Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ok mam pytanie do tych co grają  w GTA V na pc . Czy warto brać jak się przeszło na x360. Pomyślałem że w sezonie ogórkowym można by sobie odświeżyć ale czy rzeczywiście aż taka różnica ?  W cda czy pixelu zachwalają jako najlepszą wersje. Fabularnie to to samo ale podobno zapiera dech w piersiach graficznie. Prawda to czy takie banialuki dziennikarskie ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Kupilem GTA w wersji cyfrowej na allegro, wiecie slot. Dzis po kilkudniowej przerwie chcialem ja wlaczyc i widze klodke gra jest zablokowana. Niebede sie bawil w odzyskiwanie licencii tylko kupie gre na plycie. Tylko teraz mam pytanie jak sprawdzic jaki region ma te cyfrowka bo chce kupic taka plytke zeby moj savegame pasowal. Jesli kupie polska wersje to save moze niepasowac do wersii uk i us bo niewiem na jakim regionie sprzedawca kupil gre czy w eu czy w us czy moze w pl. Bo grze nie bylo wyboru polskiego jezyka. Adres meilowy ktory widze dopisany do tego konta ma koncowke .pl ale hasla niemam wiec teraz najwazniejsze to ocalic 80 procent postepu ktory mam zrobiony. Wiec jak moge sprawdzic ten region?

Odnośnik do komentarza

ussr, pobrałeś grę z polskiego sklepu PSS. Chyba, że na PS4 się zmieniło

Ok mam pytanie do tych co grają  w GTA V na pc . Czy warto brać jak się przeszło na x360. Pomyślałem że w sezonie ogórkowym można by sobie odświeżyć ale czy rzeczywiście aż taka różnica ?  W cda czy pixelu zachwalają jako najlepszą wersje. Fabularnie to to samo ale podobno zapiera dech w piersiach graficznie. Prawda to czy takie banialuki dziennikarskie ?

Kupiłem i gram sobie płynnie w 60 klatkach. Jest tryb fpp, i jakieś tam dodatki. Grafa to nie wszystko, ale po prostu będziesz miał GTA na Steamie, do końca życia :)

Jakbyś miał grę na PS4/X0 i teraz chciał kupić na PC, to odradzam, ale po przesiadce z x360 będzie Ci się grało przyjemnie. Na Allegro kupisz klucz za jakieś 120 zł.

Odnośnik do komentarza

blantman nie wiem, czy pytanie wciąż aktualne, ale oczywiście, że warto. 60fps jest PC-towym exem w przypadku tej gry, a jak raz zobaczysz GTA V w takiej płynności, to będziesz się ciężko zastanawiać jak można było grać w to inaczej. Grafika też jest świetna, teraz można sobie ten świat powoli i w każdym calu smakować :).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

 

Miscellaneous (15%)

  • Collect all 50 Spaceship Parts (From Beyond The Stars trophy_bronze.png).
  • Collect all 50 Letter Scraps (A Mystery, Solved trophy_bronze.png).
  • Complete 25/50 Under The Bridges.
  • Complete 25/50 Stunt Jumps.
  • Complete 8/15 Knife Flights.
  • Purchase any 5 properties.
  • Purchase any vehicle from a website.
  • Walk and play “fetch” with Chop.
  • Complete a Booty Call.
  • Use a prostitute.
  • Hold up a store.
  • Visit the cinema.
  • 4 Friend Activities (go to the Cinema, play Darts, go to the Strip Club and visit a Bar).

 

Mam problem z tym zadaniem. Gram jako Michael i dzwonię do Franklina, umawiam się na spotkanie, odbieram go i na mapie nie pojawia mi się Strip Club. Są tylko kina, bary i Darts. Więc próbuje inaczej, jadę do Strip club ale gdy wysiadam z auta i podchodzę do drzwi klubu wówczas Michael mówi że ma coś do załatwienia a Franklin odchodzi. 

 

Ktoś wie jak zaliczyć Friend Activity go to strip Club? 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

dokładnie. pierwszą misję spróbuj też zostawić bo chyba można a jak nie to na niej też postaw wszystko co masz. resztę misji po skończeniu fabuły kiedy zarobisz największy hajs. na next-genach są też zatopione walizki z $, najczęściej w okolicach wraków. poszukaj mapkę. można kilkanaście tysi wyrwać na jednej i z tego co widziałem powinny się respawnować więc zawsze możesz zwiększyć kapitał przed zabawą na giełdzie. nawet i bez tego jeśli będziesz się trzymał poradnika to powinieneś mieć około 400 mln każdą z postaci więc będzie co wydawać.

Odnośnik do komentarza
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

znalazłem sprzeczne informacje na temat "golden peyote". mianowicie czy jest to dostępne na ps3? zrobiłem już wszystko na 100 procent ale wykonałem też w misji "ostatni" czynności które teoretycznie uniemożliwiają znalezienie "golden peyote" . mam jeszcze jeden save na 96procent gry i jeśli jest ten dodatek w wersji na ps3 to się pomęczę jeszcze raz do setki. analogicznie "monkey mosaic" chyba także nie ma w wersji na ps3

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...