Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Ile trzeba czekać na misje, która sie uaktywnia po zrobieniu 100% gry? Bo nie chcce mi wyskoczyc, a biegam po miescie, sieje strach i przerażenie niszcząc wszystko na mojej drodze, tak więc często gine;p robiłem też sesje spania zeby czas szybciej poleciał, zrobiłem kilka misji od nieruchomości i nadal misji ni widu ni słychu...

 

Edit. W końcu sie pojawiło, więc nie było pytania ;]

Edytowane przez kacprzak1991
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Panowie znawcy. Grałem i przeszedłem w GTA5 tylko na xbox360. Dzisiaj kupiłem PS4. Czy jest możliwe przeniesienie postaci i otrzymanie ekskluzywnych dodatków (samolot Dodo, misje, samochód Dukes Of Death itd itp) pomiędzy platformami z X360 na PS4?

 

Proszę tylko o sprawdzone i potwierdzone informację. Teoretycznie niby nie można i każdy "znawca" mi tak mówi ale może jest inaczej :)

Odnośnik do komentarza

http://www.rockstargames.com/newswire/article/52337/details-on-exclusive-content-for-returning-gtav-players-on

 

 

Can you only make the GTA Online character progress transfer once?
If I transfer my GTA Online character to the new systems, will I still be able to play with him/her on my PS3 or Xbox 360?
Yes, you will only be able to transfer your character once. After transferring your character to PS4, Xbox One or PC, you can continue playing with him/her on your PS3 or Xbox 360 but the progress you make while playing is not shared to the character you transferred to your new version.

Wnioskuję z tego że tak, chyba że chodzi im tu o transfer ps3->ps4, x360-xone, ale znów skąd by można przenieść na PC? 

Odnośnik do komentarza

mi sie wydaje ze tekst mowi o tym iz mozna przetransferowac progress tylko raz, na dowolna platforme. Potem bedzie mozna grac na tych dwoch platformach, ale progress sie nie bedzie zliczal w jedna calosc, tylko osobno (tak wiec mozna bedzie miec wiekszy level na ps3, niz na ps4). Jedyne co bedzie sie zliczalo, to kasa, ale tylko w wypadku, kiedy gra sie na tej samej marce konsol (ps3 i ps4 / x360 i x1).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Konsola PS3.

 

Pozyczylem GTAV,pojawia sie info o updejcie 1.20 (74MB) ale ni chu chu nie moge pobrac z powodu trzech randomowych bledow:

- zacina sie na ekranie "czekaj"

- nie rusza powyzej 0%

- blokuje sie na 75%

 

Zrobilem rebuild bazy, systemu plikow, podpinalem sie przez router jak i bez niego. Cos z PSN sie dzieje, czy kablowy net osiedlowy u starych ma jakies jazdy?

 

:whyyy:

 

edit: po zmianie dns na 8.8.8.8 poszedl jeden update, ale kolejny stoi na 0%. Ja pierd... Powie ktos, czy ma podobne problemy z PSN?

 

edit2: chyba psn nie lubi sie z dostawca u moich rodzicow. Jak przelaczylem sie na pakiet komorkowy (przenosny punkt wifi z telefonu) to poszlo. Provider mowi, ze w logach wszystko Ok. Poddaje sie, szkoda mi tracic kilkuset mega z komorki.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Na Xbox takich problemów by nie było, mam nadzieję że pomogłem.

 

Oby Heist okazał się dobrym i sporym DLC,mieli na to kupe czasu. Ja już nie mam wersji na XOne może w niedalekiej przyszłości kupię na PS4 żeby powrócić do LS i Online

Edytowane przez Mroku333
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Potrzebuje pomocy. Utknąłem w miejscu gdzie poznaje tego Hakera i mam wykonać napad na Jubilera. Otóż fotografuje wszystko w budynku i wracamy do kryjówki wybieram opcję cichą i wychodzę z budynku. Ten haker ma do mnie zadzwonić albo przesłać sms namiary na Vana który muszę ukraść. Problem w tym że nie dzwoni to mnie wcale, Chodzę już 4 godzinę po mieście i nic, robię jakieś poboczne rzeczy, biegam skacze i nic. Co robie nie tak ??

Odnośnik do komentarza

nie pamietam już dokładnie, ale zaliczyłem tą misje wiec to nie bug

jeśli sam dzwonisz i nie odbiera to jedz do niech na chałupe, chyba w przyczepie mieszka

lub macie sie spotkać w siedziebie, taka fabryka jako przykrywka

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie mam obecnie dostępu do internetu w konsoli (stary x360 bez adaptera) i jak odpalam grę to zmusza mnie do logowania się do xbox live, tego oczywiście konsola nie robi i jedyne wyjście to jest pominięcie logowania, ale wtedy nie widzi save'ów tylko z automatu włącza grę od początku. Wie ktoś jak się z tym uporać, żebym mógł odpalić save?

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ponoć po ostatnich aktualizacjach GTA V na Playstation 4 powinno chodzić płynniej. Dopiero co kupiłem GTA i nie mam porównania jak chodziło wcześniej przed aktualizacjami, ale rzekomo większe spadki płynności zostały całkowicie wyeliminowane – chodzi przede wszystkim o szybkie przejazdy przez zatłoczone ulice i skrzyżowania, gdzie gra wcześniej potrafiła się zakrztusić nawet do 24 fps. Źródło http://www.eurogamer.net/articles/digitalfoundry-2015-has-rockstar-really-downgraded-gta-5

 

Wrzucam filmik, który nagrałem podczas gry w GTA V na PS4, na którym widać problemy z frameratem. Takie niewielkie dropy zdarzają się naprawdę rzadko i występują w różnych miejscach w mieście (ale raczej tylko tam gdzie jest sporo aut i są skrzyżowania). Poza miastem i podczas strzelanin i widowiskowych akcji mam stabilne 30 fpsów – może podczas 15h gry ze 2-3 razy na ułamek chwili 1-2 klatki spadły. Jest to wersja po patchu 1.10, po którym spadki w tego typu sytuacjach powinny zniknąć.

 

https://www.youtube.com/watch?v=9FSGb4gM0nc

Jak pisze eurogamer,przed patchem takie numery były standardem, ale po ostatniej łatce nie powinno ich być. Mógłby się ktoś do tego ustosunkować i napisać czy też tak ma po patchu 1.10? Niedawno oddawałem konsolę na gwarancję z powodu spadków fps w grach, które powinny śmigać stabilnie i nie wiem czy znowu coś mi się ze sprzętem dzieje czy jest w porządku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...