za sztosiwo  :banderas:

Odnośnik do komentarza

Do mnie TS dotarł trzeciego dnia od złożenia zamówienia. Ale wiadomo...Warszawka heh :yao:  Ale tak na serio numer bardzo fajny, wspominkowy. Zaśmiałem się nawet w duszy kiedy zobaczyłem wzmiankę o "Into the shadows" albo dział "jest erotycznie". Zupełnie jakbym przeniósł się w czasie do lat dziewięćdziesiątych. Komiks też jest, ś.p. Krzyś Kubeczko również...Ale chyba najważniejsi są ludzie, którzy tworzyli ten magazyn, i którzy zechcieli popracować nad tym pismem. Ja jestem szczęśliwy, że taka inicjatywa miała miejsce i chyba to dobrze, że jest to jedynie jednorazowy wybryk. W dzisiejszych czasach takie pismo nie dałoby rady się utrzymać na rynku. Do dziś nie mogę odżałować tego jak zakończyła się poprzednia reaktywacja TS. Tamta "gazeta" była naprawdę bardzo dobra i na poziomie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...