Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Gdyby ktoś zastanawiał się co się stanie, jak wlecimy w ta wielka czarną plamę na szczycie nieba - posiadam odpowiedź. 

 

* Pierwsze próby ominięcia limitu wysokości kończył się na tym, że w momencie gdy kamera miałaby wyjść poza skybox  - zatrzymywała się [kamera] w miejscu podczas gdy pojazd mógł poruszać się dalej. 

* Potem usunięto problem z zatrzymującą się kamerą.

 

Teraz, można lecieć do góry totalnie bez żadnych ograniczeń. W pewnym momencie można wylecieć w... kosmos. Może nie jest to dosłownie kosmos w naszym znaczeniu, ale trzeba przyznać, że wygląda to zaskakująco podobnie do naszego kosmosu :D

 

DDqudMd.jpg

 

I nie, nie jest to mod dodający kosmos do gry. Jedynie znoszący limity :D

 

od około 9 minuty

 

 

 

////edit: jeszcze jeden, lepszy filmik

 

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

Jak daleko jestem od końca głównej linii fabularnej?

 

Trevor nakłania Michaela do nauki latania jako że ten pierwszy chce zrobić napad na port z LS. Franklin ma za sobą (chyba) pierwszą misję na zabójstwo, gdzie odstrzelił jakiegoś celebrytę na zlecenie Lestera. Wszystkie postaci staram się prowadzić równo pod względem misji.

 

Zaczyna mnie ta gra męczyć, a nie chcę zostawiać jej niedokończonej.

Odnośnik do komentarza

Może za bardzo otwarta mapa i nieco rozwodniony wątek? Bawię się dobrze na misjach i bardzo polubiłem ekipę, ale poruszanie się między końcowymi etapami miasta, dość słaba mechanika skradania się i może niepotrzebnie rozpoczynane misje poboczne sprawiają że mam przesyt. Do tego mam masę rozgrzebanych tytułów które chciałbym jak najszybciej skónczyć żeby wziąć się za nowości.

Edytowane przez Paolo de Vesir
Odnośnik do komentarza

Preferuję jednak HUBowe mapki jak te w reboocie Tomba czy ostatnim God of War. No i oczywiście że jest dopracowana, ale znużenie nie wynika z już wymienionych przeze mnie powodów. Kwestia preferencji, bo wykonanie jest na wysokim poziome jak to u R*.

Odnośnik do komentarza

Ale jakby zapytał "jestem po tej misji od Playboy'a, gdzie miałem zabić związkowców na budowie" (musiałem spojrzeć na wiki, bo nawet imion postaci nie pamiętam) to podalibyście dokładny numer misji i ile ich jeszcze zostało xd ? 

Nie no wątek główny w GTAV ma trochę wad i ogólnie stawiam go niżej od tej gloryfikowanej czwórki, ale nie wpadajmy w przesadę, losowe misje fabularne nie są jakoś strasznie charakterystyczne w obu tytułach, szczególnie jak grało się X lat temu. 

Odnośnik do komentarza

pierwsze lepsze mieso do podziurawienia jakim byl Vlad byl lepiej napisany niz ktokolwiek z V.

 

Brucie

Roman

Nico

Packie

Faustin

Dimitry

Jacob

Badman

Tony

Bulgarin

Billy

Kate

Elisabeth

Vlad

Playboy

Manny

(wszyscy z glowy)

 

 

kontra....

(wk.urwiajacy) Lamar, 

(wk.urwiajacy) Haines, 

(plastikowy)  Weston,

(niewyrazny) Dave,

(marudny) Michael

(marudny) Franklin

i...? jakies nieznosne randomy pokroju Tracy czy Jimmiego

 

jedynie Simeon, Lester i Trevor byli zabawni, ale nic poza glupkowatoscia do gry nie wprowadzili.

natomiast Lamar byl tak w(pipi)iajacy, ze po kazdej misji po ktorej odchodzil sobie do domku dostawal granat pod nogi a plonacego trupa faszerowalem po calym magazynku z kazdej odblokowanej broni. trzeba bylo ulzyc sobie po kontakcie z nim.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...