Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Hej,

 

przeszedlem GTA5 na X360 kiedys. Teraz jest promocja na PSN, myslalem zeby moze kupic i przejsc znowu. Online mnie zupelnie nie interesuje.

 

Czy po przejsciu watku glownego mozna dalej robic napady na banki/sklepy? Pamietam, ze jak gralem na Xie to po przejsciu gry kupilem kilka nieruchomosci i zostalem bez kasy z beznadziejnym zwrotem na mojej inwestycji co mi troche zniechecilo dalsza gre.

 

Wiadomo, ze mozna grac w golfa i robic minigierki itd, ale jest cos konkretnego w singlu do roboty czy tylko w trybie online?

 

A moze, te dodatki z trybu online przeszly do trybu single i mozna wlasna firme rozkrecic? To by bylo cos.

Odnośnik do komentarza

napady to był element fabuły. jeżeli skończyłeś singla to pozostaje jedynie lizanie ścian, poboczne pierdółki i szlajanie się po mieście. co najwyżej możesz powtórzyć misję i dokonać innych wyborów. z dodatków to tylko z tych pierwszych przeszło trochę aut. reszta konkretnej zabawy to tylko online ale ciebie to nie interesuje.

jak dobre promo to możesz przejść jeszcze raz chociażbym dla nowych doznań graficznych, innych wyborów. miasto naprawdę zyskało na nowej generacji, wygląda świetnie i żyje. jeżeli jednak takie smaczki cie nie interesują to olej.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Cześć. Czy to normalne że doczytują się tekstury i cienie jak jade samochodem? Chodzi mi o taki efekt w oddali, że coś się nagle pojawia, jakieś krzaki czy budynki inaczej wyglądają. Po za tym w czasie niektórych przerywników jest też taki efekt, że cienie się nagle pojawiają i tekstury? Jak grałem na PC w IV to tak to wyglądało, ale myślałem ze mam za słabego kompa. A tu w V na PS 4 tak samo się dzieje. To normalne? 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Nie wiem skąd przypuszczenie, że Las Venturas i San Fierro miałyby tam być, ale niestety ich nie ma ;)

Co do muzyki to nie ma możliwości wgrania własnej, a jeżeli chodzi o sklepy, to określ dokładnie co masz na myśli mówiąc o ich odblokowaniu? Odblokowują się kolejne bronie i stroje, ale same sklepy są cały czas dostępne tak samo :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...