Skocz do zawartości

GTA V - pytania i odpowiedzi


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Hej mam pytanie. Mam 17/20 w misiach nieznajomi i dziwacy, na mapie nie pokazuje mi sie wiecej znaków zapytania. Co mogę jeszcze zrobić aby cały ten pasek zapełnić? Wiem, że na stronie socialclub mogę zobaczyć jakie są wszystkie misje i których nie mam zrobionych. Czy wszystkie tam pokazane zaliczają się do tego paska, jak i osiągniecia 100% gry?

Odnośnik do komentarza

Tak można go wysłać na poszukiwanie znajdziek, poziom szczęścia powoduje ze reaguje na komendy typu podaj łapę, o ile wcześniej go wytrenowales i w tej aplikacji sa 3 mini gierki z chopem

 

Czy po skończeniu fabuły dalej będę miał możliwość dokończenia misji pobocznych i czy dalej jest możliwość kierowania cała trojka ?

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Hej mam pytanie. Mam 17/20 w misiach nieznajomi i dziwacy, na mapie nie pokazuje mi sie wiecej znaków zapytania. Co mogę jeszcze zrobić aby cały ten pasek zapełnić? Wiem, że na stronie socialclub mogę zobaczyć jakie są wszystkie misje i których nie mam zrobionych. Czy wszystkie tam pokazane zaliczają się do tego paska, jak i osiągniecia 100% gry?

Jak masz 17/20 to najprawdopodobniej:

1. Nie zebrałeś listów (po zebraniu 50 aktywuje się ostatnia misja)

2. Nie zebrałeś części statku (jw 50)

3. Nie wykonałeś wszystkich skoków spadochronowych (po wykonaniu 12 aktywuje się ostania misja na tamie) lub nie wykonałeś zadań holowniczych od Tonii (dzwonisz do niej na komórke i dostaniesz dalsze wskazówki).

Odnośnik do komentarza

 

Hej mam pytanie. Mam 17/20 w misiach nieznajomi i dziwacy, na mapie nie pokazuje mi sie wiecej znaków zapytania. Co mogę jeszcze zrobić aby cały ten pasek zapełnić? Wiem, że na stronie socialclub mogę zobaczyć jakie są wszystkie misje i których nie mam zrobionych. Czy wszystkie tam pokazane zaliczają się do tego paska, jak i osiągniecia 100% gry?

Jak masz 17/20 to najprawdopodobniej:

1. Nie zebrałeś listów (po zebraniu 50 aktywuje się ostatnia misja)

2. Nie zebrałeś części statku (jw 50)

3. Nie wykonałeś wszystkich skoków spadochronowych (po wykonaniu 12 aktywuje się ostania misja na tamie) lub nie wykonałeś zadań holowniczych od Tonii (dzwonisz do niej na komórke i dostaniesz dalsze wskazówki).

 

 

Ok, sprawdze, dzieki za szybka odpowiedz :)

 

Odnośnik do komentarza

1. Jak to jest z parkowaniem/zapisywaniem aut - jak to dokladnie zrobic ?
Troche juz pogralem, ale nie wiem jak to sie robi - do garazu na Grove Street nie da sie wjechac bo nie otwiera sie brama. Jest tam jakis woz, ktorego w ogole nie kupilem, nie wiem skad sie tam wzial.

 

2. Czy ten pasek zadowolenia psa da sie jakos "nabic" ? U mnie caly czas jest szary i dosyc dlugi, rzucam mu pilke, a pasek sie nie zmienia.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

1. Jak to jest z parkowaniem/zapisywaniem aut - jak to dokladnie zrobic ?

Troche juz pogralem, ale nie wiem jak to sie robi - do garazu na Grove Street nie da sie wjechac bo nie otwiera sie brama. Jest tam jakis woz, ktorego w ogole nie kupilem, nie wiem skad sie tam wzial.

 

2. Czy ten pasek zadowolenia psa da sie jakos "nabic" ? U mnie caly czas jest szary i dosyc dlugi, rzucam mu pilke, a pasek sie nie zmienia.

 

1. Jak podjeżdżasz pod bramę, to wciskaj strzałkę w prawo na d-padzie i przeniesiesz się z pojazdem do garażu ;)

 

2. Pasek zadowolenia psa da się zwiększyć jedynie poprzez aplikacje iFruit. Chwilowo jest dostępna tylko na iOS, ale niebawem pojawi się na Androidzie i Windows Phone.

Odnośnik do komentarza

Dzieki.
Tak wogole to ten garaz dla Franklina na Grove Street byl normalnie zielony na mapie -  odblokowany i moglem tam wejsc, a myslalem, ze trzeba go najpierw kupic. Do tego w srodku bylo jakies auto - na pewno go nie kupilem bo nawet takim wczesniej nie jezdzilem.

 

Bug czy ten garaz jest darmowy i stoi w nim fura ?

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

 

Los Santos Transport/Transit

No wlasnie nie widze takiej spolki na gieldzie :confused:

 

Sprawdź zakładkę BAWSAQ ;) Ktoś mnie w końcu oświeci jak wsiąść do autobusu jako pasażer? bo też chcę zapolować na giełdzie na tą firmę transportową, ale najpierw trzeba wbić się do autobusu jako pasażer i zabić tam kogoś żeby notowania tej firmy chwilowo spadły. A może jednak wystarczy np. stojąc na ulicy zabić przez szybę pasażera autobusu? Robiłem tak, ale notowania się nie zmieniły w BAWASQ, ale może to być przez to, że nie mam abonamentu Gold wykupionego. 

Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnego samouczka odnośnie grania na giełdzie, ogólnie wydaje się to samo w sobie banalnie proste, wchodzisz na neta w grze - środkowa zakładka na stronie głównej (finanse i coś tam jeszcze) i dwie pierwsze pozycje (strony) to jest właśnie giełda, upatrujesz sobie jakąś firmę z listy, najlepiej taką która zanotowała spadek (wartości są na czerwono) i kupujesz jej udziały za dowolną kwotę, sęk jest w tym, żeby mieć nosa i wybrać taką firmę, której lada moment akcje zaczną rosnąć (wartości są wtedy na zielono), jeżeli to będzie mały wzrost to zarobisz grosze, jak będzie większy wzrost to oczywiście więcej zarobisz. A kiedy je sprzedasz to już zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Ja do tej pory kupiłem akcje dwóch firm lifeinvader - gdy akcje spadły aż o ponad 80% po jednej z misji (i nie wiem czy w przyszłości coś z tego będzie i ta firma jeszcze stanie na nogi, powie mi ktoś kto jest daleko w grze albo przeszedł całą?) i kupiłem też eCole, ale kurde nie wiem jak sprawić żeby akcje skoczyły. Widziałem, że jeżdżą ciężarówki po mieście tej firmy, są też automaty z napojami, ale ktoś ma jakiś pomysł co zrobić żeby się na tym dorobić? 

 

Odnośnik do komentarza

@ Up - popioł, może to Ci się przyda.

 

CoolBeans - BeanMachine

Burgershot - Up-An-Atom

Clucking Bell - TacoBomb

FlyUS - AirEmu

GoPostal - PostOP

Bilkington - DollarPills

Pisswasser - Logger

MazeBank - BankOfLiberty

Redwood - Debonaire

Slaughter, Slaughter & Slaughter - Bullhead

RadioLosSantos - WorldwideFM

eCola - Raine

 

Zestawienie firm, które oddziaływują na siebie przez rozne akcje jak wlasnie niszczenie samochodow, maszyn z napojami etc.

 

Wiec musisz się skupic na pojazdach firmy Raine, aby wzrosły notowania eCola;)

Odnośnik do komentarza

Nie ma żadnego samouczka odnośnie grania na giełdzie (...) 

 

 

Ok, ale czy mozna grac na gieldzie od poczatku gry czy dopiero na jakims etapie wyskoczy powiadomienie, ze mozna ?

Ja wchodzilem na strone w grze i nic tam sie nie da kliknac zeby grac.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...